18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
pitteroo 2019-06-25, 8:46 34
A gdzie jest Bodnar ja siem pytam?
Zgłoś
Avatar
cypa 2019-06-25, 8:52 18
Czy ten Super Pies napierdalał podejrzanego saperką??
Zgłoś
Avatar
mianas 2019-06-25, 9:02 19
Bodnar Bodnar PODaj łapę bo mi rozwalą czapę...

cypa napisał/a:

Czy ten Super Pies napierdalał podejrzanego saperką??



tak szpadel ma na kodowców
Zgłoś
Avatar
boss. 2019-06-25, 9:58 14
Wpierdol właściwy będzie na komendzie.To był przedsmak.
Zgłoś
Avatar
de_Sade 2019-06-25, 10:07 6
Jak byście byli oddziałem specjalnym i dojeżdżali na interwencje Lublinem, to też byście byli rycerzami saperki!
Zgłoś
Avatar
NyanWarrior 2019-06-25, 10:58 5
I tak to powinno wyglądać jakby nasi tak zatrzymywali to by był miód malina pokazywać później w szkołach takie przykładowe zatrzymania tego typu to gówniarzeria by się bała po 23 na ulicy pokazać XD
Zgłoś
Avatar
EvilDog 2019-06-25, 11:11 6
Tak w Rosji zatrzymuje się opozycjonistów / zwykłych śmiertelników

A tak się zachowuje policja kiedy zatrzymują kogoś z poza zwykłych śmiertelników , więc nie spuszczajcie się z tym "To jest policja !" , "u nas w Polsce by się tak przydało" ,"tam się nie pierdolą"


Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-06-25, 12:15
Rzepliński frajerze! to już nie jest kupa mięsa, to mielone!
Zgłoś
Avatar
xmen 2019-06-25, 13:59 2
Zezwierzęcenie policjantów ponad miarę. Traktują człowieka jak śmiecia. Jak zatrzymany może leżeć w takim skwarze bez nakrycia głowy??? Ja się pytam....
Zgłoś
Avatar
koshlatuy 2019-06-25, 15:37
Dobrze, że nie dali mu broni.
Zgłoś
Avatar
MrFalken 2019-06-25, 16:28
Rok 2022 - Armia Zbawienia wykształcona ustawą z Wojsk Terytorialnych wyłapuje ostatnich pogan, którzy uchylili się od ustawowego niedzielnego obowiązku uczestnictwa w mszy świętej i próbowali przedostać się na Słowację w celu zakupu zimnego browara...
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2019-06-25, 16:55 1
Dla mnie to podstawa takie zachowanie w działaniu Specjalnych Jednostek. Szybę szybko rozbili by nie widział ilu ludzi go atakuje i jak się ustawiają. Wyciągnęli i zaczęli bić by ciężko było analizować jakiekolwiek działanie odwetowe... Leżysz i czujesz ból i tyle nic nie zrobisz to nie film. Tu możesz tylko nie dać się zaskoczyć a w pojedynku nie masz szans jak już dałeś się zaskoczyć. Na pewno kacapy to nie GROM czy JWK Komandosi i wiele innych ale jakoś tam sobie po swojemu radzą.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-06-25, 17:58 1
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Dla mnie to podstawa takie zachowanie w działaniu Specjalnych Jednostek. Szybę szybko rozbili by nie widział ilu ludzi go atakuje i jak się ustawiają. Wyciągnęli i zaczęli bić by ciężko było analizować jakiekolwiek działanie odwetowe... Leżysz i czujesz ból i tyle nic nie zrobisz to nie film. Tu możesz tylko nie dać się zaskoczyć a w pojedynku nie masz szans jak już dałeś się zaskoczyć. Na pewno kacapy to nie GROM czy JWK Komandosi i wiele innych ale jakoś tam sobie po swojemu radzą.



Gość pełnił funkcję zrobienia pajęczyny na przedniej szybie by utrudnić widoczność w razie gdyby udało się mu w jakiś sposób odjechać. A że po wyjęciu typa z auta gość z saperką poczuł się już nie potrzebny to mu ją jeszcze nakładł na tyłek.
Zgłoś
Avatar
vulkodlak 2019-06-25, 22:16 2
Akcja ustawiona na potrzeby propagandy. Rosyjska telewizja uwielbia pokazywać takie historyjki żeby naród myślał że władza jest silna.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie