18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Przestroga dla pań chcących wiązać się z kozojebcami.



Pochodzący z Iranu Hossein Abdollahzadeh powiesił się w celi w oczekiwaniu na proces. Był oskarżony o brutalne zamordowanie swojej polskiej przyjaciółki. Udusił swoją byłą partnerkę Agnieszkę D. w jej własnym mieszkaniu, a następnie nagie ciało wrzucił do wanny pełnej wody.

Zdaniem przyjaciół i rodziny Polki już wcześniej mężczyzna bił ją i upokarzał, a kiedy postanowiła go wreszcie porzucić, nie chciał zaakceptować, że to koniec. Przyjaciółka Polki twierdzy, że już przy okazji wcześniejszej awantury mężczyzna groził Agnieszce śmiercią.

Do zbrodni doszło w Swinton, koło Rotherham, kilka tygodni po tym jak kobieta go porzuciła i kazała się wynosić ze wspólnego mieszkania - informuje „Daily Mail”. Tymczasem Hossein Abdollahzadeh liczył, że Agnieszka wyjdzie za niego za mąż, co pozwoli mu na zalegalizowanie pobytu w Wielkiej Brytanii. Policja dość szybko go aresztowała i oskarżyła o zbrodnię. W jego mieszkaniu znaleziono przedmioty skradzione z mieszkania Agnieszki.
Agnieszka D. wyjechała na wyspy z Białegostoku w 2004 roku. Hosseina Abdollahzadeha poznała cztery lata później. Mężczyzna prowadził nielegalny biznes - pizzerię, dostarczającą jedzenie na wynos. Przez dwa lata traktował Agnieszkę "jak swoją służącą" - twierdzi matka Polki. Regularnie ją bił, upokarzał publicznie i groził. Już w 2008 roku usiłował ją po raz pierwszy udusić, ale za każdym razem po kolejnej awanturze przepraszał i obiecywał, że już nigdy więcej nie podniesie na nią ręki. Kiedy zerwała z nim ostatecznie w styczniu zeszłego roku przed jej mieszkaniem napisał na śniegu: "przepraszam" i przyniosła ciasto.

Hosseina Abdollahzadeha twierdził, że w Iranie był dziennikarzem prześladowanym za poglądy, jednak nie potrafił tego udowodnić. Odmówiono mu, więc azylu na terenie Wielkiej Brytanii. Ślub z obywatelką Unii Europejskiej uratowałby go przed deportacją do Iranu. Zdaniem służb imigracyjnych to był dla niego ostatni moment. Mężczyznę zirytował dodatkowo fakt, iż Agnieszka dość szybko znalazła sobie nowego partnera.

całość bestialsko skradziona z wp.pl
Zgłoś
Avatar
kolo0707 2013-04-15, 15:00 1
polki sa w UK i nie tylko traktowane jak dziwki.angole uzywaja polek do robienia laski taki dodatek do piwa jak parasolka do drinka.WIEM NIE WSZYSTKIE
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-04-15, 15:40
I dobrze, że tą sukę zajebał! Jeszcze by małego kundla arabskiego urodziła i po powrocie do Polski to ciapate gówno molestowało by dziewczynki w szkołach!
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-04-15, 15:52
Gdzieś był kiedyś ciekawy artykuł na temat ekhm... długości pał w różnych zakątkach świata. Z tego chyba naukowego artykułu wynikało, że nie mudżyni mają średnio kilka cm większe od rasy białej, ale właśnie ciapaci. Jak znajdę to wrzucę, może znajdą się eksperci/ekspertki.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-04-15, 16:24
Plecionkarz napisał/a:

Dla mnie każdy przypadek jak Polka wiąże się z obcokrajowcem to skundlenie. Mało ma na miejscu dobrych facetów, że musi za jakimś ciapakiem lecieć?



Mało. Widać, że żadna ci nie chce dać. Pewnie masz ryj jak kotlet i jeszcze masz zjebaną osobowość. Nie ma nic złego w tym, że Polki wiążą się z obcokrajowcami, byleby to byli normalni obcokrajowcy. Ale ci pali dupsko.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-04-15, 17:29 4
Nawet było mi jej trochę żal, ale jak doczytałem, że pochodzi z Białegostoku...
Zgłoś
Avatar
M................7 2013-04-15, 17:30 1
Volenti non fit iniuria - chcącemu nie dzieje się krzywda. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-04-15, 17:33 1
Może taki typ myślenia jest chory , ale mimo to i tak kurwa zasłużyła sobie.
Jest tylu mężczyzn na tym świecie i chuj tam już z polakami , ale kurwa jak nie murzyn to kozojebca .
Muszą być takie głupie cipy mordowane , aby ten błąd genetyczny nie był kopiowany z pokolenia na pokolenie .
Zgłoś
Avatar
Koniuszko 2013-04-15, 17:43 4
Ale jaka to różnica, czy dziewczyna związała się z jakimś muslimem, murzynem, ruskiem, czy innym Polakiem? Koleś ją zabił! Pozbawił życia! Czytam, że nie żal kilku osobom kobiety, bo związała się z ciapatym. Co to ma do rzeczy? Ja na ten przykład spotykam się z Azjatką. Jej naród też może mnie nie lubić, bo jak z Europy, to pewnie katol - ale to nie ma znaczenia. Kompletnie. Ludzie się wiążą ze sobą z różnych powodów. Czasem jest to miłość. Czasem tylko jedna osoba na prawdę kocha, a druga ma w tym jakiś interes - to też nie jest ważne. Ważne jest natomiast, że bardzo chujowym zachowaniem jest pozbawienie kogoś życia. Nie na wojnie, ale w domu! Kara śmierci jest za mała, nieadekwatna do czynu zabójstwa. Za zabójstwo powinna być znacznie surowsza kara. Kara długotrwałych tortur cielesnych i psychicznych. Ból zadawany 24 godziny przez bardzo długi czas. Napiętnowanie winnego znakiem mordercy i wypuszczenie na wolność po kilku latach. Ponadto dać społeczeństwu prawo opluwania i ubliżania napiętnowanemu, ale bez prawa do pozbawienia życia. Niech czuje dozgonny ból i udrękę, jaką czują rodzina i przyjaciele zabitego - niewinnego człowieka.
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-04-15, 17:52 1
pewnie kurwa na kase poszla łase szmaty

@koniuszko tak ale to sadistic. tutaj kazdy jest najlepszy nie ma co sie klocic z debilami ktorych w domu bija

pozatym typiara 'dosc szybko znalazla sobie nowego partnera' mowilem ze kurwa
Zgłoś
Avatar
Koniuszko 2013-04-15, 18:54
@ Nexures, to co z tego, że znalazła sobie nowego? Jak koleś ją tłukł, to normalne, że od niego odeszła. Mnie rzuciło w życiu dziewięć kobiet. Żadnej nie biłem i nikogo nie zabiłem. Znalazła sobie przystojniejszego, zabawniejszego, głupszego albo mądrzejszego, bogatszego. No to trudno. To nie powód żeby zabijać. Nie zabija się ludzi, bo są niewierni, albo biedni.
Zgłoś
Avatar
zylasty 2013-04-15, 21:43
Jak czytam komentarze pokroju Panów "VanBajer", "lofix1", "BongMan", "Plecionkarz", "grzechu5444", "Mom and Death", "Tabernak" czy "bravoteampolska", to aż mnie chuj strzela, że żyję z takimi debilami w ramach jednego państwa...

Przeczytaj jeden z drugim raz jeszcze co napisałeś po czym pierdolnij się trzy kilowym młotkiem w ten zakuty łeb a następnie raz jeszcze pierdolnij... Może coś zrozumiesz, choć śmiem wątpić :/

Jeżeli dla Was osobą winną za śmierć jest sama denatka, to ja nie mam zamiaru z Wami dyskutować...

Tyle ode mnie.

Tak, czekam teraz jak będziecie sobie powiększać kutasy za pomocą monitora, jadąc po mnie w prymitywny sposób.
Zgłoś
Avatar
morderuk 2013-04-16, 20:44 2
Beka z samotnych i brzydkich uzytkownikow, ktorzy w dupie byli, a z dziewczyna ostatni raz gadali w przedszkolu, bo zadna ich nie chce i wylewaja tu zale ze Polka hajtnela sie z murzynem/arabem czy kimkolwiek innym. Wbijcie sobie do tych pierdolonych lbow ze istnieje cos takiego indywidualnego jak gust i niektorym Polkom podobac sie moga nieco inni faceci niz Polacy. I kazdy kto ma poczucie wlasnej wartosci to zrozumie, no ale jak widze ze wiekszosc uzytkownikow tego portalu to zakompleksieni idioci, ktorzy pierdola glupoty.
Zgłoś