18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Wolta123 2021-10-30, 12:20 3
Jedyna ślepa osoba to Jesse Pinkman, na filmie jest motocyklista który stoi przed tym samochodem...
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-10-30, 15:19
Jeszcze chyba w jakieś lambo pizdnął aż motocyklistę przed przerzuciło do tyłu dobra akcja
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-10-30, 15:35 4
Ja widząc zator przed sobą włączam awaryjne, widać Amerykanie nie znają tego dzikiego obyczaju z kraju trzeciego świata...
Zgłoś
Avatar
Solifugae 2021-10-30, 17:53 2
Dlatego w korku na autostradzie zawsze ostatni powinien włączać awaryjne.
Zgłoś
Avatar
0700zglossie 2021-10-30, 18:35 2
Wolta123 napisał/a:

Jedyna ślepa osoba to Jesse Pinkman, na filmie jest motocyklista który stoi przed tym samochodem...



Ale chłopie o czym ty pierdolisz? Wrzucił film po to aby go obejrzeć, co ma ci klatka po klatce opisywać ze szczegółami co na nim się dzieje?
Zgłoś
Avatar
Tryper 2021-10-30, 21:50 1
0700zglossie napisał/a:

Ale chłopie o czym ty pierdolisz? Wrzucił film po to aby go obejrzeć, co ma ci klatka po klatce opisywać ze szczegółami co na nim się dzieje?



Nie unoś się kurwa.
Zgłoś
Avatar
No-idea 2021-10-31, 12:11 1
A tam awaryjne. Jak ktoś nie patrzy na droge to i fajerwerki nie pomogą.
Zgłoś
Avatar
Solifugae 2021-10-31, 20:26
No-idea napisał/a:

A tam awaryjne. Jak ktoś nie patrzy na droge to i fajerwerki nie pomogą.



Nie prawda, sam miałem podobną sytuację na niemieckiej autostradzie (odcinku bez ograniczenia) jak jedziesz szybko to samochód przed tobą najpierw wydaje się daleko, a w pewnym momencie zaczyna się bardzo szybko zbliżać. Ledwo wyhamowałem a cały czas byłem skupiony na drodze. Znaczy, prawda że jak ktoś jest nieuważny to nawet fajerwerki nie pomogą, ale w takiej sytuacji nie trzeba być jakoś szczególnie nieuważnym, żeby nie wyhamować.
Zgłoś