18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
Avatar
hellutek 2009-12-07, 2:27
przy zdjeciach tego typu, zawsze przypomina mi sie podpis "think of the possibilities"
Zgłoś
Avatar
W................o 2009-12-07, 7:41
Fajna taka, jak ją zapinasz to ci ustami mosznę pomiętosi.
Zgłoś
Avatar
nicramnet 2009-12-07, 8:09 2
@WaszMiso - aż tak Ci zwisa? Co Ty z nią robisz w takim razie na łeb sobie naciągasz?
Zgłoś
Avatar
msl 2009-12-07, 10:45 6
Grunt to oryginalność.


I żeby nie było (jakby się komuś na godziny nie chciało spojrzeć) - na Sadisticu to zdjęcie było szybciej.
Zgłoś
Avatar
marna 2009-12-07, 12:31
ehh.. życie i mój "błąd" że nie wchodzę na demoty.. a podpis to tak jak z tym tesko i wieloma innymi tego typu podobnymi. Nie oryginalne ale coś napisać trzeba by regulaminu nie łamać.

a teraz msl, to zamknę się w sobie i pójdę zrobić kupę bo wpędziłeś mnie w kompleks
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-12-07, 12:39
To już jest standard
Zgłoś
Avatar
W................o 2009-12-07, 15:07
nicramnet napisał/a:

@WaszMiso - aż tak Ci zwisa? Co Ty z nią robisz w takim razie na łeb sobie naciągasz?


Niestety grawitacja działa tak samo na wielkie piersi i wielkie jaja.
Zgłoś
Avatar
nicramnet 2009-12-07, 18:38 1
Miałem to samo dodałem fotę na sadistic, a potem oglądam swoje dzieło na głównej demotów :|



Dobrze, że chociaż źródło dodali.

Demotywator SSIE
Zgłoś
Avatar
w300i 2009-12-08, 10:30 2
wystarczy do kazdej foty zamontować znak wodny i po problemie, a nawet jak jakiś idiota zakosi na demota to przynajmniej reklama będzie :]
Zgłoś
Avatar
ManUnited 2009-12-08, 11:04
tonieja napisał/a:

ehh.. życie i mój "błąd" że nie wchodzę na demoty.. a podpis to tak jak z tym tesko i wieloma innymi tego typu podobnymi. Nie oryginalne ale coś napisać trzeba by regulaminu nie łamać.

a teraz msl, to zamknę się w sobie i pójdę zrobić kupę bo wpędziłeś mnie w kompleks



przeciez msl napisał,że na sadisticu to zdjęcie było szybciej i to ktoś od Ciebie zwalił pomysł, więc o co masz do niego pretensje ?

w300i napisał/a:

wystarczy do kazdej foty zamontować znak wodny i po problemie, a nawet jak jakiś idiota zakosi na demota to przynajmniej reklama będzie :]


podpisuje się pod tym
Zgłoś