18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
dżonyłojlker 2021-10-03, 0:41 1
Caramon napisał/a:

Tak wygląda postawa sadystyczna.



Postawa sadystyczna toby była gdyby sobie żartowali, po tym jak się okazało, że to faktycznie zwłoki. Tak to zwykłe pierdolenie w bambus.
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2021-10-03, 2:09 16
Farołrz napisał/a:

Postawa sadystyczna toby była gdyby sobie żartowali, po tym jak się okazało, że to faktycznie zwłoki. Tak to zwykłe pierdolenie w bambus.



Najpierw wyruchali, dopiero później okazało się, że to prawdziwe zwłoki. Tak powinno być.
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2021-10-03, 3:16 2
A to ze zwłok pożartować nie można ?
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2021-10-03, 8:50
Zenonn napisał/a:

A to ze zwłok pożartować nie można ?



Wszystko można- co nie można,byle z wolna i z ostrożna.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-10-03, 10:13 13
Typowy wędkarz,tak gdzieś koło 3 promili
Zgłoś
Avatar
Nabs 2021-10-03, 12:29 4
kiedyś byłem w bardzo podobnej sytuacji; na nocnym łowieniu ryb wydawało się że coś większego jest w wodzie i krąży wraz z nurtem między ostrogami. Jak zaczęła robić się szarówka i było widać trochę wyraźniej i wyglądało to jakby to była świnia (w pobliżu tam jest kilka wiosek), więc sobie żartowaliśmy. Kilka godzin później inni wędkarze wezwali policję no i się okazało że to był człowiek, z brzuchem wypełnionym kamieniami. Pamiętam że dość długo nie potrafiłem się przekonać do ryb, zwłaszcza do węgorzy (bo są padlinożercami).

jedyne źródło jakie znalazłem, niestety bez zdjęć z tamtych lat: gazetalubuska.pl/z-odry-wylowiono-zwloki-bez-glowy-ofiara-byla-torturo...
Zgłoś
Avatar
Nufrevi 2021-10-04, 1:51
Kto by tak nie żartował xd
Zgłoś
Avatar
BigBillyFock 2021-10-04, 13:28
Zgłoś