18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
sik21 2021-10-17, 12:19 26
Patrząc na konstrukcję przejazdu można podejrzewać że niskopodwoziowa naczepa utknęła
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2021-10-17, 12:22
Zawisł na teh skarpie
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2021-10-17, 12:26 4
o kurwaz. dobry material
Zgłoś
Avatar
radek225 2021-10-17, 12:49 4
Ale pięknie zawiesił ten samochód w powietrzu. Czy mi się wydaje czy pociąg się wykoleił?
Zgłoś
Avatar
budgie73 2021-10-17, 12:53 3
Równo 30 lat temu, znajomym wracającym z imprezy zgasł maluch na przejeździe. Nikomu nie chciało się wysiąść wypchnąć. Trafili na jedyny nocny pociąg .Efekt, troje w piach, jedno warzywko i kierowca wybudzony ze śpiączki po 2 miesiącach , którego trochę poskładali.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2021-10-17, 13:14
I ta nieudana próba zatrzymania Amtrac-a machaniem
Zgłoś
Avatar
htp 2021-10-17, 13:54 2
budgie73 napisał/a:

Równo 30 lat temu, znajomym wracającym z imprezy zgasł maluch na przejeździe. Nikomu nie chciało się wysiąść wypchnąć. Trafili na jedyny nocny pociąg .Efekt, troje w piach, jedno warzywko i kierowca wybudzony ze śpiączki po 2 miesiącach , którego trochę poskładali.



Pięciu weszło do malucha?
Zgłoś
Avatar
notak 2021-10-17, 14:20 13
pięciu plus namioty, śpiwory, wałówa,
tak się jeździło
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-10-17, 15:00 6
notak napisał/a:

pięciu plus namioty, śpiwory, wałówa,
tak się jeździło



W latach 90 pojechaliśmy maluchem nad morzem w 5 osób (wówczas z Podkarpacia)

Zgłoś
Avatar
Kurisu 2021-10-17, 15:06 1
Dobrze, że jest internet i nie trzeba stawać na przejeździe tylko można sobie obejrzeć co się stanie. Zawsze jednak znajdą się ciekawscy.
Zgłoś
Avatar
Mocz 2021-10-17, 15:14
fajnie zrobione
Zgłoś
Avatar
35i 2021-10-17, 16:22 2
Budrys2000 napisał/a:

W latach 90 pojechaliśmy maluchem nad morzem w 5 osób (wówczas z Podkarpacia)



Jestem lepszy. W latach osiemdziesiątych pojechałem ze starymi, bratem i ciotką , plus oczywiście bagaż i namioty w Warszawy nad Balaton, ten na Węgrzech, nie tą knajpę w Warszawie.
Zgłoś
Avatar
radek225 2021-10-17, 17:52 6
budgie73 napisał/a:

Równo 30 lat temu, znajomym wracającym z imprezy zgasł maluch na przejeździe. Nikomu nie chciało się wysiąść wypchnąć. Trafili na jedyny nocny pociąg .Efekt, troje w piach, jedno warzywko i kierowca wybudzony ze śpiączki po 2 miesiącach , którego trochę poskładali.



czy ja dobrze rozumiem? Malczan stał na torach, a ludzie w "aucie" mieli wyjebane i czekali, aż ich pociąg zamieni w tyrolską?

htp napisał/a:

Pięciu weszło do malucha?



Co taki zdziwiony? Ten wyrób samohodopodobny, namiastka prawdziwego samochodu ma w dowodzie wbite, że jest 5 osobowy. Gdy ja i moja siostra byliśmy dziećmi, to wyjechaliśmy z centralnej Polski do zakopanego maluchem, spakowani na 2 tygodnie. Do malucha zmieściliśmy się ja, mama, ojciec i siostra + ubrania + jedzenie + kuchenka elektryczna, a z powrotem zabraliśmy jeszcze kupione dla nas zabawki, pamiątki etc. Jechało się całkiem wygodnie, nie jechaliśmy w ścisku. Nie dawno gdzieś na jakieś grupie na pejsbuku przeczytałem, że facet wyjeżdżając na tygodniowe wakacje z żoną i dwójką dzieci nie mógł się zapakować do Audi A6 w kombi, bo się rzeczy nie mieściły..... Im więcej mija lat od zakończenia komuny, tym więksi kretyni i ameby umysłowe chodzą po polskich ulicach. Się ludziom w dupach od dobrobytu i braku wojny popierdoliło. Za komuny nie było lepiej, ale widmo wojny atomowej i braki czegokolwiek na półkach rozwijało u ludzi spryt i kreatywność.
Zgłoś
Avatar
saves 2021-10-17, 18:20 1
htp napisał/a:

Pięciu weszło do malucha?



Jeździliśmy w siedmiu. Pięciu to luz jak w limuzynie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie