18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44


Pomorska prokuratura zatrzymała w Kościerzynie (woj. pomorskie) wysokiego oficera Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, stawiając mu zarzut dokonania czynności seksualnej na 14-latce. Mariusz Duszyński z kościerzyńskiej prokuratury poinformował w TVN24, że oficer „został przyłapany na gorącym uczynku” w sobotę w Wygoninie (woj. pomorskie).

Policjant przebywał tam ze swoimi znajomymi w domku letniskowym, najprawdopodbniej biorąc udział w libacji alkoholowej.. Właśnie tam miało dojść do spotkania z 14-latką.
(Swoją drogą to żałosna kara jak na taki czyn, większe odsiadki dostaje się za piractwa internetowe... )

Policjantowi za zarzut dokonania „innej czynności seksualnej na osobie poniżej 15 roku życia” grozi od dwóch do 12 lat więzienia.
(Tak od siebie dodam że gość ma podwójnie przejebane będąc wysokim funkcjonariuszem POlicji a także dzierżąc zacny tytuł pedofila idzie do więzienia, chyba domyśla się że nie będzie miał tam lekkiego życia kiedy jego napakowani kompani z paki dowiedzą się kim on jest i co zrobił to tyle tak skromnie ode mnie)

źródło
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-06-17, 14:29 7
Inna czynność seksualna - pewnie mu loda robiła.

Polecam - roman polański.
Zgłoś
Avatar
wampirmdh 2013-06-17, 14:49 3
dla niego skończy sie na zawisach szybszej emeryturze z której bd miał z 10 tyś na miesiąc
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-06-17, 15:27 13
Pewnie sama sie pchala na chuja a wymalowana wygladala na duzo starsza. Loda mu opierdolila i wielkie halo bo policjant. Policja, kurwa, zlodziej na jednym jada wozie. Nie rob sensacji dzieciaku.
Zgłoś
Avatar
Deus-Ex-Machina 2013-06-17, 15:27 1
Z tego co wiem, to w Polsce jest takie coś jak ochrona przestępców seksualnych. Czyli, że dadzą takiego do osobnego bloku, gdzie tylko podobni jemu będą egzystować. Tak więc raczej źle mieć nie będzie.

Mogę się mylić. Jeśli tak, niech ktoś mnie poprawi.
Zgłoś
Avatar
entesee 2013-06-17, 15:31 26
ta a ta laseczka co tam robiła? na grzyby do lasu poszła i trafiła na domek i ją wykorzystał? hmm . nie sądzę
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-17, 15:49
Takich mamy w Polsce policjantów. Mam nadzieję, że mu dupsko w pierdlu pęknie.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-06-17, 15:53
mogl poczekac rok i mialby spokoj
Zgłoś
Avatar
POW667 2013-06-17, 16:26 83
BongMan napisał/a:

Takich mamy w Polsce policjantów. Mam nadzieję, że mu dupsko w pierdlu pęknie.



Taa, a jakby był spawaczem to byś stwierdził, że takich w Polsce mamy spawaczy?
Zgłoś
Avatar
MojaAdrenalina 2013-06-17, 16:30
taaa... wysoko postawiony oficer nie będzie miał niby łatwego życia w pace...
Zgłoś
Avatar
bajbajoc 2013-06-17, 16:30 2
Pewnie będzie w pierdlu dymany na pieska .
Zgłoś
Avatar
Ziben 2013-06-17, 16:34 1
Chuj w dupe policji pewnie nie raz usłyszał, teraz nawet poczuje...
Zgłoś
Avatar
R................n 2013-06-17, 16:40
Idealne połączenie dla współlokatorów spod celi - pałka i pedofil. Coś czuje że jego życie erotyczne nabierze nowego wymiaru
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-06-17, 16:41 17
BongMan napisał/a:

Takich mamy w Polsce

Gościu przecież ty wyjechałeś pracować z muzułmanami i murzynami za granice, więc nie powinieneś wypowiadać się na temat sytuacji w Polsce.
Co do pozostałej części twojej wypowiedzi: generalizujesz. "A bo jeden XYZ ukradł, więc wszyscy XYZ to złodzieje"... ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Dewayne 2013-06-17, 16:43
Gdzieś doczytałem, że ta dziewczynka to zdrowa fizycznie nie jest. Umysłowe porażenie chyba też ma. Jebany desperat
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie