18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
35i 2021-08-13, 14:38
Ale o co chodzi? Przecież miała zielone.

Oczywiście to żart, tak samo jak wpis autora o myślącej kobiecie. Piszę to tylko dlatego, żeby jakiś lamus nie zaczął mi robić wykładu na temat przejść kilkuetapowych.
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-08-13, 14:57 9
Selekcja. To pewnie była feministka.
Zgłoś
Avatar
Rr_ 2021-08-13, 16:33 2
Anosa20 napisał/a:

Selekcja. To pewnie była feministka.



Jak kobieta pisze takie coś to jest moją boginią
Zgłoś
Avatar
notak 2021-08-13, 19:32 1
skoro politycy tak zjebali przepisy ruchu drogowego, to niech ich zjebanie pójdzie dalej,
dac pierwszenstwo pieszym na torach tramwajowych i przejazdach kolejowych,
kórwa, kto to wymyślił, pierwszeństwo pieszych przed przejściem, chyba jakiś upośledzeny który nie zna przepisów, pierdolony idiota...
choć wiem, wcześniej lewacka juropa
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-08-13, 19:49 4
Rr_ napisał/a:

Jak kobieta pisze takie coś to jest moją boginią



na bank kobieta chyba z kutasem na sadolu !!
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-08-13, 21:01
Anosa20 napisał/a:

Selekcja. To pewnie była feministka.



pozna swój swego
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-08-13, 21:51 1
ququa napisał/a:

pozna swój swego



Akurat do feministki brakuje mi bardzo dużo.
Np. zarostu.
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2021-08-13, 22:33 2
Widzę powtórka z Katowic. To było celowe potrącenie, miał/a miejsce żeby odbić w prawo to nie kurwa jeb w pieszego. Pojebało ich już całkiem w tym MPK
Zgłoś
Avatar
Angevil 2021-08-13, 23:51
Anosa20 napisał/a:

Selekcja. To pewnie była feministka.



Bardziej prawdopodobne że miała za męża polskiego maczo: nieogolony, szare lub czarne skarpety, piwo na kanapie po robocie, dres na wieczór po domu, opierdol żeby "baba nie gniła" i takie tam. Wybrała lepszą śmierć.
Ciekawe ile z wymienionych sobie przypiszesz. Na forum to żadne wiadomo, ci co skomentują ten wpis tak samo będą zgrywać cwaniaków. A twoja Karyna w kiblu na drugiej dziś kupie bo już do trzeciego odpisuje messengerrm na którą się umówić jak będziesz na nocce w fabryce azbestu
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-08-13, 23:57
Angevil napisał/a:

Bardziej prawdopodobne że miała za męża polskiego maczo: nieogolony, szare lub czarne skarpety, piwo na kanapie po robocie, dres na wieczór po domu, opierdol żeby "baba nie gniła" i takie tam. Wybrała lepszą śmierć.
Ciekawe ile z wymienionych sobie przypiszesz. Na forum to żadne wiadomo, ci co skomentują ten wpis tak samo będą zgrywać cwaniaków. A twoja Karyna w kiblu na drugiej dziś kupie bo już do trzeciego odpisuje messengerrm na którą się umówić jak będziesz na nocce w fabryce azbestu



Ja jestem kobietą młotku... Do niektórych jak do upośledzonych trzeba czy jak?

Zgłoś
Avatar
23456789 2021-08-14, 1:47 1
No co przecież w TV ciągle mówią że ma pierwszeństwo!
Zgłoś
Avatar
Gitta 2021-08-26, 22:08
Niech w końcu puszczą te tramwajce jak S-Bahny pod ziemią bo to przecież tragedia jest. A w niektórych miastach to jeszcze kombo 1 autobus jedzie po torach, dadzą skrawek chodnika i super.
Zgłoś