18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Niespodziewanie kończy się kontrola drogowa. Zatrzymanych do kontroli zostaje 2 czarnoskórych mężczyzn. Policjant podejrzewa jednego z nich o posiadanie broni. Zakończenia akcji nie spodziewałby się nikt (a szczególnie nie sam policjant). Akcja od 1:30, później od 5:30 przeszukanie auta, finał akcji 11:00


ukryta treść
swoją drogą to sam czekałem kiedy go zajebie. Strasznie muszą być przewrażliwieni.
Zgłoś
Avatar
Acerad 2018-08-18, 0:11
Nie są przewrażliwieni tylko mają wyraźne ku temu powody. Statystyki kryminalne z Des Moines mówią same za siebie.
city-data.com/crime/crime-Des-Moines-Iowa.html

Około 90% więcej przestępstw w stosunku do innych stanów (średnio). Tam to jest kurwa istny Sajgon.
Zgłoś
Avatar
Perskoss 2018-08-18, 0:12 2
I to jest prawdziwy totalitaryzm, a nie jak niby ten u kitajców, przecież jeden zbyt gwałtowny ruch, albo zbyt pewne wyciągnięcie portfela/telefonu z kieszeni i taki polis ofiser może w każdej chwili wystrzelać w ciebie całą serię, oczywiście z troski o bezpieczeństwo

Przejebane, nikomu nie życzę podobnej kontroli w USA, przeciez to co widać na filmie, niewiele się różni od kontroli gestapo za okupanta
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2018-08-18, 4:53 1
chujku mały jestem w szoku niebywałym że nic się nie stało poszkodowanym! Oglądam to gówno dwanaście minut i nic się nie stało do kurwy nędzy!
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2018-08-18, 18:48 1
tupac żyje ?
Zgłoś