18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33

Wszystko świetnie wyjaśnione na filmie, zasadzka z użyciem nieumundurowanych policjantów i psa
Murzyn ginie na skutek niezastosowania się do polecenia porzucenia broni.
Fremont, Kalifornia

Może "na parkingu" lepiej brzmi kawy jeszcze nie piłem jak admin to czyta nie zmieni
Zgłoś
Avatar
trebor2709 2021-04-28, 12:47
Murzyn jak zwykle zasłużył na to co go spotkało, ale pies nie wyszkolony, nie reagował na polecenia.
Zgłoś
Avatar
L................Z 2021-04-28, 13:05
Bardzo fajny film tylko kurde nie mogę stwierdzić czy podejrzany był biały czy czarny. Może mulat?
Zgłoś
Avatar
rzeznianumer5 2021-04-28, 13:37
Co za ciule. Mogli coś psu zrobić.
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2021-04-28, 14:26 4
Pies gościa na żywca opierdala a oni dra mordę i myślą że te komendy do niego docierają. Albo pies albo strzelanie. Kazdy z morderców w mundurach powinien zostać odpalony jednym ze sposobów znanych z Manaus i okolic.
Zgłoś
Avatar
Superfunfel 2021-04-28, 15:26
Pies ze stalowymi zębami was wpierdala to byście też się nie ruszali? Trochę go po prosty rozstrzelali. Mógł też nie uciekać i od początku się słuchać to też by tak nie było. No chuj z nim już
Zgłoś
Avatar
dadar123 2021-04-28, 16:50 2
Rzecz w tym, że gość nie mógł rzucić broni, bo jej nie miał, po prostu chcieli go zajebać
Zgłoś
Avatar
San.Escobar 2021-04-28, 17:12 2
Generalnie spoko, zawsze fajnie mi się ogląda te filmiki, ale gdzie ten jego gun?
Zgłoś
Avatar
Vinyl 2021-04-28, 18:19
The team was surveilling a well-known suspect with several outstanding felony warrants who was believed to be in possession of a firearm. At approximately 6:25 p.m., officers located Moseley, they attempted to make contact and take him into custody. When he refused to comply, a Fremont Police K9 was deployed. After the deployment of the K9, Moseley presented a firearm. During the confrontation two Fremont Police Detectives fired their service weapons at Moseley. Field trauma care was provided to Moseley. Moseley was pronounced deceased at the scene by paramedics at 6:35 p.m
Zgłoś
Avatar
Frytas12 2021-04-28, 19:39
Szacun, że nikt nie postrzelił psa!
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-04-28, 19:49 3
takie "martwienie się" o psa pod publiczkę, które uwielbiacie tutaj uprawiać, to kolejny obraz tego jak komuna przeżera wasze łby. od 10 lat fala zakompleksionych 30+ latek z pierdolcem na pomaganie schroniskom, stawianie psa ponad jakimś czarnuchem, eko-frajerzenie - to wszystko wygląda fajnie, ale na dłuższą metę służy tylko jednemu: rozjebaniu więzi społecznych tak, aby doprowadzić każdy aspekt życia ludzkiego do odpowiedniej instytucji (którą można kontrolować łatwiej niż pojedyńcze aspekty czyjegoś życia), żebyś wolał w wieku 40 lat zamontować swojej 40-letniej rozklapionej partnerce PSA zamiast dziecka i abyście mogli uroczo bawić się z nim w parku tak, jak w normalnym życiu bawilibyście się ze swoim dzieckiem, którego nie macie i nie będziecie mieć, bo macie jebane emerytury, to po chuj wam.

rozczuliłem się, bo jestem wrażliwy ale mam w piździe po równo pieski i czarnuchów.
Zgłoś
Avatar
DarioLee 2021-04-28, 20:54
Kurwa debile , prawie by psa postrzelili.
Zgłoś
Avatar
gieroj111 2021-04-28, 22:00
ja tam nie widzę broni
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-04-28, 22:16
Nie chciał rzucić Broni? Może ją kochał?
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2021-04-29, 7:40
Ta locha w dresie była undercover? BUahaha. Więcej donatsów
Zgłoś
Avatar
C................s 2021-04-29, 10:20
plastic napisał/a:

takie "martwienie się" o psa pod publiczkę, które uwielbiacie tutaj uprawiać, to kolejny obraz tego jak komuna przeżera wasze łby. od 10 lat fala zakompleksionych 30+ latek z pierdolcem na pomaganie schroniskom, stawianie psa ponad jakimś czarnuchem, eko-frajerzenie - to wszystko wygląda fajnie, ale na dłuższą metę służy tylko jednemu: rozjebaniu więzi społecznych tak, aby doprowadzić każdy aspekt życia ludzkiego do odpowiedniej instytucji (którą można kontrolować łatwiej niż pojedyńcze aspekty czyjegoś życia), żebyś wolał w wieku 40 lat zamontować swojej 40-letniej rozklapionej partnerce PSA zamiast dziecka i abyście mogli uroczo bawić się z nim w parku tak, jak w normalnym życiu bawilibyście się ze swoim dzieckiem, którego nie macie i nie będziecie mieć, bo macie jebane emerytury, to po chuj wam.
rozczuliłem się, bo jestem wrażliwy ale mam w piździe po równo pieski i czarnuchów.



że co kurwa?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie