18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
Avatar
Inoquez 2013-03-28, 18:01 4
Ale brzydki kitajec... a FUU
Zgłoś
Avatar
o................9 2013-03-28, 18:04 5
I tak oto wypowiedziała się elita sadistica...
Zgłoś
Avatar
Mkazik1 2013-03-28, 18:10 48
Chciałbym mieć tyle pewności siebie co ten ,,kitajec".
Zgłoś
Avatar
okrężnica 2013-03-28, 18:27 77
"Sorry ale już mnie ktoś zaprosił "
Zgłoś
Avatar
TYGRYS2008 2013-03-28, 18:27 2
삼키는으로 이동합니다 to po koreańsku! a tak zabłysnę dzięki google tłumaczowi!
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-03-28, 19:13 3
żałosne gówno
Zgłoś
Avatar
Marllix 2013-03-28, 19:35 4
Do tych co są na "nie",ciekawe czy odważyliście by się coś takiego zrobić,dla ukochanej.

Czy tylko ruchanko wam w głowach?
Zgłoś
Avatar
bustafan 2013-03-28, 19:52 4
Marllix, Ci co są na "nie", nie muszą robić nic dla ukochanej, bo co można zrobić dla swojej dłoni?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-03-28, 20:22 19
@Marllix - a pomyśl sobie jak będzie się czuł koleś jak po pół roku podchodów, pięknej, wzruszającej piosence i powrocie z balu "na sucho" usłyszy (albo - co bardziej pewne - odczyta w smsie) "jesteś miły i sympatyczny ale zostańmy przyjciółmi". A potem, na dobitkę, dowie się do znajomych że "wielka miłość" od 14stego roku życia poleruje laski najprzystojniejszym chłopakom w BMW w całym powiecie. Tyle wysiłku na marne, a wystarczyło kupić E36 za 6 tysi, żel do włosów za 20 zł i masz tysiąc razy więcej ruchanka niż przy romantycznych podchodach w stylu Romea i Julii
Zgłoś
Avatar
pisuar 2013-03-28, 20:22 2
słodkie amerykańskie nastolatki:*
można i tak zaimponować kobiecie, albo wypić z kobietą piwko, poleniuchować razem i poprosić ją o coś nie śpiewając, a mówiąc jej to do ucha:)
Zgłoś
Avatar
pireus 2013-03-28, 22:11 7
Inoquez napisał/a:

Ale brzydki kitajec... a FUU



W jaki niby sposób Azjata może byś brzydki, albo ładny? Toć oni wszyscy wyglądają tak samo.
Zgłoś
Avatar
NealCaffrey 2013-03-28, 22:11 13
bloodwar napisał/a:

@Marllix - a pomyśl sobie jak będzie się czuł koleś jak po pół roku podchodów, pięknej, wzruszającej piosence i powrocie z balu "na sucho" usłyszy (albo - co bardziej pewne - odczyta w smsie) "jesteś miły i sympatyczny ale zostańmy przyjciółmi". A potem, na dobitkę, dowie się do znajomych że "wielka miłość" od 14stego roku życia poleruje laski najprzystojniejszym chłopakom w BMW w całym powiecie. Tyle wysiłku na marne, a wystarczyło kupić E36 za 6 tysi, żel do włosów za 20 zł i masz tysiąc razy więcej ruchanka niż przy romantycznych podchodach w stylu Romea i Julii


Można i tak ale to nie jest materiał na kobietę dla normalnego faceta, bo wszystko co łatwe szybko się nudzi
Jednemu wystarczy zadowolanie się "półśrodkami" a drugi oczekuje czegoś więcej.

Zaraz poleci we mnie hejt od internetowych ruchaczy, ale na moje to takie jest zdrowe podejście normalnego faceta, albo to ja jestem inny.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-03-28, 22:13
Kumpel był kilkakrotnie po parę miesięcy w usa i nie musiał śpiewać żeby była polerka z woskowaniem... A kitajec i tak dostanie kosza bo z ryja wygląda jakby mu ktoś na nim wytrzymałość pozbruku testował...
Zgłoś
Avatar
cojestt 2013-03-28, 22:17
Ale Ci amerykańce/skośnookie są popierdoleni
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie