18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
smc 2024-10-16, 23:26 2
Ania6969 napisał/a:

Mnie też kiedyś zdenerwował pies, jak zabił 15 kur jednego dnia. Rozumiem ją. Leci piwko.



U mnie kiedyś też jeden zabił 15 ukr jednego dnia.
Ale na szczęście dostał kulkę w łeb.
Zgłoś
Avatar
Rangraf Wczoraj 0:05
wrzesin602 napisał/a:

Tez mnie jeden taki wkurwia, szczekający od rana do wieczora skurwysynek chyba mu zatrutą kiełbasę rzucę albo z haczykami



Przyjdź do mnie na haczyk, bo kiełbasy szkoda
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra Wczoraj 0:06 3
KewinDeBrujne napisał/a:

Stary to Cię za młodu chyba chujem karmił, że na takie wspaniałe pomysły wpadasz. Łączymy się w bólu bo dzieciństwo musiało być trudne.



O, widzę właściciel wkurwiającego kundla się odezwał, też powinieneś taką specjalną kiełbę wszamać.

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś
Avatar
Domwol3108 Wczoraj 8:03 1
Ale za co aresztowana? Czym różni się pies od kurczaka czy świnki?
Zgłoś
Avatar
BeardedBastard Wczoraj 8:51
KewinDeBrujne napisał/a:

Czyli wrzeszczące kaszojady też powinniśmy otruwać albo utylizować? Pomyśl trochę o co mi chodzi bo widzę, że myślenie nie jest Twoja domeną.



Dziecko tak samo jak pies potrzebuje opieki i obecności drugiej osoby,a nie zostawianie psa w mieszkaniu na cały dzień.Nie masz czasu dla psa to kup sobie rybki albo chomika.To samo z dziećmi,nie potrafisz wychowywać to nie posiadają dzieci.
Zgłoś
Avatar
rayananer Wczoraj 19:20
wrzesin602 napisał/a:

Tez mnie jeden taki wkurwia, szczekający od rana do wieczora skurwysynek chyba mu zatrutą kiełbasę rzucę albo z haczykami



obyś zdechł
Zgłoś