18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia () Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Od dzisiaj za kazanie komuś "wypie**alać" w komentarzu, shoutboxie, prywatnych wiadomościach (po zgłoszeniu), czy inne przejawy chamstwa oficjalną nagrodą jest usunięcie posta i ostrzeżenie o wartości 3 - w przypadku braku poprawy - miesięczny odpoczynek od pisania na forum.

Jeśli jesteś idiotą, który nie ma niczego ciekawego do napisania, a czuje parcie z dupy - nie komentuj.


-----------
0d 06.06.2013 wchodzi w życie nowy taryfikator ostrzeżeń, który jest rozwinięciem tego tematu

http://www.sadistic.pl/nowy-taryfikator-ostrzezen-vt204171.htm

2013-02-12, 23:22
sanctusdiavolos napisał/a:

Nasrałem 1400 postów
[...]
Nie macie życia poza tym portalem?


Mam na sadola głęboko wyj***ne, ale jako idealista lubię siać nasiona mojej wizji świata.

2013-02-15, 12:45
co jest, jak ktoś ukazuje swoje homoseksualne zapędy, to nie można mu powiedzieć prawdy? już tą stronę przejmuje platforma obywatelska i cenzura..

2013-04-07, 00:16
Za "wypie**alanie" do użytkownika jest w3 a nie blokada sb, co to za nowa polityka?!

2013-04-24, 16:41
Wybacz ojcze bo zgrzeszyłem :evil:

Ru...........tQ
2013-04-29, 23:54
Jest to portal z czarnym humorem, nowościami technologicznymi i temu podobne. Są tu śmieszne i smutne rzeczy. Rozumiem, że niektórzy wchodzą tu tylko po ty, by zobaczyć i skomentować te "najczarniejsze" materiały, a jeśli napotkają coś co jest sprzeczne z ich ideałami to od razu zaczyna się sianie "wypie**alatorami".

Się nie podoba, to się omija i nie prowokuje innych - prostsze niż budowa cepa. :roll:




P.S. Zaostrzyłbym karę i walił W4 :amused:

2013-04-30, 09:05
RutQ napisał/a:

Zaostrzyłbym karę i walił W4


Dokładnie. Od dwóch lat jest W3 za wypie**alanie i jeszcze się gimby nie nauczyły.

2013-04-30, 10:19
W 5 to się może nauczą bo w 3 i w 4 to prewencja a tu trzeba karać, j***ć i nie wyróżniać

2013-05-17, 19:48
Odkopuję.
Centurion napisał/a:

inne przejawy chamstwa


Czy "ch*j ci w dupę", "ssij pałę", et caetera też pod to podchodzi, czy jedynie wypie**alanie / sp***alanie i pokrewne? :wtf:

2013-05-22, 22:41
po to k***a jest internet i wolność słowa, żebym mógł napisać co mi się podoba, a to jest k***a sadistic, a nie gość niedzielny.

2013-05-22, 22:50
:roll:
Centurion napisał/a:

Jeśli jesteś idiotą, który nie ma niczego ciekawego do napisania, a czuje parcie z dupy - nie komentuj.



http://www.sadistic.pl/regulamin.htm

Cytat:

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.



nie podobają się zasady forum to JEST NA TO RADA

2013-05-23, 21:40
Odezwałem się w jednej, konkretnej kwestii... i dodam tylko, że prędzej pogodzę się z tym, że jestem idiotą, niż nazwę kozojeba człowiekiem i pozwolę na isramską propagandę. dziękuję i pozdrawiam.

:roll:

Bardzo dziękuję, za przytoczenie punktu 4.5 regulaminu. Według niego każdy użytkownik propagujący islam nie powinien mieć tutaj miejsca... Nie zgadzamy się na rasizm i nienawiść, ale kozojeby, które tutaj piszą są jak najbardziej spoko.

Pisał idiota z dyplomem magistra państwowej uczelni, który skończył studia dzięki swoje wiedzy a nie pieniądzom rodziców.

Proszę sobie darować dalszą polemikę bo i tak nie zamierzam tego czytać.