18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Tafariel 2013-09-08, 17:23
Nawet fotel miał zapięte pasy...
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2013-09-08, 19:24 1


tak mi się skojarzyło
Zgłoś
Avatar
meier 2013-09-08, 19:41 2
jedna osoba w samochodzie która nie zapięła pasów może podczas wypadku zabić inne swoim ciałem. Jak ktoś nie chce zapinać pasów jadąc ze mną to idzie z buta.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-09-08, 20:23 1
Zamiast pasów i poduszek powietrznych to w kierownicy powinien być sterczący bagnet. Zaraz by się ilość wypadków zmniejszyła jakby każdy jeździł ostrożnie i z ciągłą świadomością śmierci.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2013-09-08, 20:31
To że jak nie zapniesz pasów to przy dużej prędkości wypadniesz razem(przez) z szybą i przeżyjesz upadek to taki sam mit jak palacze co w kółko powtarzają (z kim bym nie rozmawiał) że ma znajomego który ma wujka to jego kuzyna ojciec(...) palił i dożył 90tki ! hahaha Obie historie są siebie warte i tak samo wiarygodne jedna osoba na tysiąc albo najpewniej jeszcze rzadziej będzie miała takiego farta !
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2013-09-08, 21:06
Głupia kurwa jeszcze by swoją współpasażerkę tym swoim pustym łbem zabiła.
Zgłoś
Avatar
krzysiek0909 2013-09-08, 21:32
Jak dla mnie nie powinno być przymusu zapinania pasów dla osób powyżej 18 roku życia. Kij to kogo obchodzi co robię w swoim samochodzie. Nie chce zapinać to nie zapinam i tyle.
Zgłoś
Avatar
Green ninja 2013-09-08, 21:54
@Everizon
Mojego Ś.P dziadka Ś.P brat( rocznik 1922 ) palił od 14 roku życia aż do śmierci na atak serca w 2008r,
tak że nie pierdol bo znam ludzi którzy całe życie palili i umarli grubo po 80. ( dziadek nie palił zmarł w 1997 a był 4 lata starszy )
a z innej beczki, mój Ś.P kolega miał 24 lata i umarł przez mięsaka.
Tak że życie to loteria
Zgłoś
Avatar
Everizon 2013-09-08, 22:07
@up niestety badań statystycznych nie oszukasz. Ani siebie. Palenie powoduje że żyjesz 20 - 30 lat krócej niż mógłbyś. Co oznacza że średni statystyczny (ŚREDNI) wiek palacza w chwili śmierci jest w okolicach 50 lat. Jak byś sobie nie tłumaczył wujkami dziadkami. Wokół mnie umierają ludzie w wieku przed 60. Wszyscy palacze. Natomiast niepalący których jest niestety znacznie mniej widać na pierwszy rzut oka że w swoim wieku mają się o wiele lepiej niż palacze.
Każdy palacz sobie (i innym, nie wiem po co) tłumaczy najpierw że nieszkodliwe (mało szkodliwe) że przerwie w odpowiednim momencie (hahahaha odpowiedni moment jest tylko jeden !. Zanim zacząłeś !). A potem jest już za późno... Oczywiście nawet wtedy jak zdiagnozują im raka (znam takich) tłumaczą innym że to nie przez papierosy... biedaki... do śmierci bez pojęcia....
Zgłoś
Avatar
OneTime 2013-09-08, 23:26
Tak kurwa na pewno każdy z was zapina pasy jak jedzie taksówką.
Zgłoś
Avatar
max1522 2013-09-09, 0:00
dobrzy kierowcy jeżdzą nawet po 30 lat i całe życie bez stłuczki tylko trzeba miec oczy wszędzie ale po tej scenie że prowadzi baba to napewno ona spierdoliła.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-09-09, 0:44
OneTime napisał/a:

Tak kurwa na pewno każdy z was zapina pasy jak jedzie taksówką.



Już widzę jak taksówkarz Ci nie nakazuje zapinać pasy. To kierowca płaci mandat za niezapiętego pasażera. A wątpię by jakiś sknera chciał dopłacać do kursu pasażera.
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-09-09, 10:23
bloodwar napisał/a:

bo zabiją Cię siły odśrodkowe działające na ciało (spowodują uszkodzenia organów wewnętrznych i mikrokrwotoki, jeżeli nie zostanie szybko udzielona pomoc chirurgiczna - wykrwawisz się od krwotoku wewnętrznego albo szoku pourazowego)



hahahahahahaa kurwa, siła odśrodkowa i wykrwawienie od szoku pourazowego, przykryłeś poziomem swojej głupoty wszystkie swoje wcześniejsze posty.



masz głombie

pl.wikipedia.org/wiki/Si%C5%82a_od%C5%9Brodkowa

pl.wikipedia.org/wiki/Wstrz%C4%85s_pourazowy
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2013-09-09, 19:27
Sarkos napisał/a:

Trzeba być debilem żeby nie zapinać pasów, ale jednocześnie jestem przeciwnikiem obowiązku ich zapinania. Selekcja naturalna powinna działać.



Selekcja selekcją ale mało brakowało by zabiła siebie i głową rozbiła głowę jadącej w pasach obok.
Zgłoś