18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kalijanek 2017-03-03, 8:37
w Rosji jest kara śmierci ale niestety od jakiegoś czasu nie jest stosowana, także dożyje późnej starości w państwowym pensjonacie
Zgłoś
Avatar
nano50 2017-03-03, 10:09 2
kalijanek napisał/a:

w Rosji jest kara śmierci ale niestety od jakiegoś czasu nie jest stosowana, także dożyje późnej starości w państwowym pensjonacie



Nie dożyje. W Rosji podobnie jak u nas w więzieniach są pewne rzeczy niedopuszczalne. Tam jest to przestrzegane troszkę mocniej.
Dlatego więzienie jest świetnym wyrokiem. Będzie miał przejebane przez n następnych lat.
Zgłoś
Avatar
Miskowiec 2017-03-03, 13:50 1
Kurwa zycie w tej rosyjskiej ruletce gdzie co sekunde powstaje nowy combos jak zabic lub zginac zaczyna mnie przerazac. W dodatku jak mysle co bedzie po smierci to nie wiem co jest gorsze mysl o tym ze bede gdzies wiecznosc ... wiecznosc czyt. Na zawsze kurwa czujesz to?
Zgłoś
Avatar
Kriski 2017-03-03, 14:49 1
Miskowiec napisał/a:

Kurwa zycie w tej rosyjskiej ruletce gdzie co sekunde powstaje nowy combos jak zabic lub zginac zaczyna mnie przerazac. W dodatku jak mysle co bedzie po smierci to nie wiem co jest gorsze mysl o tym ze bede gdzies wiecznosc ... wiecznosc czyt. Na zawsze kurwa czujesz to?



A po chuj się martwić co będzie po? Koniec i tak nastąpi, wcześniej czy później, co jak po po będzie nic, żadnego nieba, piekła ot nic?
Zgłoś
Avatar
k292sc 2017-03-03, 15:05
aż mnie kurwa w sercu ścisło widząc ostatnie podrygi ręką tego dzieciaka
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2017-03-03, 17:08
Każdemu przeciwnemu karze śmierci powinni odpalać serię takich filmików, i podmieniać twarze, na twarze ich dzieci. Chuj tam z prewencją, karanie jest jedynym wyjściem
Zgłoś
Avatar
R-Team 2017-03-03, 23:32
Miskowiec napisał/a:

Kurwa zycie w tej rosyjskiej ruletce gdzie co sekunde powstaje nowy combos jak zabic lub zginac zaczyna mnie przerazac. W dodatku jak mysle co bedzie po smierci to nie wiem co jest gorsze mysl o tym ze bede gdzies wiecznosc ... wiecznosc czyt. Na zawsze kurwa czujesz to?

stary mam dokładnie taką samą coraz mocniejszą vixę ostatnimi czasy która nasila się wprost proporcjonalnie do ilości godzin spędzonych na tym portalu.
Zgłoś
Avatar
Miskowiec 2017-03-08, 17:38
R-Team napisał/a:

stary mam dokładnie taką samą coraz mocniejszą vixę ostatnimi czasy która nasila się wprost proporcjonalnie do ilości godzin spędzonych na tym portalu.



No ja tez glownie przez ogladanie tych filmikow i zdjec to zalapalem wczesniej mialem w dupie czy zdechne czy nie ale do chuja wolalbym zginac szybko a nie jak co drugi Silva ...
Zgłoś