18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Zbieraj Wieprzaki
T3RMINATOR • 2024-01-12, 18:53
Już tylko czekać jak wprowadzą albumy żeby zbierać te naklejki.


2024-01-12, 22:46
Hi Emma, nice to EAT you

2024-01-12, 22:57
A ja w każde gówno będę wbijać krzyżyki ku pamięci blondynki

2024-01-12, 23:49
Już bym miał niezłe stadko ;-) MNIAM

Dzień dobry, kocham cię,
Już posmarowałem tobą chleb (smalcem)


2024-01-13, 00:30
DEAGOSTINI

2024-01-13, 03:55
RoboCat napisał/a:

Lewackie zjeby które wychowały się na "bambi" i wierzą ze zwierzątka po przechadzce w lesie idą na herbatkę do mamusi która będzie płakała jak nie wrócą....



Do Mamusi Kangurzątka zapewne.

2024-01-13, 08:35
psyhepl napisał/a:

Chciałbym to zobaczyć !
Zesrałbyś się ze zdziwienia jak trudno zabić takiego 150 kilowego knura



Z knura nie jest smaczne mięso c, chyba że był za młodu wykastrowany wtedy to jest wieprz. Taki do 120 kg najlepszy ,a ubicie to żaden problem ostatnio z sąsiadem takiego biliśmy . Młot 5 kg trzy razy w czache, linka za nogę turem do góry i wykrwawienie i teram mam zapas swojskiej wędliny i wędzonek na pół roku.

2024-01-13, 09:06
psyhepl napisał/a:

Chciałbym to zobaczyć !
Zesrałbyś się ze zdziwienia jak trudno zabić takiego 150 kilowego knura



Dałbym ci te mięso za darmo. Widać, że masz nikłe pojęcie o takich sprawach bo nikt normalny by nie bił knura na mięcho. Wieprzka owszem :D

2024-01-13, 10:32
Roject napisał/a:

To jeszcze nic. Moja stara hodowała gołębie, dbała o nie, karmiła je od małego strzykawką, trzymała na rękach a potem... Wpie**alała na obiad, masowo patroszyła i robiła z nich rosół.
Dla mnie to prawie jak kanibalizm. Nigdy tego nie pojmę.



Mówisz o niej w czasie przeszłym, więc pewnie to samo z nią zrobiłeś .... American Psycho.

2024-01-13, 12:43
niemamskarpet. napisał/a:

no i dobrze, nienawidzę tej hipokryzji uuu konik trzeba go pogłaskać, uczesać mu grzywkę , ogrzać futerkiem wydoić żeby nie dostał raka jąderek a świniaka czy krowę zaszlachtować..... nie uwierzyli byście jakie to są mądre zwierzęta, płaczą jak jadą na rzeź, starają się bronić inne jak je zabierasz bo wiedzą już gdzie są zabierane..... psy nie są tak inteligentne a robi się im SPA, k***a masaże a nawet ostatnio widziałem fitness dla psów......... to jest wszystko poj***ne



Jakiej, k***a, hipokryzji? Jedz zwierzęta przeznaczone do jedzenia, kochaj te przeznaczone do kochania i ch*j mnie obchodzi ich poziom świadomości i inteligencji.
Poza tym, to zależy od kultury. W Mongolii i nie tylko wpie**alają konie a w Chinach jedzą psy. Ba, nawet mają festiwal z tym związany.

2024-01-13, 21:06
niemamskarpet. napisał/a:

no i dobrze, nienawidzę tej hipokryzji uuu konik trzeba go pogłaskać, uczesać mu grzywkę , ogrzać futerkiem wydoić żeby nie dostał raka jąderek a świniaka czy krowę zaszlachtować..... nie uwierzyli byście jakie to są mądre zwierzęta, płaczą jak jadą na rzeź, starają się bronić inne jak je zabierasz bo wiedzą już gdzie są zabierane..... psy nie są tak inteligentne a robi się im SPA, k***a masaże a nawet ostatnio widziałem fitness dla psów......... to jest wszystko poj***ne



jak ja nienawidze hypokryzji u wegetarian. Idzie taki po łacę, tu podepcze chwasta, tu się połozy i zgniecie trawe, ale idzie taki do kwiaciarni i kupi bukiet z róż i jeszcze ładnie owinie, jakieś kokardki, później do wazonu dba by się napiły, a j***nego chwasta ukatrupił.

2024-01-13, 21:32
RoboCat napisał/a:

Lewackie zjeby ktore wychowaly sie na "bambi" i wierza ze zwierzatka po przechadzce w lesie ida na herbatke do mamusi ktora bedzie plakala jak nie wroca....



lol sam jestes zjeb. im chodzi o to, że jako czlowiek masz wybór zwierze nie ma. aa nie to ze zwierzeta sa lagodne. co za sp***olina umysłowa:D sam zabijam co zjem , ale wegan lubie bo walcza z przemyslem ktory zabiera mi robote.

2024-01-14, 03:22
Kup sobie klaser

2024-01-18, 07:33
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ciekawe czy jak wprowadzą robaki, to czy każdy też będzie miał własne imię?



Juz są robaki w ciastkach i innych. Poatrz na pudełka jak kupujesz masz znaki

2024-01-21, 08:51
Duma, duma, lewicowa duma.

2024-01-27, 07:41
Niech ktoś skończy z tą brutalną opresją p0laka kat0lika mięsożercy xD