18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Własciwa akcia od 0:35 do 1:00, później lamentowanie żony. Śmieszne jest to, że najprawdopodobniej to ona wezwała policję do gnoja, a potem lamentuje.

Wprowadzenie do filmiku:
USA. Policja przyjeżdża aresztować kolesia za "przemoc w rodzinie". Koleś nie podporządkowuje się poleceniom policjanta. W efekcie dostaje 11 kul, w tym jedną w głowę. Umiera, policjant zostaje oczyszczony z wszelkich zarzutów. Pewnie nawet dostaje laurkę - ale tego już nie wiem, tak tylko gdybam.

Bliższe szczegóły w denerwujących czarnych planszach oraz to samo w wersji tekstowej w żródle.
źródło: youtube.com
/watch?v=B4jTRXtvCKk
Zgłoś
Avatar
mateuszjapan 2013-01-12, 23:30 33
Cztery razy oglądałem i dalej nie rozumiem dlaczego ten pies strzelał.
Zgłoś
Avatar
błazen 2013-01-12, 23:32 36
I jeszcze go skuli.... Ahahahh ja pierdole, parodia!
Zgłoś
Avatar
l................5 2013-01-12, 23:40 16
Cytat:

@mateuszjapan
Cztery razy oglądałem i dalej nie rozumiem dlaczego ten pies strzelał.



Jeśli dzikie zwierze na wolności stawia realne zagrożenie to policjant może je zastrzelić.
Małpa za kierownicą...no proszę cię. Nie miał wyjścia. Zaraz się zlecą obrońcy praw zwierząt, bla bla
Zgłoś
Avatar
taz92 2013-01-12, 23:50 33
z tymi prawami zwierząt to już nie jest śmieszne, człowiek to człowiek i już kurwa dajcie spokój z tym rasizmem.. na początku to może było śmieszne ale bez przesady... policjant to powinien od razu wylecieć i to z hukiem ..najlepiej w łeb i wpaść prosto do więzienia gdzie też by do niego strzelali inni więźniowie po 11 naboi dziennie.. skurwysyn jebany.. dać takiemu debilowi broń a zniszczy życie całej rodziny.
Zgłoś
Avatar
konto1981 2013-01-12, 23:57 9
narwany jakiś ten glina ... i nie wiem czy słusznie go zastrzelił, jedynie gdyby tamten wyciągnął broń czego na filmie nie widać
Zgłoś
Avatar
mungo 2013-01-12, 23:58 17
I tak powinno być do huja wafla... typek nie chce się podporządkować próbuje uciekać, może ma coś grubszego na sumieniu albo poprostu idiota... bang bang i w jednym jak i drugim przypadku polepszenie puli genetycznej. Niewinny? To po co chciał spieprzać?! Tak też u nas powinno być spało by się lepiej.

Zaraz pewnie mnie zjada wszyscy "ziomusie" chcący kręcić swoje lewe biznesy, wyznający JP do póki ktoś nie buchnie im bety z pod klatki
Zgłoś
Avatar
Robajson 2013-01-13, 0:18 6
Strzelał bo to był czarnuch
Zgłoś
Avatar
loss89 2013-01-13, 0:40 30
w USA 11 strzałów z ostrej broni bez gadania, do prawdopodobnie nieuzbrojonego gościa (choć mógł sięgać po broń z samochodu co tłumaczy policjanta), a w PL gościu w Sanoku paraliżuje całe osiedle, przetrzymuje zakładnika, strzela do policjantów, podejrzany też jest o zabójstwo i policjanci nic nie mogą zrobić.
Zgłoś
Avatar
Aro1 2013-01-13, 1:12 2
I dobrze tak powinno być powystrzelać skurwieli a nie pseudo cywilizowany kraj gdzie nie można zapierdolić gnoja który truje życie rodzinie i sąsiadom
Zgłoś
Avatar
mungo 2013-01-13, 1:14 3
@loss89 Piwko stary... a jak by zaczeli strzelać zaraz w mediach zli policjanci strzelali do bogu duch winnego młodego obywatela, wywiady ze znajomymi że jaki to dobry chlopak i staruszkom przez droge przechodzić pomagał a źli policjanci mieli czelność do niego strzelać do tego na forach zaraz by było "Cztery razy oglądałem i dalej nie rozumiem dlaczego ten pies strzelał.", "narwany jakiś ten glina", "jebany pies"
Zgłoś
Avatar
Miecz 2013-01-13, 2:21 1
Taki sam porządek powinni zrobić w Polsce z tymi pseudo-patriotyczno-kibicami od starucha, którzy terroryzują cały kraj.
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-01-13, 3:11 1
w hameryce sie nie pier%#olą, u nas też tak powinno być, a nie że ktoś okranie mi garaż i jeszcze mnie o to zaskarży bo mu w tym przeszkodzilem loolloolol
Zgłoś
Avatar
Nawii92 2013-01-13, 9:42 3
się dziwicie przecież w Ameryce to policja cię pobije jak się odezwiesz.A ten mu komendę wydał a ten jakby wyskoczył z tego auta. Wychodzi na to że Ameryka ma najbardziej popierdoloną policje na świecie
Zgłoś
Avatar
B................D 2013-01-13, 11:35 1
a u nas jakiegos pajaca w sanoku bali sie zabic woleli czekac 15h przed blokiem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie