18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Marco_Zg 2020-11-29, 14:19 1
"Zapomniało się w lusterko spojrzeć" nic nowego.. Standard.

Drugi standard to GPS tak pokierował, myślenie w trybie OFF.
Zgłoś
Avatar
johnnyy 2020-11-29, 14:23 21
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Gościu jedzie 113 km/h wg navi. To ile zapie**alał Janusz, że po 3 sekundach go jebnął???



A chuj cie to obchodzi ile zapierdalał, zmienić pas trzeba tak, żeby nie miało to wpływu na pozostałych uczestników ruchu.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2020-11-29, 14:31 4
kszysiu napisał/a:

Po 3 sekundach to on byl juz przed nim:) wystarczyla chociaz sekunda nieuwagi kierowcy passata i 150km/h i mogl nie byc w stanie wyhamowac.


Różnica prędkości 30 km/h i nie był w stanie wyhamować ?
No i poszkodowany nie wyrównał prędkości do tych 113 sprawcy tylko w niego przywalił więc mimo hamowania ( przez około 2 sekund bo 0,7 to czas reakcji) zapierdalał jeszcze 150 lub szybciej.

johnnyy napisał/a:

A chuj cie to obchodzi ile zapierdalał, zmienić pas trzeba tak, żeby nie miało to wpływu na pozostałych uczestników ruchu.


Serio nie ma znaczenia ile sypał sprawca ? 200 ? 300 i jest ok bo to Polska autostrada ?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-11-29, 14:38 16
johnnyy napisał/a:

A chuj cie to obchodzi ile zapierdalał, zmienić pas trzeba tak, żeby nie miało to wpływu na pozostałych uczestników ruchu.



To mnie obchodzi, że jakby jechał 150 to bez najmniejszego problemu te 40km/h by zwolnił...
Czyli jak ktoś pojedzie 300km/h to nie przyczynia się do wypadku??? Pierdolnij się w łeb.
Zgłoś
Avatar
moniu6 2020-11-29, 14:45 1
debaser napisał/a:

Z jednej strony fakt, gość zapomniał spojrzeć w lusterko, i tez nie lubie takich wyskakujących na szybki pas aut, ale z drugiej strony limity predkości po cos są, jak ktoś tnie 200 to niech sie liczy z tym, ze inni moga miec opozniony moment reakcji.



Tak i nie szkoda że tylko tak to się skończyło

Zgłoś
Avatar
MrBanankiewicz 2020-11-29, 14:45
Mam nadzieje że jak wyskoczył z auta zobaczyć czy nic im się nie stało to też zapomniał spojrzeć w lusterko.
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2020-11-29, 15:02
Pralpunkt napisał/a:

Ten czarny zdrowo zapierdalał chwila minęła zanim go dopadł



4 sekundy od kiedy stuknięty zaczął zmieniać pas.
Zgłoś
Avatar
Jagang 2020-11-29, 15:14 2
Pojeb na lewym pasie musiał jechać 250 km/h, albo patrzył w telefon zamiast na drogę. Tak czy inaczej, jeden i drugi powinien stracić prawko, bo w końcu kogoś zabiją.
Zgłoś
Avatar
bodzio9391 2020-11-29, 15:17
Wszystko fajnie czemu poduszki się nie otworzyły
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-11-29, 15:41 8
bodzio9391 napisał/a:

Wszystko fajnie czemu poduszki się nie otworzyły



Nowoczesne auta mają czujniki które pokazują im które siedzenia są zajęte a które wolne, nie ma sensu wypalać poduszki na miejscu w którym nikt nie siedzi i tak samo nie ma sensu odpalać przednich poduszek w momencie uderzenia w pojazd od tyłu gdy nie ma zagrożenia dla kierowcy a zagrożenie takie może się pojawić dopiero kilkanaście sekund później gdy uderzone auto wyleci z drogi i trafi np. w drzewo albo barierkę i wtedy "wypalona" przednia poduszka nie będzie już nadmuchana. A stare auta zamiast poduszek mają atrapy bo przeważnie spawane były z 3 rozbitków i Januszowi z komisu samochodowego opłacało się bardziej wstawić atrapkę za kilkanaście zł niż nową poduszkę za kilkaset
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-11-29, 16:59
kszysiu napisał/a:

Po 3 sekundach to on byl juz przed nim:) wystarczyla chociaz sekunda nieuwagi kierowcy passata i 150km/h i mogl nie byc w stanie wyhamowac.



Ale wystarczyło zwolnić ze 150 do 110. I nie doszłoby do zdarzenia. Kurwa jak dla mnie to albo Janusz jechał grubo więcej, albo nie powinien prowadzić auta, skoro nie potrafi go opanować , czytaj: zmniejszyć prędkość o 40km.
Cóż, prawnie wina autora nagrania, ale Janusz w huj się przyczynił i huj mu w dupę.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2020-11-29, 18:03 3
cavern69 napisał/a:

Wykonał podręcznikowo (oprócz spojrzenia w lusterko).
...Ty to pewnie mistrzem lewego pasa jesteś.



A ty kurwa niedzielną pizdą co tira osobówką wyprzedza lewym ze 100 na blacie....
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2020-11-29, 18:05 2
ANALizator napisał/a:

ja się boję skurwysynów którzy jadą 200 na godzinę, jak chce tak szybko to niech kupi sobie helihopter a jak go nie stać to niech jedzie normlanie



To polecam ci nie wybierać się za zachodnią granicę. Tu często się nakurwia 200, a nawet i więcej i jakoś da się z tym żyć i jeździć bez wypadków
Nie mam nic przeciwko Polakom, bo sam nim jestem, ale jak widzę, że ktoś coś na drodze odpierdala w Niemczech to z reguły jest to Polak, Czech albo Ukrainiec.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2020-11-29, 19:24 1
debaser napisał/a:

Z jednej strony fakt, gość zapomniał spojrzeć w lusterko, i tez nie lubie takich wyskakujących na szybki pas aut, ale z drugiej strony limity predkości po cos są, jak ktoś tnie 200 to niech sie liczy z tym, ze inni moga miec opozniony moment reakcji.



to jak maja opóźniony moment reakcji to niech się przesiądą na jebany autobus a nie prowadzą auto..ten z passata to też zwykły dzban!
Zgłoś
Avatar
AdamJan123 2020-11-29, 20:00
Może ten z czarnego przez przednią szybę nie spojrzał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie