18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (20) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Od dzisiaj za kazanie komuś "wypie**alać" w komentarzu, shoutboxie, prywatnych wiadomościach (po zgłoszeniu), czy inne przejawy chamstwa oficjalną nagrodą jest usunięcie posta i ostrzeżenie o wartości 3 - w przypadku braku poprawy - miesięczny odpoczynek od pisania na forum.

Jeśli jesteś idiotą, który nie ma niczego ciekawego do napisania, a czuje parcie z dupy - nie komentuj.


-----------
0d 06.06.2013 wchodzi w życie nowy taryfikator ostrzeżeń, który jest rozwinięciem tego tematu

http://www.sadistic.pl/nowy-taryfikator-ostrzezen-vt204171.htm

2013-01-24, 15:40
Nie widzę szczególnej różnicy pomiędzy powszechnie stosowanym "IDŹ PAN W ch*j" a zwrotem "wypie**alaj".

Dostałem w tej sprawie krótkie wyjaśnienie:
Angel napisał/a:

Jeżeli chodzi o emotkę :idzwch*j: zawsze była traktowana jako forma żartobliwa i łagodząca ostre wypowiedzi.



Dla mnie jest to zwyczajne pie**olenie i szukanie usprawiedliwienia dla (poniekąd wygodnego) dojebywania się za użycie konkretnego slowa, zamiast rzeczywistego dbania o poziom dyskusji. Pomimo ogromnej różnicy pomiędzy uzupełnieniu pewnych wyjaśnień o słowo klucz "wypie**alaj" (często niezbędne, żeby jakiś idiota zrozumiał) a całkowicie bezwartościową wypowiedzią, jedno i drugie jest traktowane dokładnie tak samo.

Wnoszę o skończenie z tym idiotyzmem lub przynajmniej tępienie chamstwa i debilizmu, które ciężko skomentować bez posyłania kogoś w p*zdu.

2013-01-24, 16:53
:roll:

Po pierwsze PW = PRYWATNE wiadomości
Po drugie: chyba nie przeczytałeś całej mojej odpowiedzi

Cytat:

Nie chodzi o zakaz używania danego słowa:

Cytat:

Centurion napisał/a:
Od dzisiaj za kazanie komuś "wypie**alać" w komentarzu, shoutboxie, prywatnych wiadomościach (po zgłoszeniu), czy inne przejawy chamstwa ...



wprowadzenie ostrzejszych kar na celu walkę z plagą chamstwa w komentarzach. Wprowadzone kary w znaczny sposób poprawiły jakość wypowiedzi na forum bo swego czasu właśnie najczęściej pojawiającym się komentarzem było "wypie**alaj". Nie zabraniamy ostrzejszych dyskusji jednak dbamy o to aby miały odpowiedni poziom.



Po trzecie: :idzwch*j:

2013-01-24, 18:43
Ok, zrozumiałem.

Następnym razem zamiast "wypie**alaj" napiszę "idź Pan w ch*j" i wszyscy będą zadowoleni. Albo przynajmniej będą mniej niezadowoleni.

Wiadomość czytałem całą, tylko kompletnie nie zgadzam się z takim wyjaśnieniem. Dlatego poddałem je publicznej ocenie. Zresztą mogę dorzucić jeszcze samo pytanie:
Cytat:

Od: mjr Do: ~Angel
Temat: wykładnia regulaminu [ 2013-01-03, 00:25 ]
Witaj,

dzięki nałożonemu przez Ciebie ostrzeżeniu, tuż przed świętami zostałem wyj***ny z forum. W dalszym ciągu nie rozumiem, co jest dozwolone, a jakie zachowania/sformułowania noszą piętno "zabronionego chamstwa/obrażania użytkowników".

Nie widzę szczególnej różnicy pomiędzy powszechnie stosowanym "IDŹ PAN W ch*j" a zwrotem "wypie**alaj". Osobiście uważam ten pierwszy za dużo mniej odpowiedni. Jednak, skoro za ten drugi zwrot sam zostałem wypie**olony, proszę o wyjaśnienie tej kwestii. Mam nadzieję, że sadistic nie popie**olił się jeszcze na tyle, żeby chodziło tylko o użycia konkretnego słowa...

Z pozdrowieniami,
mjr



Niestety, jednak chodzi o stosowanie słowa-klucz. Zupełnie jak na nowej maturze...

2013-01-30, 23:48
3 punkty

sa...........os
2013-01-31, 01:40
Cytat:

dzięki nałożonemu przez Ciebie ostrzeżeniu, tuż przed świętami zostałem wyj***ny z forum. W dalszym ciągu nie rozumiem, co jest dozwolone, a jakie zachowania/sformułowania noszą piętno "zabronionego chamstwa/obrażania użytkowników".



Mnie zdaje się wyj***li z IV roku studiów technicznych, też ch*j wi za co. Zejsrało się, to zejsrało - na ch*j drążyć temat, takie życie.

2013-02-04, 11:59
a ja proponuje szanownym adminom jeszcze zmianę nazwy portalu z sadtistic.pl na np. kwejk2.pl albo może kfejk.pl ewentualnie grzecznistic.pl :roll:

2013-02-04, 12:10
ohohoho... ktoś się oburzył bo warna dostał

Akceptowałeś regulamin podczas rejestracji więc czego teraz lamentujesz?

2013-02-04, 23:18
Ja tam miesiąc miałem bana za wypierturlanie i ch*j przynajmniej na hardzie trochę nowości się nazbierało. A tak serio to teraz przesiadłem się na jakże wszystko mówiące idź pan ... Generalnie cała akcja z cenzurą jak dla mnie trąca hipokryzją ale takie prawo moderacji jak się komuś nie podoba to wie co ma zrobić :anegdotka:

A i jeszcze częsta pisze się tu o poziomie merytorycznym dyskusji. To teraz cała gawiedź intelektualna niech mi powie jak merytorycznie na poziomie dyskutować do filmu gdzie dwóch naj***nych Ruskich się napie**ala :homer: Owszem są tematy godne przeczytania i sensownego komentowania i z tego co zauważyłem z reguły tak jest że komentarze jakiś poziom reprezentują

dziękuję za uwagę dobranoc :idzwch*j:

sa...........os
2013-02-05, 01:43
Idź Pan w ch*j jest kulturalne, a wypie**alaj to takie "per ty", spoufalanie się. A czy nie lepiej byłoby "proszę pana, uprzejmie proszę aby pan wyszedł" bądź też "wielką przyjemność sprawiłoby mi, gdyby Pan rad był się stąd wylogować". A "idź pan w ch*j" można zastąpić "Czy byłby pan łaskaw przemieścić się w szybkim tempie w Męski Członek?" Od razu zrobi się atmosfera luźna, jak stolec po suszonych śliwkach.

2013-02-05, 10:08
@up

Każdy będzie pisał jak mu się podoba. :kawa:
Nie będziesz nikomu narzucał jakimi zdaniami ma zastąpić swoją myśl. :wtf:
Jeśli chce napisać "Idź Pan w ch*j", to napisze. Przynajmniej Ja nie mam zamiaru rozpie**alać się na drobne dla gimboszkodników. :-) Ale idąc tokiem Twojego rozumowania zawsze zostaje kurka wodna, o kurczę, o kurna Olek, motyla noga, do jasnego pierona!, niech to dunder świśnie!, do jasnych kominów! (używane w Wielkopolsce), psiakość! (również psiakostka!), psiakrew/psiajucha!, kurczę blaszka, ja nie mogę!, do stu piorunów!, niech to kule biją! no i oczywiście słynne... spieprzaj dziadu :szydera:

2013-02-05, 16:57
sanctusdiavolos napisał/a:

Idź Pan w ch*j jest kulturalne


W ch*j kulturalne...

OK, to może szanowni ZOMOwcy (kogo prawo, tego prawo i ch*j) powiedzą, czy dopuszczalne jest: "Łaskawy Pan raczy stąd wypie**alać."?

Tw...........ir
2013-02-08, 16:17
tip.top napisał/a:

Panie matasusek, główna część forum, która dostępna jest dla wszystkich (łącznie z niezalogowanymi osobami) poświęcona jest materiałom o dowolnej treści. Jak Ci potrzeba sadyzmu to zapraszam do działu hard, ta część aż kipi od sadyzmu... ale pewnie na samą myśl o tym dziale mięknie Ci rura :roll:



gdybyscie pozwalali kolego wstawiac linki to na hardzie wiecej by bylo odemnie materialow bo wasz upload slabo zasysa...

2013-02-09, 12:36
Aha, czyli można dyskryminować kogoś np. dlatego, że jest katolikiem czy żydem, ale nie można napisać do kogoś wypie**alaj. Można rzucać wyzwiskami typu "twoja stara" czy "twój stary", ale pod żadnym pozorem nie można przeklnąć w czyjąś stronę.
Dostanę warna albo bana albo ch*j wie co, ale...





Wypie**alajcie z takim regulaminem.
pie**olę, wracam na angielski odpowiednik tej strony.

P@...........@C
2013-02-09, 12:57
Wk***iacz Dwa Tysiące napisał/a:


Wypie**alajcie z takim regulaminem.
pie**olę, wracam na angielski odpowiednik tej strony.



w takim razie panu już podziękujemy :)

Oczywiście wyzwiska i dyskryminacje nie są mile widziane na sadisticu, wszystkie takowe sytuacje proszę zgłaszać do mnie na pw (z linkiem do postu). Moderatorzy to tylko ludzie i przy tak dużej ilości nowych postów mogą przeoczyć część niezgodnych z regulaminem.

[ Komentarz dodany przez: Bambi~: 2013-02-09, 18:29 ]
* Nie dotyczy moderatorów Jeleni.

sa...........os
2013-02-10, 11:51
MrDrwalu napisał/a:

@up

Każdy będzie pisał jak mu się podoba. :kawa:
Nie będziesz nikomu narzucał jakimi zdaniami ma zastąpić swoją myśl.



Tak, mój post to było narzucanie po ch*ju (zwłaszcza że nie ja tutaj prawo stanowię). :catfacepalm: Smutni z was ludzie, oj smutni.
Macie tak totalny brak dystansu do siebie i do świata, że w ogóle powinniście zrobić sobie odpoczynek od internetowych forów.
Ja tu nie chce sprawiać wrażenie kogoś kto dupę liże administracji (bo nie mam w tym ŻADNEGO interesu), ale mi się praca moderatorów i regulamin bardzo podoba. Rzekłbym nawet że jest wciąż zbyt dużo swobód, stąd też frustraci i no-lify się tu panoszą i płaczą jak im źle, miast po prostu wyk***ić z tego portalu. Jest tu w p*zdę zarejestrowanych użytkowników, więc nikt płakał nie będzie. Póki co wciąż od czasu do czasu zdarza się że ktoś usuwa konto, ale są to zazwyczaj wartościowi userzy, a powodem jest właśnie to, co reprezentuje swołocz która się tu rejestruje, a nie regulamin.
Jest 2hard przecież i cała masa innych forów i miejsc w siedzi o tematyce gore, jak komuś się tu nie podoba, może śmiało wydupcać. Jeśli ktoś NIE POTRAFI pisać bez obelg, PRZERASTA go wyrażenie swojej opinii bez srania ogniem, to moim zdaniem bardzo słusznie się dzieje że dostaje warna (niestety tylko warna). Dzięki temu jeszcze JAKO TAKO można tu pisać, chociaż i tak jest to wk***iające.
Jakby zapanowała tu anarchia, to miejsce szybko przepoczwarzyłoby się w poligon walk na obelgi dla przegranych frajerzyn chcących odreagować się w sieci, a nie taki jest cel tej strony.

Swoją drogą sracie się o ten regulamin, jakby to była konstytucja Rzeczpospolitej. Nasrałem 1400 postów i jeszcze warna nie dostałem, więc jak widać się da, i nie wymaga to nadludzkiego wysiłku i odmawiania sobie przyjemności z życia. Zresztą, nawet jakbym zaj***ł warna, to raczej świat by mi się nie zawalił. Rozpie**ala mnie fakt, że chciało wam się tu nasrać 8 stron żalów. Nie macie życia poza tym portalem?