18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
r061071 2023-10-14, 14:07 7
selekcja naturalna

kibel =brak mózgu
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2023-10-14, 14:33 13
gość miał lusterka...
ja jak jadę na rowerze jak skręcam w lewo nawet na znanej mało uczęśczanej drodze 4 RAZY odwracam głowę czy coś nie jedzie... dopiero jak 4RAZY się upewnie żę nic nie jedzie - skręcam w lewo...

r061071 napisał/a:

selekcja naturalna



tak
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2023-10-14, 15:01 1
Na kiblu się nie jeździ- na kiblu się sra.
Zgłoś
Avatar
Gres-83 2023-10-14, 15:58 1
Mógł przynajmniej zjechałć do środka przed tym manewrem
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-10-14, 16:51
Zajebisty dźwięk w tle idealnie pasujący do filmu.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-10-14, 17:38
SantaMaria napisał/a:

gość miał lusterka...
ja jak jadę na rowerze jak skręcam w lewo nawet na znanej mało uczęśczanej drodze 4 RAZY odwracam głowę czy coś nie jedzie... dopiero jak 4RAZY się upewnie żę nic nie jedzie - skręcam w lewo...
tak


To cię przed motoseksualnym z nikąd nie uratuje. Oni potrafią wyjechać z ciemnej dupy nawet w środku dnia.

Pół biedy jeśli jedziesz ciężarówką (wtedy włączasz wycieraczki i tylko z polucją się pierniczysz), ale jak jesteś pieszo to bliskie spotkanie 5-tego stopnia z motoseksualistą będzie boleć.
Zgłoś
Avatar
zdun 2023-10-14, 18:56
Jeśli przeżył to ciężko mu będzie tą nogę rozchodzić do wesela.
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2023-10-14, 19:33 4
Uf dobrze, że kierownik odbił w lewo, jeszcze by kiblarz mu uciekł.
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2023-10-14, 23:05 1
SantaMaria napisał/a:

gość miał lusterka...
ja jak jadę na rowerze jak skręcam w lewo nawet na znanej mało uczęśczanej drodze 4 RAZY odwracam głowę czy coś nie jedzie... dopiero jak 4RAZY się upewnie żę nic nie jedzie - skręcam w lewo...
tak



Dokładnie tak !!! kiedyś wracałem tak najebany do domu że ledwo kontaktowałem - ostatkiem świadomości próbowałem przejść przez ruchliwą drogę (na wsi heh , ale taką główną przelotówkę) - z 10min stałem zanim nie byłem pewny że na pewno nie pierdoli mi się orientacja odległośći/predkośći zblizania i w końcu poszedłem jak droga zrobiłą się praktycznie pusta nie rozumiem jak niektórzy wpierdalają się bez spojrzenia nawet - czy bez obserwowania pojazdu

Ostatnio chciałem przejść przez pasy i widze że Matiz się toczy - toczy się jakby chciał idealnie bez hamowania a tylko powoli zwalniając bym ja przeszedł a on nie zwalniał do 0 -- i dobrze że patrzyłem bo stary jebany chuj mnie nie widział ... po prostu jechał sobie powoli i bezpiecznie .... jak zrozumiał sytuację to hamował - wyhamował będąc połowa pojazdu poza pasami i połową na pasach -- czyt. jebnąłbym by gdybym mu zaufał ...

Ha tfu kurwa na pierwszenstwo pierwszych ...

czyt. jebnąłby mnie*** by gdybym mu zaufał ...jebany moher
Zgłoś
Avatar
sauciu 2023-10-14, 23:23 1
Ale to jest siła. W 15 sekundzie jak przytrzymacie klatki. Na jednej ma kask, na drugiej już goły łeb...
Zgłoś
Avatar
Tymonek 2023-10-15, 11:34
gdyby nagrywajacy jechał swoim pasem lekko hamując to by nic sie nie stało
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-10-16, 13:49
Tymonek napisał/a:

gdyby nagrywajacy jechał swoim pasem lekko hamując to by nic sie nie stało



Na szczęście odbił lekko w lewo i wyeliminował zagrożenie drogowe
Zgłoś