18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
remi1982 2013-06-04, 16:20
Doomik napisał/a:



gnoju Ty, gdzie on napisał że jest biedny i zbiera np. na operację, chleb czy inne leki? Bo faktycznie ludzie biedni zbierają na czołg





Masz i nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie. Weź maść i idź do mamusi niech Ci nasmaruje dupę.
Mam w dupie jego status materialny. Dla mnie to zwykły żebrak i tyle w temacie. Koło chuja mi lata co sobie napisze na karteczce taki brudas i wyłudzacz. Za robotę by się lepiej wziął, a nie jak cygan żebrze, z tą różnicą, że zamiast akordeonu ma gitarę.
Zgłoś
Avatar
thez 2013-06-04, 16:29
Za to, że NAWET mój grosz się liczy prędzej kopa dostanie niż pieniądze.
Zgłoś
Avatar
Doomik 2013-06-04, 16:29 2
remi1982 napisał/a:



Obrazek

Masz i nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie. Weź maść i idź do mamusi niech Ci nasmaruje dupę.
Mam w dupie jego status materialny. Dla mnie to zwykły żebrak i tyle w temacie. Koło chuja mi lata co sobie napisze na karteczce taki brudas i wyłudzacz. Za robotę by się lepiej wziął, a nie jak cygan żebrze, z tą różnicą, że zamiast akordeonu ma gitarę.



z takimi gimbazjalnymi obrazeczkami to sobie operuj w swoim homo-przedszkolnym światku, nie tutaj. Nie chce mi się polemizować, bo mam przecież ból dupy, i wiesz co? Mam. Ale tylko wtedy gdy widzę takie pojebane elementy w naszym społeczeństwie, jak Ty.
Zgłoś
Avatar
cenzor123 2013-06-04, 16:35 3
remi1982 napisał/a:

Taa buty za 300zł, koszula za 170zł, spodnie 220zł, kupione w housie lub croppie, zielona opaseczka za 15zł, dziara z salonu 300zł i siedzi na ulicy udając biednego artystę. Zakłamany hipster tfuuu jebał go pies.



On to wszystko zajebał a dziare z pierdla ma.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-06-04, 16:38 1
Doomik napisał/a:



z takimi gimbazjalnymi obrazeczkami to sobie operuj w swoim homo-przedszkolnym światku, nie tutaj. Nie chce mi się polemizować, bo mam przecież ból dupy, i wiesz co? Mam. Ale tylko wtedy gdy widzę takie pojebane elementy w naszym społeczeństwie, jak Ty.



O ja cię, ale mi nawrzucałeś. Powinienem chyba teraz zamknąć się w sobie. Uwielbiam takich internetowych pieniaczy jak Ty. Rozumiem, że to Ty jesteś na powyższym zdjęciu, lub ktoś Ci bliski. I dlatego mój komentarz Cię uraził ?A jeśli nie podobają Ci się takie "pojebane elementy" jak ja w naszym jakże zdrowym społeczeństwie, to droga wolna. Na pewno dostaniesz w Izraelu obywatelstwo. I w końcu poczujesz się jak wśród swoich.
Zgłoś
Avatar
malina340 2013-06-04, 16:41 3
remi1982 napisał/a:

Taa buty za 300zł, koszula za 170zł, spodnie 220zł, kupione w housie lub croppie, zielona opaseczka za 15zł, dziara z salonu 300zł i siedzi na ulicy udając biednego artystę. Zakłamany hipster tfuuu jebał go pies.

dolicz jeszcze metalowy kubek po cenie złomu
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-06-04, 16:52 8
ciekawe co potrafi zagrać - łyski czy wehikuł czasu?
Zgłoś
Avatar
M................x 2013-06-04, 17:04 2
Chuj z tym czy ma kase czy nie, nie żebra tylko zarabia grając idioci.
Zgłoś
Avatar
manieeek 2013-06-04, 17:09 1
Typ z przejscia podziemnego obok gelerii krakowskiej.
Zgłoś
Avatar
marcinek6000 2013-06-04, 17:18 1
Już widzę te podwyżki podatków, żeby wybudować nowy sejm. Ja się na to nie piszę .
Zgłoś
Avatar
bloodbail 2013-06-04, 17:19 1
remi1982 napisał/a:



Obrazek

Masz i nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie. Weź maść i idź do mamusi niech Ci nasmaruje dupę.
Mam w dupie jego status materialny. Dla mnie to zwykły żebrak i tyle w temacie. Koło chuja mi lata co sobie napisze na karteczce taki brudas i wyłudzacz. Za robotę by się lepiej wziął, a nie jak cygan żebrze, z tą różnicą, że zamiast akordeonu ma gitarę.



cale szczescie ze Ty nigdy nie zebrales stojac pod sklepikiem szkolnym nekajac mlodszych "daj 20gr.!" albo od rodzicow...
spinasz sie sam... koles sobie siedzi z karteczka nie nalega i nic.. a jezeli Ci sie nie podoba to daruj sobie tandetne obrazki i Ty nie nekaj innych
Zgłoś
Avatar
wszystkie nazwy zajęte 2013-06-04, 17:34
a zwykła sosna nie wystarczy?
Zgłoś
Avatar
~super!or~ 2013-06-04, 17:37 1
remi1982 napisał/a:

Taa buty za 300zł, koszula za 170zł, spodnie 220zł, kupione w housie lub croppie, zielona opaseczka za 15zł, dziara z salonu 300zł i siedzi na ulicy udając biednego artystę. Zakłamany hipster tfuuu jebał go pies.



Ty jebany idioto. Ten koleś nie ma ŻADNEJ oryginalnej rzeczy na sobie. Ewentualnością pozostają majtki, których nie widać.
Zgłoś
Avatar
montezott 2013-06-04, 17:43 1
remi1982 napisał/a:

Taa buty za 300zł, koszula za 170zł, spodnie 220zł, kupione w housie lub croppie, zielona opaseczka za 15zł, dziara z salonu 300zł i siedzi na ulicy udając biednego artystę. Zakłamany hipster tfuuu jebał go pies.



A trzeba być biednym artystą żeby próbować dorobić do pensji? Może lubi grać na gitarze i stwierdził że może na tym zarobić
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-06-04, 17:57
A może lubi być brudny ?

Kogo to obchodzi ? Ważne, że jest o krok dalej od tych którzy tylko gadają o rozjebaniu sejmu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie