18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12


Pomorska prokuratura zatrzymała w Kościerzynie (woj. pomorskie) wysokiego oficera Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, stawiając mu zarzut dokonania czynności seksualnej na 14-latce. Mariusz Duszyński z kościerzyńskiej prokuratury poinformował w TVN24, że oficer „został przyłapany na gorącym uczynku” w sobotę w Wygoninie (woj. pomorskie).

Policjant przebywał tam ze swoimi znajomymi w domku letniskowym, najprawdopodbniej biorąc udział w libacji alkoholowej.. Właśnie tam miało dojść do spotkania z 14-latką.
(Swoją drogą to żałosna kara jak na taki czyn, większe odsiadki dostaje się za piractwa internetowe... )

Policjantowi za zarzut dokonania „innej czynności seksualnej na osobie poniżej 15 roku życia” grozi od dwóch do 12 lat więzienia.
(Tak od siebie dodam że gość ma podwójnie przejebane będąc wysokim funkcjonariuszem POlicji a także dzierżąc zacny tytuł pedofila idzie do więzienia, chyba domyśla się że nie będzie miał tam lekkiego życia kiedy jego napakowani kompani z paki dowiedzą się kim on jest i co zrobił to tyle tak skromnie ode mnie)

źródło
Zgłoś
Avatar
Tulkas 2013-06-17, 16:46
@wampirmdh
emerytury nie dostanie gdyż popełnił przestępstwo
jego losy (jeżeli przeżyje więzienie) będą takie
utrata pracy + utrata LAT PRACY (czytaj brak emerytury)
czyli nie ważne czy dociągnie do 67 emerytury mieć nie będzie chyba że z pracy jaką dostanie po wyjściu z więzienia

a co do tych 10 tysięcy o których wspomniałeś to tyle dostał zasłużony komendant wojewódzki nie oficer
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-06-17, 16:49
Zauważyłem, że czegokolwiek by Bongman napisał i tak ktoś po nim pojedzie, bo będzie taki zajebisty, że ośmielił się pojechać po "znienawidzonym królem sucharów Bongmanie" i dostanie piwa, które za pojazd na kimkolwiek innym by nie dostał.
Nie od dziś wiadomo że policja w polsce to chuj, ale dziwnym trafem znaleźli się obrońcy tej dziczy wobec takiego występku
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-06-17, 16:51
@up piwa sa jeszcze za jechanie po mnie przez wzglad na ksywke. co do psa, to nie taki pedofil. seks z napalona czternastolatka to cos innego, niz molestowanie pieciolatki
Zgłoś
Avatar
ggesc 2013-06-17, 16:54
"Tak od siebie dodam że gość ma podwójnie przejebane będąc wysokim funkcjonariuszem".
A moim zdaniem to nawet potrójnie. Bo wysoki to ma najdalej do podłogi sięgnąć jak mu coś spadnie i na niego pierwszego deszcz spada.
Zgłoś
Avatar
Tomor666 2013-06-17, 16:57
Chuj mnie obchodzi ze to policjant....każdy może być pedofilem. Jak ksiądz czy inna osoba publiczna okaże się być pedofilem to od razu afera.
Zgłoś
Avatar
bachor666 2013-06-17, 17:12 1

nie żebym coś sugerował...
Zgłoś
Avatar
przemek.bvb 2013-06-17, 17:16
@wampirmdh

10 tyś buahahaha na jakim ty swiecie zyjesz...
Zgłoś
Avatar
danielbudyn 2013-06-17, 17:16
lubie_kornflejksy napisał/a:


(Tak od siebie dodam że gość ma podwójnie przejebane będąc wysokim funkcjonariuszem POlicji a także dzierżąc zacny tytuł pedofila idzie do więzienia, chyba domyśla się że nie będzie miał tam lekkiego życia kiedy jego napakowani kompani z paki dowiedzą się kim on jest i co zrobił to tyle tak skromnie ode mnie)


Myślę że jak jest wysoko postawiony to mu koledzy z celi nie podskoczą
Zgłoś
Avatar
mamut360 2013-06-17, 17:25
Nie będzie miał wogule przejebane, bo go dadzaą na ochronki. Tam zawsze dają albo psów za korupcje albo pedofili żeby ich nie pozabijali. Ten ma podwójny karnet.
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2013-06-17, 17:40
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-06-17, 17:49 1
Tulkas napisał/a:

@wampirmdh
emerytury nie dostanie gdyż popełnił przestępstwo
jego losy (jeżeli przeżyje więzienie) będą takie
utrata pracy + utrata LAT PRACY (czytaj brak emerytury)
czyli nie ważne czy dociągnie do 67 emerytury mieć nie będzie chyba że z pracy jaką dostanie po wyjściu z więzienia

a co do tych 10 tysięcy o których wspomniałeś to tyle dostał zasłużony komendant wojewódzki nie oficer


Jak przerobił 15 lat a na pewno przerobił to nabył uprawnienia emerytalne. Więc dostanie.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-17, 17:52
"Generalizujesz" - ulubione słówko kretynów bez argumentów.
lidzbarkwarminski.wm.pl/94326,Bili-mnie-po-glowie-Policjanci-pobili-ni...
wprost.pl/ar/396489/18-latka-zgwalcona-wradiowozie-Dostanie-150-tys-zl/
Dwa przykłady z brzegu, jest tego w chuj. Pokażesz mu takich 1000, debil i tak ci powie "generalizujesz".
Zgłoś
Avatar
dzarul 2013-06-17, 18:07 2
Dajcie spokój BongManowi, on swojego czasu lubił Hankę Bufetową. I co tu od takiego jegomościa wymagać?
Zgłoś
Avatar
zorbak5 2013-06-17, 18:20 1
Prawo jest jakie jest i trzeba je przestrzegać, także dobrze, że nie odpuści mu się ze względu na znajomości. Ale w przypadku takich sytuacji nigdy nie mogę zrozumieć tego powszechnego zgorszenia, że: pedofil, zbok, wynaturzeniec, chory człowiek. A jakby poczekał te dajmy na to 7 miesięcy (nie wiem kiedy ta siksa ma urodziny) to by było wszystko okej. Przecież dzień urodzin (15-stych czy 18-stych) to nie jakaś magiczna granica po przekroczeniu której cokolwiek się zmienia. Ale nie... nie poczekał tego miesiąca to już mu trzeba strapona w dupala wciskać. To wszystko zależy od umowy społecznej: w starożytnej Grecji "pedofilia" była na porządku dziennym, a obecnie np w Meksyku dziewczyny wydawane są za mąż w wieku 15-16 lat (i to bynajmniej nie za mężczyzn w ich wieku). Prawdziwa pedofilia jest wtedy jak się to robi z dzieckiem przed okresem pokwitania. Nie jest też nic napisane żeby ją zgwałcił, a na takiej libacji to się raczej nie znalazła przypadkiem.

Tak jak napisałem na początku: dura lex, sed lex - nie sprzeciwiam się wyrokowi prokuratury. Ale ludzie opamiętajcie się: to prawo powinno dostosowywać się do zasad panujących w danym społeczenstwie, a nie na odwrót! Idąc tym tokiem rozumowania, jakby ktoś sobie wymyślił prawnie zakazać stosowania soli (niedawno burmistrz Nowego Jorku miał taki pomysł), to powinniście linczować każdego kto posoli frytki. A po zaostrzeniu przepisów odnośnie pedofili, obwiązać dzwiewczynki szmatami na głowie (żeby nikogo nie kusiło!).
Zgłoś
Avatar
teken 2013-06-17, 18:41
I tak go uniewinnią, bo powiedzą, że działał nieświadomie, pod wpływem alkoholu. To jest polska.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie