18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
srasshole 2013-05-09, 1:36
jestem snajperem wojska polskiego i moge powiedziec jedno, tvn klamie!
Zgłoś
Avatar
filipczax_ck 2013-05-09, 1:57 17
srasshole napisał/a:

jestem snajperem wojska polskiego i moge powiedziec jedno, tvn klamie!



nie wierzymy Ci ,udowodnij ... masz obiekt :

Zgłoś
Avatar
Pedobear69 2013-05-09, 2:24
Nie rozumiem tego kurwa. Mówi, że wojsko nie przygotowało do tego, że będzie zabijać ludzi. No to do kurwy nędzy, co on myślał idąc na snajpera czy nawet zwykłego żołnierza?! Że będzie, kurwa, stejki piekł i popijał cole w Afganie?
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-05-09, 3:22 10
Jestem snajperem w call of duty, proszę o zadawanie pytań
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2013-05-09, 4:23
e tam, gdyby zżyli się z sadolem to by zabijali jak w gierce
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-05-09, 6:15 3
Jaki kurwa snajper?!
W wojsku mamy strzelców wyborowych a nie kurwa snajperów !
Zgłoś
Avatar
Ceryni 2013-05-09, 6:57
@up

Właśnie chciałem to pisać, w naszym wojsku nie ma takiego stanowiska jak snajper. Są tylko strzelcy wyborowi.
Zgłoś
Avatar
anger 2013-05-09, 7:18 1
Jestę snajperę !!
Zgłoś
Avatar
regal 2013-05-09, 7:39 3
socjalmmv napisał/a:


...Nie, nie jestem chory psychicznie.



Każdy chory tak mówi;)
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-05-09, 8:05 2
socjalmmv napisał/a:

Zabicie człowieka jest na pozór trudne, jednak jakbym miał możliwość odjebania jakiegoś szmatogłowego raczej nie miałbym skropułów. To są jebane zwierzęta nie ludzie, zresztą nawet zwierzę się tak nie zachowuje, więc odjebanie brudasa sprawiłoby mi nawet przyjemność...
...Nie, nie jestem chory psychicznie.


Teraz tak gadasz, uwierz mi że w rzeczywistości po usłyszeniu świstu kilku kul koło twojej głowy i tego całego wojennego syfu, pewnie pikawa wskoczyła by ci na konkretne obroty. Snajper jest teoretycznie bezpieczny, ale to też nie reguła bo ich się szuka, byle jak strzelać nie może.
A to co mówisz brzmi jak naziści, chociaż uważam, że tym co reprezentują ci ludzie, może nie zasługują na śmierć, ale trzeba coś z tym zrobić.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-05-09, 8:11 2
Ja pierdolę, cały TVN... Historia o strzelaniu do psa jest zmontowana. WP nie używa takiego systemu szkolenia, a żołnierzowi prawdopodobnie chodziło o rosyjski system szkoleń.
SPECNAZ ma wiele takich elementów podczas szkoleń, jednym z nich jest walka w klatce z wściekłym psem.

Cytat:

Mówi, że wojsko nie przygotowało do tego, że będzie zabijać ludzi. No to do kurwy nędzy, co on myślał idąc na snajpera czy nawet zwykłego żołnierza?! Że będzie, kurwa, stejki piekł i popijał cole w Afganie?



To zostało wyjaśnione już w samym filmiku. Żołnierzy w dzisiejszych czasach nie przygotowuje się do zabijania. Przez cały proces szkolenia mówi się im o ''eliminacji celu'', ''zwalczaniu siły żywej'' czy ''pozbyciu zagrożenia'', ale nigdy o zabijaniu. I to jest moim zdaniem poważny błąd ponieważ żołnierz po zastrzeleniu innej osoby uświadamia sobie, że nie jest to żaden z powyższych terminów tylko po prostu zabijanie, a na to nie jest przygotowany. Żołnierzom powinno się wpajać różnicę pomiędzy morderstwem, a zabijaniem podczas działań wojennych. Wojna nigdy nie była i nigdy nie będzie żadnym oszlifowanym frazesem i dlatego nie powinno się w jej odniesieniu stosować wygładzonego słownictwa.

Cytat:

W wojsku mamy strzelców wyborowych a nie kurwa snajperów



Pierdolisz. Obecnie WP przyjęło model amerykański(a jakże...), więc posiadamy za równo strzelców wyborowych, którzy są elementami plutonów, drużyn etc., jak i wyspecjalizowanych w swoim fachu snajperów. Kiedyś w polskim słowniku terminy ''snajper'' i ''strzelec wyborowy'' były synonimami, ale powoli się od tego odchodzi.
Szkoła snajperów znajduje się w Wędrzynie i funkcjonuje od 2009 lub 2010 roku.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-05-09, 8:14
Cytat:

A to co mówisz brzmi jak naziści, chociaż uważam, że tym co reprezentują ci ludzie, może nie zasługują na śmierć, ale trzeba coś z tym zrobić.

Cytat:



Może masowa amputacja kończyn i jaj co by się robactwo nie mnożyło???
Zgłoś
Avatar
jedrzej152 2013-05-09, 10:29
Kurwa zajebisty materiał. Krata browarów.
Zgłoś
Avatar
Gus 2013-05-09, 11:09
@ Ranger

Kolego, wszystko cacy prócz tego fragmentu :

Cytat:

SPECNAZ ma wiele takich elementów podczas szkoleń, jednym z nich jest walka w klatce z wściekłym psem.



Który "Specnaz"? Milicji (SOBR, pododdziały OMONu), Wojsk Wewnętrznych (w tym jednostek strażackich), WDW, Wympieł, Wiciaz, Alfy czy zwiadowców z rezerwowych jednostek Zmechu, albo Czarnych Wilków ? Bo w regularnych jednostkach, ci od "specjalnego przeznaczenia" mają SWD pamiętające debiut tej konstrukcji lub w najlepszych wypadkach SWDS, 9A91 czy WSK-94 i średnio im to idzie nawet jak na strzelców wyborowych.

Jak wspomniałem, poza tym fragmentem, wszystko cymes.
Zgłoś
Avatar
Krystian91 2013-05-09, 11:25 1
ru_ziolo , "Snajperstwo w WP nie istnieje. W tym roku na LS w Międzyrzeczu po raz pierwszy od kilku lat wygrał żołnierz. Tak to wygrywali cywile. Cywile wygrywali ze szkolonymi żołnierzami ! Nie ma kasy na szkolnictwo, służbę zdrowia i wojsko. Ale za to jest kasa na to żeby ryży chuj latał sobie na wycieczki do Peru i Afryki"

Nie wiem czy obejrzałeś ten film i słyszysz o czym mowa, snajperzy, byli snajperzy i inni wojskowi nie pokazują się publicznie, większość wstydzi się swej przeszłości, a poza tym jaka to frajda dla uczestników aby wygrywali tylko wojskowi. Pomyśl trochę zanim zaczniesz oczerniać osobowości o których nie masz zielonego pojęcia...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie