18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zatrzymanie tzw. ''free inhabitant'' (?), laska stawia opór, ale i ją Pan Szeryf (po próbie przemówienia idiotce do rozumu) sprowadza do parteru. Internet milczy również w kwestii rzekomych ''free inhabitants'', a artykuł, na który się powołuje nie ma tu zastosowania. Po tagach nie znalazłem.

Akcja główna od 4:00, ale polecam całość.

Zgłoś
Avatar
rubin69 2016-06-18, 18:28 48
haha glupia cipa
Zgłoś
Avatar
TT4 2016-06-18, 18:33 30
This is rape... feministka zajebana
Zgłoś
Avatar
łomatko 2016-06-18, 18:40 4
Policja w USA ma bardzo szeroki zakres uprawnień głównie przez konstytucyjnie zagwarantowany powszechny dostęp do broni. (przez to mogą sobie też pozwalać na więcej)
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-06-18, 18:44 1
Brak mi odgłosu łamanych kości
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2016-06-18, 18:50 64
Tacy właśnie powinni być policjanci. Opanowany do samego końca w rozmowie z idiotką a skąd wiem, że jest idiotką? W pewnym momencie powiedziała coś w stylu, że "free inhabitants" mają takie same prawa jak obywatele USA, ale nie muszą ich przestrzegać... Musisz przestrzegać prawa państwa, w którym się znajdujesz i kropka.*

ukryta treść
*nie dotyczy imigrantów o wiadomym kolorze skóry.
Zgłoś
Avatar
6................k 2016-06-18, 19:20
Myślę że ktoś powinien jej pokazać co to jest "rape"
Zgłoś
Avatar
Mmanius 2016-06-18, 20:10 6
Gdzie zlota lopata,koparka i inny sprzet?
Zgłoś
Avatar
AtomicFeelings 2016-06-18, 20:56
Nie ma wpierdolu ani paralizatora... nic godnego uwagi a Ty polecasz calosc?
Zgłoś
Avatar
Adamkad 2016-06-18, 21:03 2
Ja bym raczej na miejscu policjanta nie wytrzymał tylko napierdalał tonfą i patrzył czy równo puchnie
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2016-06-18, 22:10 3
Nie ma to jak mówić że się jest ''free inhabitants" i że dla nich nie mają zastosowania żadne prawa kraju w którym się znajdują a potem zasłaniać się tym właśnie prawem kraju w którym się znajdują Jakby zajebała pustym łbem kilka razy w ścianę komisariatu to by na pewno przypomniała sobie jak należy postępować przy kontroli drogowej
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-06-18, 22:55 4
Kurwa uwielbiam takie pierdolenie.
Coś w stylu "jestem wolną duszą i nie musze płacić podatków ani przestrzegać waszych przyziemnych i ograniczonych zasad wymyślonych przez złych prawników w waszej maszynce gdzie jesteście wszyscy trybikami".

Dalej szkoda komentowania bo z tego kurwa idzie napisać pracę magisterską z psychologii.
Zgłoś
Avatar
NieLubjeLudzji 2016-06-19, 0:21
Dla zainteresowanych tematem:
rationalwiki.org/wiki/Freeman_on_the_land
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2016-06-19, 1:03 3
Ruch zapoczątkował znany aktor - Morgan Freeman.
Zgłoś
Avatar
e................s 2016-06-19, 5:36
najważniejsze że jest zrelaksowana

gdyby policjant zatrzymywał faceta a ten wyskoczył z takim tekstem nie obyłoby się bez paralizatora lub pistoletu , a a taki głosik wpierdol się należy z urzędu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie