18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zapasy są nudne?
jestemelpolako • 2013-02-28, 16:39
Wielu uważa że taki sport jak zapasy jest nudny,nie dawno pojawiła się propozycja odrzucenia ich z Igrzysk.W niektórych krajach to sport narodowyi nie może być tak, że dyscypliny mało znane jak wushu, karate, wspinaczka sportowa zajmą miejsce tak zasłużonej dyscypliny.
Zgłoś
Avatar
S................i 2013-02-28, 23:33 1
twrgg napisał/a:

zajebisty sport dwoch kolesi sie tuli na ringu -_-



Żeby Cię taki koleś nie musiał "przytulić".
Zgłoś
Avatar
szpeto 2013-03-01, 0:38 1
twrgg
jestemelpolako

Cieszcie się, że żyjecie w XXI wieku - śluby pedałów, Palikoty, męskie porody, gejowskie parady etc
2tys lat temu za takie wypowiedzi ukrzyżowanie, nic więcej.
Zgłoś
Avatar
qmakk 2013-03-01, 0:43
Zapasy sa zajebiste, kto nie trenowal ten huja wie. Rozwijaja kazda partie miesni bo kazda jest potrzebna. Polaczenie sily, szybkosci i myslenia. Jak nie myslisz to sie polamiesz w ciul. Pozdro.

PS Tym calym KSW sie jaracie a polowa z nich to byli zapasnicy/judocy, wiec ciuchutko :*
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-03-01, 8:16
Mogą się dobrze wymacać po spoconemu...
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-03-01, 9:13
sdLechu napisał/a:

Zapasy powinny zniknąć. Zamiast nich ma pojawić się wspinaczka sportowa która jest o wiele bardziej widowiskowa i jest sportem praktycznie bez dopingu. A jest tak dlatego bo żadne sterydy ci w nim nie pomogą ba nawet standardowe odżywki mogą ci zaszkodzić niesamowicie (większa masa mięśniowa = brak efektów). Oszukiwać tez się za bardzo nie da czy to czasówka, trudność czy bald. Czysty widowiskowy sport w którym wygrywa się dzięki treningowi i poświęceniu, tak chcę to oglądać



a o winstrolu albo innych sterydach poprawiajacych sile/wydolnosc bez zwiekszenia masy to nie slyszales?.
a usuwanie zapasow z olimpiady, to tak jakby z rozdania oskarow usunac nagrode za najlepszy film albo aktora pierwszoplanowego
Zgłoś
Avatar
sdLechu 2013-03-01, 10:28
@lapps wspinaczka to nie siła. Siła to tylko może 5-10% sukcesu reszta to Technika/Psychika. Podaj mi jeden steryd który sprawi że moje ścięgna zregenerują się w ciągu jednej doby. Że po wzięciu sterydu o którym mówisz i zwiększeniu objętościowo treningu nie strzelą mi troczki w palcach. Albo że skóra na dłoniach wytrzyma i nie zacznie pękać po tygodniu. To są główne problemy przy wspinaczce i sterydach koksach itp. Są rzeczy których nie przeskoczysz. A co do porównania olimpiady i oskarów to wycofanie zapasów jest jak usunięcie nagrody za najlepszy film czarnobiały, niby ważne ale każdy ma to w dupie.
Zgłoś
Avatar
Tomaszek666 2013-03-01, 11:00
klamerka, rzucik i obalenie "Janika" w 30s - piwko... Generalnie jakby można było postawić kratkę - tak bym uczynił. miodność=10/10
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-03-01, 12:45
sdLechu napisał/a:

@lapps wspinaczka to nie siła. Siła to tylko może 5-10% sukcesu reszta to Technika/Psychika. Podaj mi jeden steryd który sprawi że moje ścięgna zregenerują się w ciągu jednej doby. Że po wzięciu sterydu o którym mówisz i zwiększeniu objętościowo treningu nie strzelą mi troczki w palcach. Albo że skóra na dłoniach wytrzyma i nie zacznie pękać po tygodniu. To są główne problemy przy wspinaczce i sterydach koksach itp. Są rzeczy których nie przeskoczysz. A co do porównania olimpiady i oskarów to wycofanie zapasów jest jak usunięcie nagrody za najlepszy film czarnobiały, niby ważne ale każdy ma to w dupie.



a co, myslisz ze zapasy to 100% sila? w zapasach wszystko jest rownie wazne sila, zwinnosc/elastycznosc, szybkosc, kreatywnosc, wyczucie przeciwnika(czy tam strategia), a technika i psychika to jest w kazdym sporcie wazna. ze sterydow na wspinaczke to podobno oxandrolone jest dobry, epo pewnie tez by pomoglo. i pewnie jest 100 sposobow dopingu dobrego na wspinaczke, ale sie az tak na tym nie znam, tym bardziej pod takim katem. ale tym czego szukasz moglaby byc terapia osoczem bogatoplytkowym, ktore przyspiesza regeneracje. pewnie z roznymi sterydami tez da sie to stosowac. ale to chyba juz nie jest doping sam w sobie
a znajdz mi steryd na tego typu kontuzje,

ktore niestety przy zapasach zdarzaja sie. nie mowiac o wybiciach barkow czy innych stawow, zlamaniach, skreceniach, przetarciach itd.

i z tym filmem czarnobialym tez dojebales, bo takiej nagrody nie ma i nigdy nie bylo, wiec to bardziej pasuje do wspinaczki, gdyz rzeczywiscie ludzie maja na to wyjebane, chociaz bardziej by tu chyba pasowala nagroda dla najlepszego przechodnia w tle.
a jesli juz maja byc wprowadzane tego typu zmiany, to moze pora zmienic nazwe "olimpiada" na cos innego, bo z olimpiada to juz nie ma nic wspolnego
Zgłoś
Avatar
sdLechu 2013-03-01, 15:18
@lapps tylko z koksami jest jeden problem tyjesz czy chcesz cz nie chcesz. Ba nawet kreatyna+bcaa+ glukozamina w małych ilościach sprawi że utyjesz (wiem po sobie 3kg +). Nie twierdzę że doping jest niemożliwy ale niesamowicie utrudniony, to niesamowite jaką posiadasz wiedzę na temat sterydów ale zapaśnicy są znani z korzystania ze sterydów. Co do kontuzji, lot z paru metrów może nadawać się na harda albo do kostnicy. Wspinaczka sportowa jest też sportem o wiele czystszym bo nie da się oszukiwać bo każdy ma taka samą ilość czasu na wycenę drogi (tzw os).
Zgłoś
Avatar
fndj 2013-03-03, 20:50
5 lat przetrenowałem xD Wrestling szacun all the time!
Zgłoś
Avatar
trol9807 2013-03-27, 18:29
Pierdolcie się! przecież na odległość nie będą walczyć ;/a tak wgl to zamiast pierdolić głupoty to sami przyjdźcie i pokażcie co umiecie każdy klub zapaśniczy jest otwarty na to żeby komuś wpierdolić
Zgłoś