18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
m................0 2015-09-15, 15:55
Jeżeli to miał być dowód dla jej "chłopaka", to powinien się również zastanowić czy ten koleżka już jej prędzej nie ruchał, bo co niby, tak w ciemno poszedł nie spodziewając się jej reakcji? Pewnie prędzej ją dupczył a potem przyjacielowi dał dowód że się puszcza...
Zgłoś
Avatar
lapps 2015-09-15, 16:00 2
AroGiant napisał/a:

mitrus80 jesteś jednym z tych, którzy uważają, że kobieta może wszystko ? Bóg, honor, ojczyzna ? Jak się puszcza i jest szmatą to taki pstryczek w pysk się przyda na do widzenia lub dzień dobry. Cipa między nogami to nie usprawiedliwienie niedojebania mózgowego, i też nie zezwala na robienie czego się żywnie podoba. Jeśli mężczyźni mają być tacy w porządku to od kobiet się chyba też powinno wymagać.



co w tej wypowiedzi robi "Bóg, honor, ojczyzna ?" ????

no kurwa jak te zadania w przedszkolu, sa 4 rzeczy wskaz, ktore nie pasuje do reszty...

@mitrus80
ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2015-09-15, 16:40 1
w wyrze bym ją przetestował
Zgłoś
Avatar
PL_GABRIEL_BE 2015-09-15, 16:48
hehe dobre
Zgłoś
Avatar
Belweder 2015-09-15, 16:59
lapps bo najczęściej Ci łysi patrioci co mają chronić nasz kraj (śmiech) się rzucają, że oni to by kobiety nie uderzyli chyba, że się mylę to mnie popraw
Zgłoś
Avatar
Kaosiem 2015-09-15, 17:08
ahahha i na koniec arretez filmer ! x3
Zgłoś
Avatar
lapps 2015-09-15, 17:47
AroGiant napisał/a:

lapps bo najczęściej Ci łysi patrioci co mają chronić nasz kraj (śmiech) się rzucają, że oni to by kobiety nie uderzyli chyba, że się mylę to mnie popraw



ale prymitywne...

to nie przypadkiem feministki twierdza, ze kobietom wszystko wolno, a jak sie ja uderzy to jest dopiero placz i sajgon i ciemnota i sredniowiecze?

a jak juz mowimy o normalnych ludziach to kobiety nikt nie uderzy, ale szmate czasem trzeba doprowadzic do pionu. tylko doprowadzenie do pionu to nie jest skakanie jej po glowie, jak to murzyni maja w naturze
Zgłoś
Avatar
toto92 2015-09-15, 19:08
Arabska qurwa przebrana za francuskie
Zgłoś
Avatar
poufne 2015-09-15, 19:40 1
opamiętał się, że koza z koźlętami w domu czeka
Zgłoś