18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33

Wszystko świetnie wyjaśnione na filmie, zasadzka z użyciem nieumundurowanych policjantów i psa
Murzyn ginie na skutek niezastosowania się do polecenia porzucenia broni.
Fremont, Kalifornia

Może "na parkingu" lepiej brzmi kawy jeszcze nie piłem jak admin to czyta nie zmieni
Zgłoś
Avatar
T................t 2021-04-29, 11:04 2
plastic napisał/a:

takie "martwienie się" o psa pod publiczkę, które uwielbiacie tutaj uprawiać, to kolejny obraz tego jak komuna przeżera wasze łby. od 10 lat fala zakompleksionych 30+ latek z pierdolcem na pomaganie schroniskom, stawianie psa ponad jakimś czarnuchem, eko-frajerzenie - to wszystko wygląda fajnie, ale na dłuższą metę służy tylko jednemu: rozjebaniu więzi społecznych tak, aby doprowadzić każdy aspekt życia ludzkiego do odpowiedniej instytucji (którą można kontrolować łatwiej niż pojedyńcze aspekty czyjegoś życia), żebyś wolał w wieku 40 lat zamontować swojej 40-letniej rozklapionej partnerce PSA zamiast dziecka i abyście mogli uroczo bawić się z nim w parku tak, jak w normalnym życiu bawilibyście się ze swoim dzieckiem, którego nie macie i nie będziecie mieć, bo macie jebane emerytury, to po chuj wam.
rozczuliłem się, bo jestem wrażliwy ale mam w piździe po równo pieski i czarnuchów.



nic dodac nic ujac. PIWO.
Zgłoś
Avatar
Bandzior020 2021-04-29, 11:17
To "drop the gun" to oni chyba od razu krzyczą... Takiej wołanie do kumpli"napierdalamy"
Zgłoś
Avatar
wrocek 2021-04-29, 12:02
Gmoch by to lepiej rozrysował!
Zgłoś
Avatar
Herhard 2021-04-30, 9:27
Ten pies to był na odjebanie wystawiony?
Zgłoś
Avatar
jeden4sty 2021-04-30, 10:39
plastic napisał/a:

takie "martwienie się" o psa pod publiczkę, które uwielbiacie tutaj uprawiać, to kolejny obraz tego jak komuna przeżera wasze łby. od 10 lat fala zakompleksionych 30+ latek z pierdolcem na pomaganie schroniskom, stawianie psa ponad jakimś czarnuchem, eko-frajerzenie - to wszystko wygląda fajnie, ale na dłuższą metę służy tylko jednemu: rozjebaniu więzi społecznych tak, aby doprowadzić każdy aspekt życia ludzkiego do odpowiedniej instytucji (którą można kontrolować łatwiej niż pojedyńcze aspekty czyjegoś życia), żebyś wolał w wieku 40 lat zamontować swojej 40-letniej rozklapionej partnerce PSA zamiast dziecka i abyście mogli uroczo bawić się z nim w parku tak, jak w normalnym życiu bawilibyście się ze swoim dzieckiem, którego nie macie i nie będziecie mieć, bo macie jebane emerytury, to po chuj wam.
rozczuliłem się, bo jestem wrażliwy ale mam w piździe po równo pieski i czarnuchów.



Jesteś jebanym debilem.
Zgłoś