18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ru_ziolo 2013-05-08, 22:07 60
Snajperstwo w WP nie istnieje. W tym roku na LS w Międzyrzeczu po raz pierwszy od kilku lat wygrał żołnierz. Tak to wygrywali cywile. Cywile wygrywali ze szkolonymi żołnierzami ! Nie ma kasy na szkolnictwo, służbę zdrowia i wojsko. Ale za to jest kasa na to żeby ryży chuj latał sobie na wycieczki do Peru i Afryki.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-08, 22:12
Polecam ten artykuł: militis.pl/jednostki-i-struktury/polska-szkola-snajperow
Zgłoś
Avatar
90luckypl 2013-05-08, 22:36 19
A chuj nie oglądam bo wszystko co tevałenem mnie odrzuca do porzygu...
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-08, 22:56 29
90luckypl, ja nie również nie lubię wsi24 ale nie popadajmy w skrajność. To jest akurat ciekawy materiał.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-05-08, 23:19 10
Zabicie człowieka jest na pozór trudne, jednak jakbym miał możliwość odjebania jakiegoś szmatogłowego raczej nie miałbym skropułów. To są jebane zwierzęta nie ludzie, zresztą nawet zwierzę się tak nie zachowuje, więc odjebanie brudasa sprawiłoby mi nawet przyjemność...
...Nie, nie jestem chory psychicznie.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-08, 23:23 2
socjalmmv, w internecie jest tak łatwo napisać. Trudniej to zrobić. Ale Chris Kyle podobnie pisał w swojej książce. Każdy jest inny, i inaczej będzie reagować.
Zgłoś
Avatar
MauMauMaurycy 2013-05-08, 23:49 19
Co czuje snajper podczas strzelania do cywili ?
Odrzut

da bum tss ...
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-05-09, 0:03 9
socjalmmv napisał/a:

Zabicie człowieka jest na pozór trudne, jednak jakbym miał możliwość odjebania jakiegoś szmatogłowego raczej nie miałbym skropułów. To są jebane zwierzęta nie ludzie, zresztą nawet zwierzę się tak nie zachowuje, więc odjebanie brudasa sprawiłoby mi nawet przyjemność...
...Nie, nie jestem chory psychicznie.



To się tak tylko mówi...
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-05-09, 0:11 2
gównoburza lewackich rurkowców i hejt wojska za 3...2...1
Zgłoś
Avatar
FaR 2013-05-09, 1:05 10
Co jak co ale snajperem nie zostanę z 1 powodu, tego psa bym nie zajebał...
Zgłoś
Avatar
filipczax_ck 2013-05-09, 1:08 16
czemu do tych szkoleń psychologicznych wykorzystują psy ?! jest tyle zamienników - żydzi ,czarni ,allahy akbary ,ciaparuchy ,księża pedofile ,matematyczki...
Zgłoś
Avatar
foka12 2013-05-09, 1:12 4
@ru_ziolo

Nie masz pojęcia o czym piszesz, czołowi zawodnicy cywilni korzystają z ręcznie elaborowaniej amunicji, customowych karabinów, oparć itp. On ma zabić, a to czy trafi w 7, czy 9, z 800 nie ma znaczenia.

Strzelanie to 5% pracy snajpera, ciekawe co powiedzieli by Ci twoi cywile jeśli musieli by leżeć w błocie przez 20 godzin czekając na cel
Zgłoś
Avatar
solteck 2013-05-09, 1:21
Cytat:

Opowiadają o tym co myślą podczas 'eliminacji' celu


zapewne się zastanawiają za którym razem trafią
3 lata, rly?

@Foka12
Co z tego, że ktoś przeleży 20h na dachu czekając aż terrorysta pojawi się w oknie, jak nie trafi z 1 strzału?
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-05-09, 1:34 2
filipczax_ck napisał/a:

czemu do tych szkoleń psychologicznych wykorzystują psy ?! jest tyle zamienników - żydzi ,czarni ,allahy akbary ,ciaparuchy ,księża pedofile ,matematyczki...


A kto by się chciał z nimi przyjaźnić i nimi opiekować. W dalszym szkoleniu mogą robić za cele.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie