18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Zaślepiony miłością
Pantilion • 2018-10-10, 5:41
W Manaus torturowali i zamordowali gościa oraz wydłubali mu oczy za to, że był homoseksualistą. Według mnie na harda za słabe, ale jeśli się mylę proszę przenieść

Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2018-10-10, 6:21 7
Ciekawe czy tego pedała co trupa ze cycek łapał też zaraz zajebali
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-10-10, 7:05 19
Już nie spojrzy na innych chłopów
Zgłoś
Avatar
panar3 2018-10-10, 7:28 3
Manaus to nie Pedałus! Piwko.
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-10-10, 7:31
jak w tym starym dowcipie.. teraz homochłopcy będą mieli używanie w oczodoły
Zgłoś
Avatar
loszo 2018-10-10, 9:00 1
z doświadczenia nabytego oglądając wcześniejsze filmy z krainy DaSilva, podejżewam, że zrobili mu to na żywca
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-10-10, 9:04 11
Jebani hipokryci. Przecież kultura latynoska to 150% pedalstwa. Tam każdy jest ciotą i zrobienie lachy koledze to jak podanie ręki. Mają tą cały swój kult macho. Muchasos razem się spotykają, dotykają jak cioty, na przywitanie idą w ślinę...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-10-10, 9:52 78
@up
Kurwa co temat z pedalstwem itp. to pojawiasz sie jak grzyby po deszczu ze swoją ekspertyzą o ssaniu kutasów...

Przypadek? Nie sądzę.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-10-10, 11:03 1
Mogli mu zamienić miejscami te oczy z jajami. W sumie mogła by to być oficjalna kara dla tych facetów, co im jajami oczy zarosły. Choć rozpalony pręt w dupie, też był kiedyś słusznym podejściem.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-10-10, 11:05 17
Pedał nie pedał ale no brutalne zabójstwo to przegięcie.

Przypuszczam że sprawcy sami miewali mokre sny z udziałem kutasów, stąd aż taka agresja. Brazole to dzikusy więc może faktycznie wierzyli że jak kogoś kutasolubnego rytualnie zapierdolą to to ich wyleczy z gejozy.

janlew napisał/a:

Mogli mu zamienić miejscami te oczy z jajami. W sumie mogła by to być oficjalna kara dla tych facetów, co im jajami oczy zarosły. Choć rozpalony pręt w dupie, też był kiedyś słusznym podejściem.



O i kolejny co by gościa z wyra nie wyrzucił pod warunkiem że nikt by się nie dowiedział

A jaki wkurwiony na toooo, sikiera, prynt w dupe i w ogóle z bazuki.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2018-10-10, 11:07
Słabe bo oczu nie widać
Zgłoś
Avatar
freaky 2018-10-10, 11:42 2
Niestety ta zaraza się rozprzestrzenia i w Polsce coraz śmielej ujawnia swoje chore preferencje. Należałoby dla przykładu potraktować jednego w podobny sposób, co by wybić niektórym z głowy ich zboczone fantazje homo-państwa.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-10-10, 11:49 1
Można by powiedzieć, że ma nowe spojrzenie na świat.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-10-10, 11:53 25
Czytam sobie opowieści skurwysyna, którego hobby jest oparte na ruchaniu komuś żon. Część wyłowionych zostało pod wpływem alkoholu, kryzysu itd kiedy szanse były nierówne. Taki człowiek jest społecznie szkodliwy, bo każda może mieć chwile słabości. Takiemu gościowi rozsądnie byłoby wydłubać oczy i uciąć jaja. Pozostając w temacie, czytając lub słysząc o przypadkach brutalnych zdrad człowiek sam z siebie zaczyna się wkurwiać. Mimo, że sprawa go bezpośrednio nie dotyczy to jednak mowa tutaj o nielojalności i krzywdzie w związku hetero, a że się już jest w związku hetero to nieraz historie innych ludzi mogą wywołać chwilowe poczucie niepewności. W końcu nikt dotknięty tym problemem się tego nie spodziewał. Dalej- dużo się mówi o pedofilii, nie trzeba chyba się rozwodzić nad szkodliwością praktyk takich zboczeńców. Im też należą się najgorsze tortury. Informacje o tak potwornych przestępstwach też powodują złe samopoczucie, tym bardziej jak się ma lub planuje dziecko.

Teraz kwestia pedziów. Kiedyś natknąłem się na statystyki, że ileś tam procent społeczeństwa ma ,,ciepłe" skłonności. Nie pamiętam dokładnie o jaki procent chodziło ale pamiętam że pojawiła się myśl ,,skoro tylu ich jest to gdzie oni kurwa są?". W życiu widziałem na ulicy dwóch pedałów takich że nie było wątpliwości że chuja z bliska oglądają. Jednego w Warszawie drugiego chyba w Gdańsku, są to spore miasta. W mniejszych miastach i na wsiach nie występują? Pozostaje zatem hipoteza że znaczna część takich ludzi się dobrze ukrywa i robi co robi tak że no nichuja nie ma jak się o tym dowiedzieć a tym bardziej odczuć z tego powodu jakichś dolegliwości. Możliwe że znam przynajmniej kilku gejzerów a o tym nawet nie wiem. Możliwe że wy też znacie. Przy założeniu że nie opuszczam spodni, nie rysuję sobie strzałki na dupie i nie piję do nieprzytomności tak żeby urwał mi się film, w jaki sposób miałbym czuć się zagrożony? Że jakiś pedryl porazi mnie laserem z dupy i to mnie odmieni? Że żonę mi przeleci? No co zrobi?

Żartować, wyśmiewać lubię bo takie mam poczucie humoru ale jak mnie raz na jakiś czas naszło na naskrobanie realnego punktu widzenia to chciałbym zasugerować że normalny facet hetero, nie mający co do swojej orientacji żadnych wątpliwości raczej nie powinien jako punkt honoru obierać zajebanie wszystkich ciepłych czy zamknięcie ich w obozie. Po co to komu, na co.

freaky napisał/a:

Niestety ta zaraza się rozprzestrzenia i w Polsce coraz śmielej ujawnia swoje chore preferencje. Należałoby dla przykładu potraktować jednego w podobny sposób, co by wybić niektórym z głowy ich zboczone fantazje homo-państwa.



Kolejny
Zgłoś
Avatar
freaky 2018-10-10, 12:08 2
100Burned napisał/a:


Kolejny


Nie będę twoim kolejnym do fellatio, świrze!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie