18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:58
🔥 Poskromienie przygłupa w Pradze - teraz popularne
Avatar
Torch1 2017-04-01, 22:46 47
W ubiegłym roku tez odstawili kabaret. Strona zmieniła sie w cornhub. Wszystko na temat kukurydzy.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2017-04-01, 22:55 1
co wy robicie ze swoim życiem?
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-04-02, 0:33 31
longlong7 napisał/a:

co wy robicie ze swoim życiem?


Ja na przykład postanowiłem poświęcić godzinę swojego życia na czytanie Twojego komentarza. Jest fascynujący w swojej prostocie. Pod koniec nawet do niego fapnąłem. Dziękuję ci, longlong7!
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2017-04-02, 1:47 2
@up

Az godzine czytales 6 wyrazow? musisz byc niezle uposledzony
Zgłoś
Avatar
S................e 2017-04-02, 2:32 23
mikEWrona napisał/a:

@up

Az godzine czytales 6 wyrazow? musisz byc niezle uposledzony



A gdzie on napisał że czytał tylko raz?
Jak na razie to ty tu wychodzisz na upośledzonego bo nie potrafisz doszukać się żartu i bierzesz wszystko na serio. Możesz iść przybić piąteczkę z fantastico. Niech zjeby będą razem.
Zgłoś
Avatar
daniel5995 2017-04-02, 2:34
@up
WSNR kontemplował nad głębszym sensem tych słów którego Ty widocznie nie dostrzegasz, zapewne przez zaawansowany stopień upośledzenia.
Zgłoś
Avatar
MagicznyTomasz93 2017-04-02, 3:14
Ilu ludzi musiało się zesrać ze strachu widząc to
Zgłoś
Avatar
SpijaczWymiotów 2017-04-02, 3:20 6
Sabajone napisał/a:



A gdzie on napisał że czytał tylko raz?
Jak na razie to ty tu wychodzisz na upośledzonego bo nie potrafisz doszukać się żartu i bierzesz wszystko na serio. Możesz iść przybić piąteczkę z fantastico. Niech zjeby będą razem.



Chciałbym cię poinformować, że za wjazdy na dysclektico grożą warny...tak działa ten portal niestety. Zresztą sam dyslektico usunie twój wpis gdyż ma możliwość moderowania.
Jeden z moich usuniętych wpisów który nawiązywał do dyslektico, który został usunięty (nagroda 30 dni beż możliwości komentowania na forum):
zapodaj.net/299533d55149e.jpg.html
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-04-02, 3:34 1
Tak... stanowczo tym wątku najwięcej wypowiada się tych, co nie rozumieją czytanego tekstu. Czy to żartu, czy regulaminu...

@SpijaczMiotów Nie biadol, tylko wrzuć sobie uBlocka i zablokuj wyświetlanie postów dowolnego wybranego użytkownika. Na przykład mnie możesz sobie zablokować... Broń Boże nie blokuj fantastico, tudzież nie nawołuj do tego, bo jego wkład ubogaca kulturowo sadistic i wprowadza głęboko w tkankę tej społeczności jakże wartościową różnorodność.
Zgłoś
Avatar
S................e 2017-04-02, 7:17
SpijaczWymiotów napisał/a:



Chciałbym cię poinformować, że za wjazdy na dysclektico grożą warny...tak działa ten portal niestety. Zresztą sam dyslektico usunie twój wpis gdyż ma możliwość moderowania.



Taaa ciekawe od kiedy plemniki mogą moderować? Chyba nikt nie był by tak głupi aby mu dać moda. Nawet na forum zakładu dla umysłowo chorych.
Zgłoś
Avatar
paul78 2017-04-02, 8:33
Dałbym się nabrać gdyby nie to, że nie korzystam z portali społecznościowych.
Zgłoś
Avatar
KJP678 2017-04-02, 9:28 2
SpijaczWymiotów napisał/a:



Chciałbym cię poinformować, że za wjazdy na dysclektico grożą warny...



Fantastico to ciota, hehehe, otwieram piwo i czekam na warny
Zgłoś
Avatar
nano50 2017-04-02, 10:13 1
SpijaczWymiotów napisał/a:



Chciałbym cię poinformować, że za wjazdy na dysclektico grożą warny...tak działa ten portal niestety. Zresztą sam dyslektico usunie twój wpis gdyż ma możliwość moderowania.
Jeden z moich usuniętych wpisów który nawiązywał do dyslektico, który został usunięty (nagroda 30 dni beż możliwości komentowania na forum):
zapodaj.net/299533d55149e.jpg.html



Ooo. Jak miło. Któryś już raz widzę mój cytat.
A tak szczerze to on nie ma moda tutaj. Sam dostał przecież warna kiedyś.
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2017-04-02, 11:11
SpijaczWymiotów
Warna dostałeś za pierdolenie. Też bym ci wlepił bana, gdybym był modem. Przejrzałem po łebkach te twoje wypociny i użalasz się nad sadisticiem, a słowa na temat fantistico nie zauważyłem(przypominam czytałem po łebkach bo pierdolisz).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie