18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Własciwa akcia od 0:35 do 1:00, później lamentowanie żony. Śmieszne jest to, że najprawdopodobniej to ona wezwała policję do gnoja, a potem lamentuje.

Wprowadzenie do filmiku:
USA. Policja przyjeżdża aresztować kolesia za "przemoc w rodzinie". Koleś nie podporządkowuje się poleceniom policjanta. W efekcie dostaje 11 kul, w tym jedną w głowę. Umiera, policjant zostaje oczyszczony z wszelkich zarzutów. Pewnie nawet dostaje laurkę - ale tego już nie wiem, tak tylko gdybam.

Bliższe szczegóły w denerwujących czarnych planszach oraz to samo w wersji tekstowej w żródle.
źródło: youtube.com
/watch?v=B4jTRXtvCKk
Zgłoś
Avatar
Moreq 2013-01-13, 12:37 16
Cytat:


I tak powinno być do h*ja wafla... typek nie chce się podporządkować próbuje uciekać, może ma coś grubszego na sumieniu albo poprostu idiota... bang bang i w jednym jak i drugim przypadku polepszenie puli genetycznej. Niewinny? To po co chciał spieprzać?! Tak też u nas powinno być spało by się lepiej.

Zaraz pewnie mnie zjada wszyscy "ziomusie" chcący kręcić swoje lewe biznesy, wyznający JP do póki ktoś nie buchnie im bety z pod klatki



O kurwa, ale ci system rozpierdolił mózg, jesteś papą gówna a nie facetem. Obcy facet przyjeżdża do twojego domu, od wejścia drze mordę że ciężko cokolwiek zrozumieć. Gdzie ten murzyn chciał spierdolić według ciebie? Do kieszeni w spodniach? Jebie mnie że policjant, co to jest policjant? Tak samo sra, je, śpi, myśli, boi się i myli jak twoje gówno które ty nazywasz duszą. Kurwa internetowe społeczeństwo niedojebanych idiotów zapatrzone w dupie Siwiec i cycki Dody.
Zgłoś
Avatar
mungo 2013-01-13, 13:46 11
@Moreq Nie kurwa lewaczku jebany... powinien podejsc do niego poglaskac spytac sie: "dlaczego pan jest taki agresywny i gdzie się wybiera wychodzac z tego samochodu... o pan ma nóż, a to prosze wbic mi go tutaj bo w tym miejscu niema kamizelki" prosze cie to nie jakis obcy facet wydzierajacy sie pod twoim domem tylko funkcjionariusz policji, takiego tworu dzieki któremu troche mniej sie boisz wychodzac na ulice i na służbie ma troche większe prawa od zwykłego człowieka, do huja powinno byc tak że każdy kto ma coś na sumieniu powinien bać się policji i wiedzieć że lepiej nie uciekać bo można kulke za to dostać... koniec kropka nie wydaje mi się że tak to sobie wyobrażając jestem idiotą czy czlowiekiem któremu system rozpierdolił mózg.

PS
Pod koniec twojej wypowiedzi brakowało jeszcze "Niech zyje anarchia".
Jak policja tak Ci się nie podoba to co lepszego proponujesz??
Zgłoś
Avatar
P................0 2013-01-13, 13:56 5
Jakbyscie pajace nie wiedzieli jest cos takiego jak strzal ostrzegawczy wiec nie wiem co ty pierdolisz mungo w dodatku praca policjanta wiaze sie z ryzykiem wiec to nie znaczy ze ma je unikac zabijajac czlowieka murzyna bez zadnego myslenia ? jestes idiota
Zgłoś
Avatar
mungo 2013-01-13, 14:17 2
Sorki synek ale w ameryce strzały ostrzegawcze są wręcz zakazane... jednym z powodów jest sytuacja w której można wprowadzić innych funkcjonariuszy w błąd że niby to podejrzany strzela

A pozatym sam jestes idiota próbując przekazać mi coś o czym nie masz pojęcia i jeszcze wyzywając od pajacy
Zgłoś
Avatar
P................0 2013-01-13, 15:55 1
i chuj moglem sie pomylic ale odwolaj sie znawco to dalszej czesci mojej wypowiedzi wykrecony przez system dziadzie
Zgłoś
Avatar
mungo 2013-01-13, 16:06
Już to wcześniej zrobiłem
mungo napisał/a:

typek nie chce się podporządkować, próbuje uciekać, może ma coś grubszego na sumieniu albo poprostu idiota... bang bang i w jednym jak i drugim przypadku polepszenie puli genetycznej.

Zgłoś
Avatar
Motorhead4 2013-01-13, 16:43 2
Nie znacie całej sytuacji a się wpierdalacie, nie wiecie jakie informacje zostały przekazana policjantowi z centrali; gość który się nie podporządkował poniósł tego konsekwencje. Fakt że sam policjant wyjebał trochę za dużo z magazynka, mógł działać w silnym stresie. Nie pozostaje nam nic innego jak gdybać więc internetowemu kretynizmowi mówię wypierdalać.
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2013-01-13, 16:48 1
a u nas? zapierdoli ci psychopata pol rodziny albo zgwalci kogos a poszkodowany potem jeszcze utrzymuje zwyrodnialca z podatkow.
Zgłoś
Avatar
P................0 2013-01-13, 16:55
to trzeba stwierdzic ze pies nie wlaczyl myslenia na te wezwanie bo wystarczylo postrzelic po nogach(nawet jezeli siegal po cos)
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-01-13, 16:56 1
Cytat:

I tak powinno być do huja wafla... typek nie chce się podporządkować próbuje uciekać, może ma coś grubszego na sumieniu albo poprostu idiota... bang bang i w jednym jak i drugim przypadku polepszenie puli genetycznej. Niewinny? To po co chciał spieprzać?! Tak też u nas powinno być spało by się lepiej.


Poczekam, az w srodku nocy zerwie cie policjant z lozka, albo gdy bedziesz po alkoholu kaze ci cos zrobic.... Zalapiesz kuleczke w 2 sekundy
Zgłoś
Avatar
skurwysyn666 2013-01-13, 16:57
Mungo, ubeku jebany, puknij sie kurwa w czolo. Pewnie sam chcialbys 11 kulek oberwac bez niczego, tym bardziej ze murzyn nie mial zadnej broni, tylko wysiadal z auta, pierdole co za jebniety kraj (nasz i ich) pierdole, wyjdz i nie wracaj. Propsy Morek masz racje
Zgłoś
Avatar
tenkowal 2013-01-13, 17:01 2
sytuacja z czekaniem 15h, bo koleś miał broń i nic nie można zrobić jest równie popierdolona, co sytuacja, gdzie będąc w szoku i nie wiedząc co się dzieje można dostać 11 kulek za niewykonanie polecenia.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2013-01-13, 17:10
0:51 0:52 widać jakby czarny po coś sięgał, w tym wypadku poiceman mógł to potraktować jako próbę wyjęcia broni
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2013-01-13, 17:14
wyobraźcie sobie taką samą sytuacje u nas, połowa miast by zniknęła bo policja by mogła rozpierdolić tych jebanych meneli hahah
Zgłoś
Avatar
heinzzz 2013-01-13, 17:18
W Polsce policjant woli unikać wyjęcia pistoletu bo ostrzegawczy strzał to kupa papierów, a komu by się chciało. Jak by trafił to pewnie karierę zakończy bo typ go do sądu poda. Zabity na miejscu - policjant w pace
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie