18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Jeśli DJ, który jest nr. 1 na świecie przy aprobacie orkiestry Royal Concertgebouw celebruje nowo zaprzysiężonego króla Holandii Wilhelm'a Aleksander'a, to znaczy, że jego muzyka oraz prestiż są na prawdę potężne! Sprawdźcie bardzo ciekawy klip z Armin'em van Buuren'em w roli głównej.

Przy okazji zapraszam na fanpage Armina oraz jego audycji: www.facebook.com/ASOTPolandTeam



Holendrzy potrafią z okazji zaprzysiężenia króla bawić się przy dobrym trance. Tymczasem jutrzejsza impreza optymistyczno-patriotyczna została już przez Prawdziwych Niezależnych Polaków Patriotów okrzyknięta hańbą i zniewagą. Kiedy patriotyzm przestanie w Polsce oznaczać powagę, ból, czarne garnitury i smoleńsk?

Szacun dla Holendrów za ten luz i dystans do codziennych sytuacji.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-05-01, 15:17 37
kameleon675 napisał/a:

Kiedy patriotyzm przestanie w Polsce oznaczać powagę, ból, czarne garnitury i smoleńsk?


Jak ktoś tu pierdolnie bombę atomową, a ci, którzy przeżyją, postanowią zacząć od nowa - tym razem jak ludzie.

A to jak u nas obchodzi się święta państwowe to jest poniżej wszelkiej krytyki. Jeden wielki smut, muł, marazm i depresja kurwa. Wszystko na mieście pozamykane na cztery spusty, paraliż totalny, nikt się nie bawi, nie cieszy na ulicach, zero poczucia jakiejkolwiek solidarności społecznej...
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-05-01, 15:17 10
jebac lewackie holenderskie scierwa kraj bez kultury zasad i wszelkiej tradycji szczam na nich
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2013-05-01, 15:21 11
ojczyzna pedałów
Zgłoś
Avatar
krakenoo 2013-05-01, 15:32 8
@up ojczyzna pedałów i pedofilii przypominam...
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-05-01, 15:40 2
@up up up & up

bez tradycji z pedałami ale tyle co oni to chcielibyście zarabiać i wydawać na co dzień.
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-05-01, 15:44 3
Dobra, gdzie ta ta muzyka? Bo póki co to techniawkę słychać.
Zgłoś
Avatar
Piotrek-nl 2013-05-01, 16:11
kaktuz, dirty_pig, krakenoo

Co tak słabo?

Na pewno potraficie mocniej dojebać.
Zgłoś
Avatar
kameleon675 2013-05-01, 16:12 18
backbone napisał/a:

Dobra, gdzie ta ta muzyka? Bo póki co to techniawkę słychać.



Techniawka... poczytaj trochę w sieci i dopiero wypowiadaj się na ten temat. Armin van Buuren kojarzony jest przede wszystkim z muzyką trance, a przez wielu uważany również jej "ojcem". Ja tak nie uważam, natomiast pewne jest, że Holender to ikona nie tylko muzyki trance, ale również najpopularniejszy DJ na świecie.
Zgłoś
Avatar
kaisel 2013-05-01, 16:53 19
kameleon675 napisał/a:

Kiedy patriotyzm przestanie w Polsce oznaczać powagę, ból, czarne garnitury i smoleńsk?


BongMan napisał/a:


Jak ktoś tu pierdolnie bombę atomową, a ci, którzy przeżyją, postanowią zacząć od nowa - tym razem jak ludzie.

A to jak u nas obchodzi się święta państwowe to jest poniżej wszelkiej krytyki. Jeden wielki smut, muł, marazm i depresja kurwa. Wszystko na mieście pozamykane na cztery spusty, paraliż totalny, nikt się nie bawi, nie cieszy na ulicach, zero poczucia jakiejkolwiek solidarności społecznej...



A pokażcie mi drugi kraj, w którym przelano tyle krwi za niepodległość i który tyle razy musiał o nią walczyć. Ludziom którzy oddali życie za wolność kraju należy się szacunek i pamięć właśnie w takie dni. A nie np. wpierdalanie czekoladowego orła i zapijanie się piwem na jakiś festynach. Gdyby nasza historia wyglądała inaczej to i świętowanie było by inne...
Zgłoś
Avatar
MrAdamovSky 2013-05-01, 17:20 5
Jak dla mnie mają za daleko do smoleńska żeby byli poważni

BTW Pedały Pedałami, Ich świat - ich Rowerki. Pracowałem w Holandii (Niedaleko Vlissingen) i na Zbieraniu Jabłek i jakoś tam Chamskiego pedalstwa nie widziałem, Sodomia sie tam oknami nie leje.

Pedalstwo Macie w głowie że o nim Piszecie ;D
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-05-01, 18:22 12
Cytat:

A pokażcie mi drugi kraj, w którym przelano tyle krwi za niepodległość i który tyle razy musiał o nią walczyć. Ludziom którzy oddali życie za wolność kraju należy się szacunek i pamięć właśnie w takie dni. A nie np. wpierdalanie czekoladowego orła i zapijanie się piwem na jakiś festynach. Gdyby nasza historia wyglądała inaczej to i świętowanie było by inne...


No nie można się z tym nie zgodzić... Aczkolwiek gdyby to zależało ode mnie, to na np. święto niepodległości nie było by smutów, płaczów i marszów, na których Polacy biją się między sobą, tylko paliłoby się flagi tych, którzy niepodległość nam odebrali, krzyczałoby się głośno "Chuj wam w dupę, Polska wiecznie żywa!" i piło alkohol na pohybel skurwysynom. A przeżywając święta w wielkim smucie udowadniamy tylko, że kiedyś nas pokonano i do teraz się nie pozbieraliśmy.
Zgłoś
Avatar
Vanathos 2013-05-01, 18:36 5
Czy koniecznie trzeba świętować w takie smutnej atmosferze? nosz kurwa, nie lepiej cieszyć się ze ludzie, którzy walczyli o naszą Ojczyzję byli? o to że ktoś miał jaja żeby walczyć? Cieszmy się z ich istnienia, bo coraz mniej takich ludzi się rodzi!
Pamiętajmy, ale się nie smućmy, bo to teraz my jesteśmy odpowiedzialni za to żeby oddać ten kraj w ręce naszych dzieci.
Zgłoś
Avatar
trzy2jeden 2013-05-01, 19:19
armin tamburyn
Zgłoś
Avatar
SzpadyZorro 2013-05-01, 21:20 2
nie slucham takiej muzyki ale piwo za dystans i łączenie pokoleń.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie