18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Przestroga dla pań chcących wiązać się z kozojebcami.



Pochodzący z Iranu Hossein Abdollahzadeh powiesił się w celi w oczekiwaniu na proces. Był oskarżony o brutalne zamordowanie swojej polskiej przyjaciółki. Udusił swoją byłą partnerkę Agnieszkę D. w jej własnym mieszkaniu, a następnie nagie ciało wrzucił do wanny pełnej wody.

Zdaniem przyjaciół i rodziny Polki już wcześniej mężczyzna bił ją i upokarzał, a kiedy postanowiła go wreszcie porzucić, nie chciał zaakceptować, że to koniec. Przyjaciółka Polki twierdzy, że już przy okazji wcześniejszej awantury mężczyzna groził Agnieszce śmiercią.

Do zbrodni doszło w Swinton, koło Rotherham, kilka tygodni po tym jak kobieta go porzuciła i kazała się wynosić ze wspólnego mieszkania - informuje „Daily Mail”. Tymczasem Hossein Abdollahzadeh liczył, że Agnieszka wyjdzie za niego za mąż, co pozwoli mu na zalegalizowanie pobytu w Wielkiej Brytanii. Policja dość szybko go aresztowała i oskarżyła o zbrodnię. W jego mieszkaniu znaleziono przedmioty skradzione z mieszkania Agnieszki.
Agnieszka D. wyjechała na wyspy z Białegostoku w 2004 roku. Hosseina Abdollahzadeha poznała cztery lata później. Mężczyzna prowadził nielegalny biznes - pizzerię, dostarczającą jedzenie na wynos. Przez dwa lata traktował Agnieszkę "jak swoją służącą" - twierdzi matka Polki. Regularnie ją bił, upokarzał publicznie i groził. Już w 2008 roku usiłował ją po raz pierwszy udusić, ale za każdym razem po kolejnej awanturze przepraszał i obiecywał, że już nigdy więcej nie podniesie na nią ręki. Kiedy zerwała z nim ostatecznie w styczniu zeszłego roku przed jej mieszkaniem napisał na śniegu: "przepraszam" i przyniosła ciasto.

Hosseina Abdollahzadeha twierdził, że w Iranie był dziennikarzem prześladowanym za poglądy, jednak nie potrafił tego udowodnić. Odmówiono mu, więc azylu na terenie Wielkiej Brytanii. Ślub z obywatelką Unii Europejskiej uratowałby go przed deportacją do Iranu. Zdaniem służb imigracyjnych to był dla niego ostatni moment. Mężczyznę zirytował dodatkowo fakt, iż Agnieszka dość szybko znalazła sobie nowego partnera.

całość bestialsko skradziona z wp.pl
Zgłoś
Avatar
VanBajer 2013-04-15, 2:25 36
Ssała ciapowowatego to się doigrała! Nic Dobrego by już by nie było. Widać co polki robią w anglii. P.S to tak ja by Legia opierniczała gały Górnikowi i na wzajem!!!!! Hańba.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2013-04-15, 10:06 108
Nie szkoda mi tych naiwnych cip, które same pchają się kozojebcom na kija. Niech giną i cierpią. W imię zasad skurwycipy!
Zgłoś
Avatar
oooouz 2013-04-15, 12:07 3
jw

poza tym jak skardzione z wp to nawet nie czytaja co im translate przetłumaczy.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-15, 12:14 10
Głupie pizdy lecące na ciapatych same są sobie winne. Niech żrą piach, jak głupie. Szkoda mi tylko ich dzieci.
Zgłoś
Avatar
DeathClaw666 2013-04-15, 12:27 7
Cytat:

"Kiedy zerwała z nim ostatecznie w styczniu zeszłego roku przed jej mieszkaniem napisał na śniegu: "przepraszam" i przyniosła ciasto."



Tak miała przejebane, że jeszcze ciasto musiała przynieść ?
Zgłoś
Avatar
�................z 2013-04-15, 12:37 29
Przygoda dla mężczyzny: wyprawa dookoła świata, zdobycie górskiego szczytu.

Przygoda dla Polki za granicą: ciapaty kutas w dupie.

Z góry mówię - bez spiny, nie każda taka jest... Niektóre wolą murzyńskiego kutasa
Zgłoś
Avatar
Noriax 2013-04-15, 12:45 4
@up: A powiedz mi czy nie jest dla wielu mężczyzn również przygodą seks z azjatką czy latynoską? Moralność Kaliego. I co cię obchodzi kto się z kim pieprzy? Najwyżej jego/jej problem.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-04-15, 13:04 3
Dla mnie każdy przypadek jak Polka wiąże się z obcokrajowcem to skundlenie. Mało ma na miejscu dobrych facetów, że musi za jakimś ciapakiem lecieć?
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-04-15, 13:06 19
Po czym poznać Polkę w UK??
-po ciapatym

chuj jej w dupę i wszystkim Polkom, które jadą do UK i ruchają się tylko z ciapatymi... Najlepsze jest to, że one ich nie wybierają sercem i rozumem ale wybierają ze względu na ich ,,ciapatość''... pełno moich koleżanek wyjechało do UK i dziwnym trafem wszystkie zostały zaciążone przez ciapatych (mniej więcej do roku po przyjeździe do UK). Tylko jedna jest z egipcjaninem, który faktycznie ją szanuje i już są po ślubie (nie mają dziecka, co według mnie świadczy o tym, że kobieta w tym związku nie ma służyć jako maszyna do produkcji małych muslimów ale jako partnerka życiowa, którą mąż będzie kochał... niestety reszta kobiet posłuży jako służąca i maszynka do dzieci [jakieś 95%]). Dużo się mówi o tym jak ciapaki traktują kobiety... ale nasze mądre Polki myślą, że go zmienią na lepsze
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-04-15, 13:18 8
wszystko na zyczenie.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-04-15, 13:38 1
polki to jebane kurwy.
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-04-15, 14:17 14
Mom and Death napisał/a:

polki to jebane kurwy.

Jakby twoja matka by to przeczytała, to byś patelnią wpierdol obskoczył.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-04-15, 14:28 6
@mr_9mm: A skąd wiesz jak jego matka zaciążyła?
Zgłoś
Avatar
stahkh 2013-04-15, 14:33 11
I tak was zajebiemy
S pierdalać z Europy
L epiej ruchajcie kozy u siebie
A llachy akbary jebane
M am was w dupie.

Ba dum tss.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie