18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
slayer123123 2013-08-01, 13:26 3
Normalny mecz okręgówki.
Zgłoś
Avatar
lasyk 2013-08-01, 13:26 5
Oranżadę sponsorował przydrożny delikates
Zgłoś
Avatar
ankaniemacyckow 2013-08-01, 13:29
Ah ta B klasa. Uwielbiam chodzić na mecze tej ligi.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-01, 13:30 1
Biało-czerwoni jak zwykle chcą wejść z piłka do bramki i nie trafiają z 5 metrów. Przypadek?
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2013-08-01, 13:31
co to za bosiko? to juz lepsze za łebka się miało jak sie elegancko wyrwównało i skosiło.. do tego ten sędzia liniowy w berecie i koszuli flanelowej, przeciez jakim prawem nie ma normlanego liniowego tylko mietek z pod sklepu i jeszcze ten pies co biega bo tej łące..
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-08-01, 13:32
Też uważam, że dobry mecz - większość pomyłek to wina użycia do gry kartofliska zamiast boiska. Wiadomo, tam trafiają się gorsi kopacze - to nie ekstraklasa - ale po zmontowaniu faili to i z Barcelony w ostatnim meczu z Lechią można się nieźle pośmiać
Zgłoś
Avatar
ankaniemacyckow 2013-08-01, 13:33 3
@slayer123123
Okręgówki? Nie przesadzaj. Nie wiem jak w Twoim regionie, ale u nas okręgówka to już prawie jak Ekstraklasa. Trybuny, szatnie, czasem nawet stadionowy spiker. No i przede wszystkim zawsze jest trzech sędziów związkowych, a nie tylko główny.
Zgłoś
Avatar
ahmatw 2013-08-01, 13:46
kurwa, mistrzostwo świata ;D
liniowi rozjebali, PZPN pełną gębą
Zgłoś
Avatar
dogmit 2013-08-01, 13:49 13
co o tym myślę:
Zgłoś
Avatar
Bapbapbap 2013-08-01, 14:01 12
SaintMaster napisał/a:

4:38 - dobrze kurwa widzę? to takie małe po lewej pije browara?



No gdzie tam ...

Pewnie to jest jakaś oranżada regionalna, jak np to

Zgłoś
Avatar
pomidorro 2013-08-01, 14:05 1
U nas w B klasie jest rzeka za "stadionem" , piłek juz w chuuj odpłyneło
Zgłoś
Avatar
sauciu 2013-08-01, 14:06 1
Aj tam brawo liniowego. Jak on linię spalonego pilnuje, hehe. Ten kowboj w gaciach też dobry wariat
Zgłoś
Avatar
Artis23 2013-08-01, 14:09
Jak sie naucza grac na takim boisku to wszedzie beda wymiatac;D
Zgłoś
Avatar
buszta2 2013-08-01, 14:11
SaintMaster napisał/a:

4:38 - dobrze kurwa widzę? to takie małe po lewej pije browara?



To oranżada "Bystra"
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-08-01, 14:12
Śmiechy hihy ale dać tym ludziom 1/5 pensji jaką dostają podstawowi zawodnicy legły warszawy - wczorajszy mecz pokazał doskonale ich poziom.

Po roku grali by na takim samym poziomie, różnica jest w taktycznych aspektach gry, do nadrobienia szybko przez przeciętnie inteligentną osobę - piłkarze to idioci, potrzebują na naukę znacznie więcej czasu niż przeciętny człowiek, wyjątki typu barci Żewłakow to.. Wyjątki

Kolejna różnica to przygotowanie techniczne, nie wielkie braki względem polskiej ekstraklasy mają, to nie żart tylko smutna prawda.

Następnie przygotowanie fizyczne, z tym by zeszło najdłużej ale polscy piłkarze pod tym względem są słabi, przypomina się pamietny okres Dana Petrescu w Wiśle - pamietam bo chodziłem na otwarte treningi oglądać "idoli", Petrescu co chwile łapał się za głowę, bo kolejni zawodnicy padali a niektórzy nawet WYMIOTOWALI z wysiłku. Przykładowy Wawrzyniak, "pro" z nadwagą... Litości kurwa.

Wczoraj oglądałem mecz Legii i co się rzucało w oczy? Rozbudowane mięśnie u zawodników Molde czy jak to się tam pisze. Świetnie zbudowana klatka, odsłonięte mięśnie brzucha, widać, że do tego wygimnastykowani, wyrzeźbione barki - to pokazuje, że oni poważnie podchodzą do swojej pracy, bo sory ale takiej budowy nie da się zrobić w rok, do tego nie dbając o jedzenie. Zwróciłem na to uwage w zasadzie przypadkiem, jak któryś z zawodników Legii podniósł koszulke i okazała się... O kurwa - opona.

Wchodził pod koniec meczu żyto, chłop 21 lat, a szczypior bez masy totalny, ale skąd masa jak robią przysiad legia.net/images/news/new/zyro_michal_1281169008.jpg ... na 40kg.

Fakt jest taki, że mase mięśniowa trzeba mieć, siła z dupy się nie bierze, a jak sie mase zdobędzie to trzeba pracować nad zwrotnością, na tym profesjonalna piłka polega. A u nas cipy jak kosecki, ciekawy przypadek, cipa z charakteru totalna, przewraca się jak małe dziecko (oglądałem kobiece MŚ w piłce - kobitki grały o wiele twardziej od mężczyzn...).

Tak długo jak fizycznie będą w dupie tak długo nic nie zdobędą. Piłka to sport kontaktowy opierający się na sile.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie