18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Adam Nolin, oskarżony o zabicie swojej dziewczyny i strzelanie do policji został potrącony przez radiowóz, został zwolniony ze szpitala i trafił do więzienia.

Policja w Wyoming mówi, że zastrzelił swoją dziewczynę, Tię Randall, lat 27, matkę dwójki dzieci, w ich domu w mobilnym parku rekreacyjnym Creekside Estates, w pobliżu Clyde Park Avenue SW i 52nd Street.



Zdjęcie policyjne mordercy po "zatrzymaniu"

Zgłoś
Avatar
Volken 2018-11-16, 0:15
ja to bym go jeszcze ze dwa razy rozjechał dla pewności czy aby na pewno się przewrócił
Zgłoś
Avatar
C................n 2018-11-16, 5:21
Szczerze? Właśnie mnie tak naszło, że stuknięcie radiowozem powinno być w przypadku pościgu za zbrodniarzami dozwolonym środkiem przymusu bezpośredniego.

To dużo bardziej humanitarne niż postrzelenie.

Pewnie nie wszyscy sadole wiedzą, jaka jest klasyfikacja, więc wygóglujcie sobie definicję prawną słowa "zbrodnia".
Zgłoś
Avatar
Krak 2018-11-16, 12:03
Salieri16000 napisał/a:

u w mobilnym parku rekreacyjnym


Wiesz, że musiałem się chwilkę na tym zastanowić ale nadal nie jestem pewien czy chodzi o objazdowe wesołe miasteczko.
Zgłoś
Avatar
skinner1987 2018-11-16, 14:46
Mobile home park to osiedle przerośniętych domków holenderskich i ma raczej więcej wspólnego z amerykańską patologią niż rekreacją
Zgłoś