18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Zapomniałem
m................0 • 2015-06-04, 12:33
Nie mogę uwierzyć że zapomniałem dzisiaj o wyjściu na siłownię.

Już 3 rok z rzędu mi się to zdarza...
Zgłoś
Avatar
WielkaRura 2015-06-04, 12:35 2
dowcipne, raz na trzy lata w ten sam dzień zapominasz o wyjsciu na siłownie, hehehe
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-06-04, 12:58
Nie martw się, ja tam nigdy nie byłem...
Zgłoś
Avatar
Sejons 2015-06-04, 14:27
Ciekawe jak by ćwiczył ktoś kto jest chory na ALZHEIMERA
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2015-06-04, 14:30 4
KrisCFC napisał/a:

Nie martw się, ja tam nigdy nie byłem...


Ja także. I nie rozumiem ludzi, którzy wsiadają w auto, jadą na siłownię po to by sobie tam pobiegać na bieżni, albo na rowerku pojeździć.
Zgłoś
Avatar
i................d 2015-06-05, 13:40
nie trzeba wychodzic z domu aby pocwiczyc
Zgłoś
Avatar
p................j 2015-06-05, 13:47
ellsworth napisał/a:


Ja także. I nie rozumiem ludzi, którzy wsiadają w auto, jadą na siłownię po to by sobie tam pobiegać na bieżni, albo na rowerku pojeździć.


nie rozumiesz, juz tłumaczę
sadistic.pl/pompki-vt332432.htm
Zgłoś
Avatar
oczami20latki 2015-06-05, 16:35 7
ellsworth napisał/a:


Ja także. I nie rozumiem ludzi, którzy wsiadają w auto, jadą na siłownię po to by sobie tam pobiegać na bieżni, albo na rowerku pojeździć.



Ile się naoglądałem takich życiowych pizd jak Ty, które to najlepiej wiedzą czym jest siłownia nigdy na niej nie będąc. A teraz spójrz do lustra spaślaku.

Przegryw
Zgłoś
Avatar
f................3 2015-06-06, 1:46 2
ellsworth napisał/a:


Ja także. I nie rozumiem ludzi, którzy wsiadają w auto, jadą na siłownię po to by sobie tam pobiegać na bieżni, albo na rowerku pojeździć.



Nie wiem czy wiesz grubasku, ale siłownia to nie tylko bieżnia i rowerek.
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2015-06-06, 12:58 2
fru123 napisał/a:



Nie wiem czy wiesz grubasku, ale siłownia to nie tylko bieżnia i rowerek.



oczami20latki napisał/a:



Ile się naoglądałem takich życiowych pizd jak Ty, które to najlepiej wiedzą czym jest siłownia nigdy na niej nie będąc. A teraz spójrz do lustra spaślaku.

Przegryw



Nie wiem dlaczego po nim jedziecie. U mnie na siłce jest od chuja kobiet, które jeżdżą samochodem na tą siłownię, żeby tylko pobiegać na bieżni (albo co większa beka pochodzić przez 20 minut ), a ciężarów nawet nie ruszają. Jak wchodzą na Multisporcie to da się jeszcze zrozumieć, ale płacenie za karnet w takim wypadku to już serio szczyt głupoty.
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-06-06, 19:44
vedkonner napisał/a:


Nie wiem dlaczego po nim jedziecie. U mnie na siłce jest od chuja kobiet, które jeżdżą samochodem na tą siłownię, żeby tylko pobiegać na bieżni (albo co większa beka pochodzić przez 20 minut ), a ciężarów nawet nie ruszają. Jak wchodzą na Multisporcie to da się jeszcze zrozumieć, ale płacenie za karnet w takim wypadku to już serio szczyt głupoty.



Jesli to twoja silownia to po chuj narzekasz?

Czy po prostu mówisz "u mnie" bo też tam chodzisz?
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2015-08-03, 22:48
mitrus80 napisał/a:



Jesli to twoja silownia to po chuj narzekasz?

Czy po prostu mówisz "u mnie" bo też tam chodzisz?



To drugie.

A nawet jakby to pierwsze to i tak spierdalaj internetowy napinaczu. Najlepiej na trening spuścić ciśnienie innym sposobem niż masturbacja.
Zgłoś