18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
J................k 2019-12-24, 23:17
jestemwkapciach napisał/a:

Rozumiem, że dla Ciebie pies kończy się na kundlu do kolana, który ma tylko siedzieć w budzie przy - 20 stopniach karmiony Twoimi resztkami z obiadu.. Najwidoczniej ból dupy masz Ty, że ludzie teraz dbają lepiej o swoje zwierzęta niż o Ciebie rodzice w dzieciństwie

Inaczej Twojego zachowania nazwać się nie da skoro nie potrafisz pojąć, że są rasy nawet obronne, które potrzebują wizyt u fryzjera
Sznaucer olbrzym albo terier rosyjski to nie są psy obronne? Mogę Ci zorganizować spotkanie z którymś z nich w jakimś zamkniętym pomieszczeniu, zobaczymy jak długo pozostaniesz w jednym kawałku chętny?



Ja jestem. Chetny ale biore maczete i emiter 20-25khz
Zgłoś
Avatar
jestemwkapciach 2019-12-26, 4:00
muflonpl napisał/a:

Ja jestem. Chetny ale biore maczete i emiter 20-25khz



O czyli jednak " pizdusiowe fryzjerskie pieski" mogą zrobić krzywdę i być obronne?

Więc nie ma co pierdolic i wrzucać wszystko do jednego worka.

Gdyby frajer z nagrania zrobił tak psu po szkoleniach obronnych nie miał by już ręki ale jest cwaniakiem bo ten pies ledwo mu do kostki sięga



Jestem właścicielka sznaucera olbrzyma, który regularnie ma wizyty fryzjerskie gdy włos mu dorosnie, a mimo to na komendę nikt do mnie nie podejdzie i jest w stanie życie oddać żeby tak było.

Też brać pod uwagę to, że osoby które są uczulone na sierść, a bardzo chcą mieć psa muszą mieć psa z włosem, a to automatycznie się wiąże z psim fryzjerem

Zgłoś
Avatar
Adolf1356 2020-03-15, 19:23
garota napisał/a:

Wy cebulaki to o siebie i własnych bliskich nie dbacie więc nie dziwne że dbanie o zwierzęta jest dla was czymś niezwykłym, prostaki z prowincji z gównem pod paznokciami.



odezwal sie ananas ze slonecznych Hawaii.
Zgłoś