18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
j................e 2014-04-18, 0:21
Dziwne, że w stanie gdzie można posiadać broń, nie zadziałała teoria, że takiego delikwenta od razu by zastrzelono hmmm co najmniej dziwne. Ale krul to krul
Zgłoś
Avatar
Scantrax 2014-04-18, 0:57
chyba cos go opętało
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-04-18, 3:45
Zajebali typa za wizyta w hamburgerowni.. Wolę nasz kraj, gdzie zajebiesz kebaba i chuja ci zrobią..
Zgłoś
Avatar
k3mp3s 2014-04-18, 10:29
xhelioNx napisał/a:


Delikwent umarł w szpitalu.

Zalał sracza a potem zaczął dewastować restauracje, próbował dostać się do kuchni, pogrozili mu nożem to się odsunął, potem wkroczyła policja.

Gość był naćpany dość ostro, dostał z 10 strzałów paralizatorem i dalej stał na nogach, niezły tank.



Poczytałem artykuł z linka i rozjebało mnie :

" A supervisor arrived and tried to help the first officer take the man into custody which sparked a fight that lasted for about 5 minutes, Holmes said. Two additional officers showed up at the scene and all four were able to get the man into handcuffs, Holmes said. At that point, the man started to experience some medical distress, Holmes said.

Paramedics transported the man to a hospital where he was pronounced dead, Holmes said.

Police will not identify the man until his relatives are notified of his death, Holmes said. "

WTF ??!! Holmes said
Zgłoś
Avatar
Wuk 2014-04-18, 12:15
Taka okazja, żeby zastrzelić zatrzymywanego, a oni jej nie wykorzystali -_-
Zgłoś
Avatar
Novik 2014-04-18, 15:46
prze skurwiel jak taki paralizator byka powala ;d
Zgłoś
Avatar
DruM 2014-04-18, 17:27
co za ciota tam kameruje pionowo.. nawet blondynka za kasą wie jak trzymać telefon
Zgłoś