18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
jeloo 2016-08-29, 16:21
@up

Co Tobie spuścili, to powinieneś sam doskonale wiedzieć
Zgłoś
Avatar
BrainOsw 2016-08-29, 16:53 1
Jak kurwa czytam te wasze niedojebane komentarze to dochodzę do wniosku że każdy z was ma ołtarzyk policyjny w szafie i nigdy nie miał z nimi styczności. 70% przypadków spraw na policji pochodzi z podpierdalania i konfitur (informacje potwierdzone ) Pozatym te skurwysyny nie muszą mieć żadnego pretekstu skują i dołek dla jaj i statystyk po prostu, a zawsze można coś podrzucić. Kto udowodni że ktoś coś podrzucił? nikt - bo przecież to strażnicy prawa i nie można ich o nic podejrzewać. Np w dzisiejszej policji kryminalnej w moim mieście oficerem jest? były diler
Zgłoś
Avatar
djted 2016-08-29, 16:54 6
Mogli skuć mu nogi, ale zwała by była. By się wił jak kobra
Zgłoś
Avatar
PaVV 2016-08-29, 17:37
Do jednego pizdudsia z gimbazy połowa komendy się zjechała, oby tak dalej i więcej funkcjonariuszy po technikum gastronomicznym - nadają się do opierdalanie kiebsów u turasa albo hot-dogów na orlenie
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2016-08-29, 18:50 1
tak sobie właśnie pomyślałem, że alkohol to chyba powinien być na receptę
Zgłoś
Avatar
kenzol 2016-08-29, 19:21 2
PaVV napisał/a:

Do jednego pizdudsia z gimbazy połowa komendy się zjechała, oby tak dalej i więcej funkcjonariuszy po technikum gastronomicznym - nadają się do opierdalanie kiebsów u turasa albo hot-dogów na orlenie


Co zrobić skoro chętnych do Policji brakuje. Mnie by się nie chciało użerać z takimi jak ten tutaj małolat, narażać na kopniaki za 2800 zł netto bez wcześniejszej emerytury.
Zgłoś
Avatar
ejtsteptuhepines 2016-08-29, 20:29 1
"Jebać leszczy. Z lamusami się nie pieścić."

plus autorski okrzyk

Jebać pogotowie! Tylko bóg może Nas leczyć!
Zgłoś
Avatar
analnyrycerz 2016-08-29, 21:19 1
Za komuny to by go spałowali na ulicy, a na komendzie jeszcze poprawili szkoda, że już tak nie ma
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2016-08-29, 21:33
Zajebisty łepek kurwa piwo bym mu postawił albo i kratę a wy jebane trzęsidupy chuja się znacie "parówy" jebane
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2016-08-29, 23:10
No i kilka stówek z kieszeni podatników poszło się pierdolić przez gnoja.

kothletino napisał/a:

We 3 nie dali mu rady...



Ty byś tam zaraz z karata poskładał i dziesięciu takich, jak on; wiadomo.
Zgłoś
Avatar
paul000 2016-08-29, 23:14
I wpierdol gnojowi teraz, żeby wiedział jak się zachowywać...
Zgłoś
Avatar
Diux 2016-08-30, 0:01 2
Wkurwiają mnie już te małe gnoje z tym nagrywaniem...
Zgłoś
Avatar
T................r 2016-08-30, 1:07
za darmo nie dostał
Zgłoś
Avatar
Jarot 2016-08-30, 3:16 4
nie ogarniam tylko nieporadności tych policjantów. jest ich trzech, jedne kajdanki ma już na rękach, za bardzo się dalej rzuca, to drugimi skuć nogi, trzecimi jedne kajdanki z drugimi za plecami i wtedy potulną torebeczkę zapakować na tylni fotel radiowozu. Za dużo opcji do ruszania się i przeszkadzania w załadunku by wtedy już nie miał.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-08-30, 7:39
kenzol napisał/a:


Co zrobić skoro chętnych do Policji brakuje. Mnie by się nie chciało użerać z takimi jak ten tutaj małolat, narażać na kopniaki za 2800 zł netto bez wcześniejszej emerytury.


A za 2800 z wcześniejszą emeryturą by ci się chciało?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie