18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~Velture 2016-08-29, 11:04 12
vAndee napisał/a:

chujowo ze policja ma ograniczony zakres ruchów :< ani pały ani gazu



"-Wiesz co mówi ulica? Jak chcesz dać komuś po mordzie to najlepiej policjantowi. Nie odda... bo się boi.
-Nie się boi tylko nie może bo paragrafy nie pozwalają"
Zgłoś
Avatar
rapidu 2016-08-29, 11:37 4
ha ha jp na 100% nasłuchał się naszego polskiego Scarface-a popka sropka a życie go zweryfikowało....plus wychowanie w przekonaniu Brawo Ty i oczywiście bez pasa
Zgłoś
Avatar
woytasw 2016-08-29, 12:24 2
Walczył dumnie skończył w 3 klasie T4 A wystarczyło smyrnąć po piętach blondyną i sam by wskoczył.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2016-08-29, 13:33
Smiesza mnie ludzie ktorzy mysla ze to tak latwo skuc nawet takiego chudego sebixa, jesli sie szarpie. No chyba ze uzyliyby uzyc palki, gazu.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2016-08-29, 14:05 1
Powinni mu powiedzieć masz dwa wybory: ale jedziesz w środku albo na zewnątrz na lince holowniczej przywiązanej do nóg.
Zgłoś
Avatar
Czaban 2016-08-29, 14:16 2
Za darmo nikt nikogo nie zawija
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2016-08-29, 14:23 3
kothletino napisał/a:

We 3 nie dali mu rady...


Bo byli świadkowie i ktoś nagrywał...
Gdyby nie to, zapewne by go nawet przez okno do tego radiowozu wcisnęli...
Zgłoś
Avatar
r1mel 2016-08-29, 14:31 1
Oj, ktos tu dostanie ladne lanie w suce i na dolku
Zgłoś
Avatar
S................n 2016-08-29, 14:35 7
"Nagraj to kurwa, że się znęcają nade mną" ja tu widzę idealny materiał dowodowy na to, że zatrzymana osoba stawia opór
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-08-29, 14:43 3
Mieszkałem w brodnicy, policja tam to niezłe chuje, chociaż ten mały frajer niepotrzebnie się stawiał. Pamiętam jak szedłem sobie z kolegami, wracamy do internatu i nagle staje przed nami suka, każą nam wsiadać to wsiadamy, potem mówią do nas że było na nas zgłoszenie, że narkotyki sprzedajemy, jeden z policjantów mówi że dadzą nam stringi i wsadzą do więzienia na ruchanie (drugi się w tym czasie śmiał) trzymali nas tam jeszcze około godziny w tym radiowozie, przez cały czas robili sobie z nas jaja, spisywali nasze dane (zauważyłem że tylko trzyma długopis ale nic nie piszę, więc robili to dla zabawy).
Pamiętam że potem wróciliśmy do internatu, wszyscy byliśmy kształcącymi się rolnikami w wieku 16-17 i czuliśmy się jak śmiecie.
Chociaż po jakiś 2godzinach wszyscy się z tego śmialiśmy, pamiętam że jak dla matki to opowiedziałem to mówiła że do tej policji to tylko debili przyjmują, rodzice kolegów to samo mówili.
Zgłoś
Avatar
teken 2016-08-29, 14:46
1 sprawa to że są nieudacznikami, a inna to mam beke o ból dupy, że się siłą zatrzymuje. Skoro tak robią to mają ku temu powody, dlaczego nigdy takie nagrania nie pokazują co było wczesniej, może się na nich rzucał i gryzł ?
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2016-08-29, 14:50
Szkieły przy stawianiu oporu powinni moc strzelac, co to za ujma jak sie jest niewinnym czegos pojechac na komisariat?
Zgłoś
Avatar
jbone 2016-08-29, 15:09
chłopak ma warszawski akcent.takie śmiecie tylko w stolicy.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2016-08-29, 15:23 7
Babka dobrze gada, ale jak się jest pojebanym to kurwa nic nie zrobisz. Jak nic nie zrobiłeś, to na chuj się stawiasz, wypuszczą cę. Kurwa ameby umysłowe, i te "nagrywaj to" ja pierdole... kurwa kablem po ryju.
Zgłoś
Avatar
maly-boy 2016-08-29, 16:01 2
Brakowało tylko tekstu Seba nagrywaj.
Ps. mam nadzieje że w radiowolce spuścili mi równy wpierdol
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie