18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Zasnął
Jesse.Pinkman • 2023-09-12, 20:45
Według źródła troszkę mu się przysnęło a pobudka była nagła i bolesna.
Zgłoś
Avatar
Don_Max 2023-09-12, 22:32 1
Przyśniło mu się jak mózg wyjebał przez czoło. I tak pewnie nic nie poczuł oprócz głupoty, która podobno nie boli a tu dowód ze jednak boli
Zgłoś
Avatar
Maverik 2023-09-13, 7:10 5
Jedzie jakiś kutas za nim i zamiast go zatrzymać, to go nagrywa. Ludzie są pojebani w chuj.
Zgłoś
Avatar
trambulator 2023-09-13, 7:19 2
Maverik napisał/a:

Jedzie jakiś kutas za nim i zamiast go zatrzymać, to go nagrywa. Ludzie są pojebani w chuj.



Szanowny Użytkowniku, dzięki temu mamy na portalu tak znamienite materiały Chwała pojebanym
Zgłoś
Avatar
Pierre_Dolec 2023-09-13, 8:30 4
Maverik napisał/a:

Jedzie jakiś kutas za nim i zamiast go zatrzymać, to go nagrywa. Ludzie są pojebani w chuj.



Zatrzymał go ten z naprzeciwka, w czym problem?
Zgłoś
Avatar
Cosmo85 2023-09-13, 11:28
Musiałem kiedyś coś szybko zawieźć z PL do Andory. Jechałem długo i zacząłem przysypiać. Pierwszy zjazd zimny Redbull, pare szybkich przysiadów żeby pobudzić krążenie. NIe czaje jak można być taką fają żeby zasnąć za kierownicą.
Zgłoś
Avatar
Lok 2023-09-13, 11:44 1
Moim zdaniem to on najebany jechał.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2023-09-13, 17:43 1
Maverik napisał/a:

Jedzie jakiś kutas za nim i zamiast go zatrzymać, to go nagrywa. Ludzie są pojebani w chuj.



Prawdopodobnie ty jadąc za kimś, widzisz jego zamknięte oczy i wiesz że w tym momencie śpi nie?
Zwłaszcza, że zaśnięcie za kierownicą motocykla, jest tak zajebiście częste, jak uczciwy polityk.
Ty to dopiero jesteś mądry w chuj.
Zgłoś
Avatar
elim 2023-09-13, 19:16 1
Cosmo85 napisał/a:

Pierwszy zjazd zimny Redbull, pare szybkich przysiadów żeby pobudzić krążenie.



Ja oprócz energetyków to miałem pod ręką termos z kostkami lodu, jak tylko chciało mi się spać podczas jazdy to przejeżdżałem sobie taką kostką lodu po twarzy (w zimie wystarczyło otworzyć okno, albo na postoju przejechać po twarzy śniegiem), najbardziej sprzyjające zasypianiu jest ciepło, jeśli się schłodzi twarz to człowiek staje się bardziej rześki.
Zgłoś