18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Zastrzelić to mało
dzarul • 2013-12-04, 12:48
Dwóch australijskich gejów, kupiło w Rosji chłopca. Zapłacili za niego 8 000 dolarów a następnie przez osiem lat gwałcili go i „wypożyczali” innym homoseksualistom.
Dziecko urodziła w Rosji matka – surogatka. Dwóch homoseksualistów – Mark Newton i Peter Troung adoptowało je, udając bardzo troskliwych „rodziców”. Jak się okazuje po raz pierwszy chłopca zgwałcono, gdy miał … dwa tygodnie. Całe zdarzenie sam gwałciciel uwiecznił na filmie.

Również wiele innych gwałtów na bezbronnym dziecku było rejestrowanych a następnie wysyłanych innym gejom – pedofilom. Newton i Troung wypożyczali również chłopca innym gejom, którzy oddawali się odrażającym, często brutalnym praktykom seksualnym. Według policji, dziecko było wykorzystywane minimum przez ośmiu zwyrodnialców.

Policja trafiła na jeden z filmów, dokumentujących gwałcenie ośmiolatka kiedy zwyrodniała para zboczeńców przeniosła się z dzieckiem do USA. Obaj zostali aresztowani a chłopiec trafił do rodziny zastępczej.

Mamy oto kolejny dowód na prawdziwe oblicze „tęczowych” dewiantów. I kolejny argument za tym by walczyć wszelkimi możliwymi sposobami o niedopuszczenie do przyznania prawa do adopcji dzieci przez homoseksualistów w Polsce. Wbrew propagandzie homoseksualizm ściśle wiąże się z pedofilią. A przyznanie dziecka pedofilowi to jak rzucenie go na pożarcie lwom.

Czytając o takich przypadkach jak ten nie tylko tęsknie za wprowadzeniem kary śmierci, ale również za przywróceniem średniowiecznych sal tortur. A jeśli ktoś pragnie karać ich „humanitarnie” to rada jest jedna. Zakład zamknięty i całkowita izolacja homoseksualistów od normalnej reszty społeczeństwa.

na podstawie: popieranie.pl
Ale w Tvn, gazecie koszernej, i innych "wolnych" mediach cicho cichutko na ten i inne podobne tematy. Bo środowisko zboczeńców się oburzy, no i pedofilia to tylko w Kościele! To trzeba wałkować przez bity miesiąc dzień we dzień!
Zgłoś
Avatar
Duentar 2013-12-04, 20:33
PanMarian napisał/a:

Zielonyyy_, [...]taki komunizm ktory przyszedl na swiat kilka tysiecy lat za wczesnie [...]



Komunizmem bym go nie nazwał. Bądź co bądź była to republika o bardzo chorych fundamentach. Państwo stało i było stabilne tylko dzięki republice. Zrozumiałem Twoje uproszczenie (chciałem tylko doprecyzować).

Widzę, że oglądaliśmy/czytaliśmy te same materiały.
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-12-04, 20:36
kdow napisał/a:

Sadisticowe męrdki bez żadnego zaplecza empirycznego znów szaleją.


Rozumiem, ze ty juz masz na koncie empirie w kwesti chujka w dupie?

Duentar napisał/a:

Komunizmem bym go nie nazwał. Bądź co bądź była to republika o bardzo chorych fundamentach. Państwo stało i było stabilne tylko dzięki republice. Zrozumiałem Twoje uproszczenie (chciałem tylko doprecyzować).

Widzę, że oglądaliśmy/czytaliśmy te same materiały.


No taki sam jak komunizm to to nie bylo, ale jednak widac wiele podobienstw ideologicznych (choc takze kilka roznic), no i mysle, ze gdyby sie nie rozpadli, po jakis 500 latach moglby to byc rzeczywisty komunizm, zelezy jakby sie dalej potoczylo.
No i trzeba zauwazyc, ze bylo to miejsce narodzin eugeniki.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Hojren 2013-12-04, 20:51 1
za takie tematy powinny być inne opcje punktowania niż piwo. Np. nabój, albo granat... Bo ja ni chuja czytając takie coś nie myślę o piwie... nabój by pasował, łap pocisk, zajeb jednego ode mnie.
Zgłoś
Avatar
GoreTime 2013-12-04, 23:52
Podał bym środek zwiotczający mięśnie a następnie zaczął od łamania palców, wykręcania nadgarstków, stawów, potem przeszedł bym do wyłamywania kości ze stawów, gdyby mdleli z bólu podawał bym farmakologiczne środki na to by byli przytomni ale czuli ból, gdybym wyłamał już wszystkie kości ze stawów zajął bym się łamaniem samych kończyn, od tego nikt nie ginie, podał bym miejscowe znieczulenie by ból rąk i nóg nie odwracał im uwagi od tego co robię z nimi dalej, a dokładniej wbijam w dupę rozgrzany pręt i zaczynam ich ćwiartować. Ale to tylko był Sen
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-12-05, 0:11
dzarul napisał/a:

Dwóch australijskich gejów, kupiło w Rosji chłopca. Zapłacili za niego 8 000 dolarów a następnie przez osiem lat gwałcili go i „wypożyczali” innym homoseksualistom.
Dziecko urodziła w Rosji matka – surogatka. Dwóch homoseksualistów – Mark Newton i Peter Troung adoptowało je, udając bardzo troskliwych „rodziców”. Jak się okazuje po raz pierwszy chłopca zgwałcono, gdy miał … dwa tygodnie. Całe zdarzenie sam gwałciciel uwiecznił na filmie.

Również wiele innych gwałtów na bezbronnym dziecku było rejestrowanych a następnie wysyłanych innym gejom – pedofilom. Newton i Troung wypożyczali również chłopca innym gejom, którzy oddawali się odrażającym, często brutalnym praktykom seksualnym. Według policji, dziecko było wykorzystywane minimum przez ośmiu zwyrodnialców.

Policja trafiła na jeden z filmów, dokumentujących gwałcenie ośmiolatka kiedy zwyrodniała para zboczeńców przeniosła się z dzieckiem do USA. Obaj zostali aresztowani a chłopiec trafił do rodziny zastępczej.

Mamy oto kolejny dowód na prawdziwe oblicze „tęczowych” dewiantów. I kolejny argument za tym by walczyć wszelkimi możliwymi sposobami o niedopuszczenie do przyznania prawa do adopcji dzieci przez homoseksualistów w Polsce. Wbrew propagandzie homoseksualizm ściśle wiąże się z pedofilią. A przyznanie dziecka pedofilowi to jak rzucenie go na pożarcie lwom.

Czytając o takich przypadkach jak ten nie tylko tęsknie za wprowadzeniem kary śmierci, ale również za przywróceniem średniowiecznych sal tortur. A jeśli ktoś pragnie karać ich „humanitarnie” to rada jest jedna. Zakład zamknięty i całkowita izolacja homoseksualistów od normalnej reszty społeczeństwa.

na podstawie: popieranie.pl
Ale w Tvn, gazecie koszernej, i innych "wolnych" mediach cicho cichutko na ten i inne podobne tematy. Bo środowisko zboczeńców się oburzy, no i pedofilia to tylko w Kościele! To trzeba wałkować przez bity miesiąc dzień we dzień!



Pierdolisz trzmielu kolorowy !!! Co oni mieli zrobić jak ten jebany bękart chciał się ruchać ??? Trzeba wyruchać i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-12-05, 3:53 1
Cytat:

To jest dewiacja i zboczenie zarówno pod względem kulturowo-etycznym jak również naturalnym. To anomalia taka sama jak deformacje ciała czy choroba psychiczna.


Tak, oczywiście. A gender studies to lesby i nekrofile. Facet, nie masz pojęcia, o czym mówisz. Po fakultecie z antropologii kulturowej trwającym 12 tygodni potrafię podać Ci większość regionów świata, gdzie bycie homoseksualistą, transwestytą, transseksualistą, drag queen czy cross-dresserem jest normą, przyjętą kulturowo i etycznie, co więcej, uwarunkowaną historycznie i przez wyznawaną religię. Jak mnie wkurwia takie pierdolenie na tematy, o których nie ma się najmniejszego pojęcia.
Zgłoś
Avatar
czlowiekkiszka 2013-12-05, 13:35
A szanowna prezydent Warszawy zapowiada, że ile razy będą palić tęcze, tyle razy będą ją odbudowywać (1x=70 tys. zł). Sodomia znana jest od początków ludzkości ale dopiero teraz doczekała się najlepszych dla siebie czasów. Dość chowania pedalstwa za kurtyną tolerancji! Śmieci należy segregować i utylizować.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-12-05, 14:02
Ja jebę... Nawet nie warto wchodzić w dyskusję, bo nikt nie doczyta posta, a jak doczyta to oleje i i tak będzie miał to w dupie. Co za ograniczeni ludzie...
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2013-12-06, 1:48 1
@Senion,

Mów swoje kulturoznawcze wywody, ale nie zaprzeczysz prawdzie, która głosi, że przez cały XX wiek naukowcy w dziedzinach psychologii i medycyny nie mogli dojść do jednoznacznego stwierdzenia, czy homoseksualizm nie jest stanem psychopatologicznym. Co ciekawe ogłoszono tak dopiero po sporych naciskach gejowskiego lobby, ale o tym z ewentualnych źródeł już dowiedzieć musisz się sam, jeśli nie należysz oczywiście do 'ograniczonych ludzi' i uważasz swoją prawdę za jedyną najprawdziwszą.

I chuj mnie obchodzą 'rejony świata' itd. Jestem w Polsce i mogę przysiąc, że ani mnie, ani nikomu z mojej rodziny kilka pokoleń wstecz i znajomych nie zachciało się zabawiać z osobą tej samej płci. Burkina Faso czy Kambodża za panowania Khmerów 1000 lat temu mnie nieszczególnie interesują. To, że kiedyś na to przyzwalano mniej lub bardziej nie oznacza, ze jest to zachowanie naturalne i 'niezboczone'. Dziś nawet sranie do ryja wychodzi poza ramy tabu, więc o czym my mówimy.
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-12-06, 9:35
Takiego okrucieństwa potrafią dopuścić się tylko oni.

Australijczycy.
Zgłoś
Avatar
rambo007 2013-12-06, 10:34
Powinni dać nobla temu kt wyleczy pedałów
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-12-07, 1:25
@Blezzer

Nie mówię o Khmerach czy kimkolwiek innym, ale np. o Grekach, Cesarstwie Rzymskim i potem Bizantyjskim, czyli o krajach, które miały największy wkład w tworzenie klasycznej kultury europejskiej. Posiadanie kilkorga niewolnych chłopców i obdarowywanie ich prezentami za seks to była norma przyjęta wśród elity społeczeństwa i nie było z tym najmniejszego problemu.
Także w renesansie było to normą. Twój "uczeń" (wychowanek) był Twoim chłopcem.
A to, że teraz zachowania homoseksualne przestały być akceptowane przez część społeczeństwa należącego do kultury Zachodu nie znaczy, że są chorobą.

I nie, nie uważam swojej teorii za jedyną prawdziwą, źródeł poszukam i skontaktujemy się na pw, żeby o tym porozmawiać.
A jeśli chodzi o XX-wiecznych naukowców, to jednak wyrośli w kulturze purytańskiej i nic dziwnego, ze podchodzili do homoseksualizmu jako choroby, skoro CAŁE społeczeństwo miało takie zdanie.
Zgłoś