18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
DFM 2012-08-11, 23:50
Mogłeś przepisać
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2012-08-12, 0:37
rok '97, rokiem selekcji naturalnej
Zgłoś
Avatar
maxols 2012-08-12, 1:13
Powiem tak - 8/15 przypadków już gdzieś wcześniej widziałem na sieci, toteż dodałeś (dla mnie) 7/15 artykułu. Pół piwa nie dam, więc obejdź się zapachem =)
Zgłoś
Avatar
bukay 2012-08-12, 2:23 1
widzę, ze ktoś odkrył nagrody Darwina...
Zgłoś
Avatar
damian230985 2012-08-12, 4:15
czemu mnie nie dziwi ze wiekszosc to hamerykanie
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-08-12, 7:45 40
W 2007 roku naród polski zagłosował na Platformę Obywatelską, która obiecywała stworzyć nad Wisłą drugą Irlandię, zadbać o służbę zdrowia i obniżyć podatki. W 2011 roku naród polski ponownie powierzył ster rządu PO pomimo tego, że nie wywiązała się ona z większości swoich przedwyborczych obietnic.

I jeszcze przykład z Zachodniopomorskiego:
Bartosz Arłukowicz zasłynął w miarę rozsądną i merytoryczną postawą w ustawionym przez PO teatrzyku - KSGZ (Komisji Śledczej ds. Gier i Zakładów). Do parlamentu kandydował natomiast z ramienia LiD-u w okręgu szczecińskim.

W 2011 został przekupiony przez Tuska jak pierwsza z brzegu polityczna dziwka i zmienił o 180 stopni poglądy polityczne (z lewicowych na centroprawicowe). Przeszedł do partii, której nieuczciwość jeszcze parę miesięcy wcześniej wytykał palcem!
Parę miesięcy później były wybory i PełO wystawiło go w Szczecinie. Wyborcy zamiast go kopnąć w dupę za sprzedajność, nieuczciwość i całkowite olanie własnego elektoratu - WYBRALI GO PONOWNIE...


Na Nagrodę Darwina zasługujemy jako naród, bo w przeważającej większości tępe i krótkowzroczne z nas skurwysyny
Zgłoś
Avatar
czarny83 2012-08-12, 10:25 4
Gdzieś, kiedyś czytałem o człowieku, którego znaleziono martwego w spalonym lesie. Chyba 50 mil od najbliższego zbiornika wodnego. Nic w tym dziwnego, tyle ze był w kompletnym ubraniu/wyposażeniu nurka. Okazało się, ze podczas gaszenia pożaru użyto tych takich samolotów z podczepionymi zbiornikami na wodę. Pech chciał, że podczas nabierania wody z jeziora nawinął się nieszczęśnik.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-08-12, 10:41
nagrody Darwina, i to te najbardziej oklepane... polowa i tak zmyslona i wyolbrzymiona.
Zgłoś
Avatar
marius991 2012-08-12, 18:55
kto ma pecha nawet w dupie palca złamie
Zgłoś
Avatar
Kvinto 2012-08-12, 19:02
Żadnego polaka- nie jest u nas tak źle
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-08-12, 19:14
Był też zawodnik z Polski który założył się z kolegami że oddziabie sobie siekierą łeb. Wygrał
Zgłoś
Avatar
1408 2012-08-12, 19:17
Wiedzieliście, że w '86 roku zmarł mężczyzna, który został zepchnięty z dachu wieżowca? Pikanterii temu wszystkiemu dodaje fakt, że był dostawcą PIZZY, a adresat czekał na niego na dachu z nożem w dłoni, zamiast portfela. Ofiara została dźgnięta nożem dwukrotnie, a następnie, gdy utraciła równowagę - zepchnięta poza krawędź dachu. Mężczyzna, który zamówił pizzę zjadł ją na miejscu, czekając na przybycie policji. Dobrowolnie oddał się w ręce policjantów.

Zarąbiście, nie? Sam to wymyśliłem. a ponieważ nie wiem czy te wszystkie powyższe historie są prawdziwe, nie mam zamiaru czytać. Zmyślone bajki to sobie można pisać, bez żadnych bibliografii i dowodów nic nie znaczą.
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-08-12, 19:34 1
FryzjerZG napisał/a:

nagrody Darwina, i to te najbardziej oklepane... polowa i tak zmyslona i wyolbrzymiona.


zupełnie jak twoj fiutek
Zgłoś
Avatar
Piwo85 2012-08-12, 20:13
Skręcić kark o drzewo to jo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie