18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Halman 2022-05-29, 16:39 110
i co z tego filmiku wynika? że dwie laski nie chcą być nagrywane? czy to oznacza ze mają coś za uszami? przecież taki wolontariusz to każdy patrol SM czy policji może zweryfikować w minutę, prędzej sie wystraszyły psychopaty... szkoda klawiatury
Zgłoś
Avatar
Kolorowy 2022-05-29, 16:42 23
Całkowicie się zgadzam z autorem filmu. Może te ukry zbierają na swoje potrzeby, na majtki, na jedzenie itp. Tego nie wiadomo. Każda zbiórka powinna być opodatkowana w wysokości 60%, a zyski przekazywane np na mniejszość LGBT.
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-05-29, 16:45 53
Halman napisał/a:

i co z tego filmiku wynika?


Wynika to samo, co z Twoich filmików o "rowerach" Dla jednych niby nic, dla innych aż tyle

"Prowadzenie publicznych zbiórek pieniędzy, bez wymaganego zgłoszenia jest wykroczeniem (art. 56 Kodeksu Wykroczeń), zagrożonym karą grzywny do 5000 zł.
Podawanie się za wolontariusza i zbieranie pieniędzy jest przestępstwem oszustwa (art. 286 Kodeksu Karnego), zagrożonym karą pozbawienia wolności do 8 lat."
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-05-29, 16:46 36
discoteq napisał/a:

Wynika to samo, co z Twoich filmów o "rowerach"



to żeś kurwa najebał tej odpowiedzi - z sensem i na temat...

discoteq napisał/a:

"Prowadzenie publicznych zbiórek pieniędzy, bez wymaganego zgłoszenia jest wykroczeniem (art. 56 Kodeksu Wykroczeń), zagrożonym karą grzywny do 5000 zł. Natomiast podawanie się za wolontariusza i zbieranie pieniędzy jest przestępstwem oszustwa (art. 286 Kodeksu Karnego), zagrożonym karą pozbawienia wolności do 8 lat"


no i co, doprowadziłeś je na policję, udowodnione im zostało oszustwo, czy tylko tak napisałeś z dupy żeby to dobry wydźwięk miało... ?

Wiem jedno, ty nie jesteś głupi, ty jesteś prostak i durak zejdź mi kurwa z oczów
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-05-29, 16:53 10
Halman napisał/a:

Wiem jedno, ty nie jesteś głupi, ty jesteś prostak i durak


Do takiego "debjyla" jak Ty to mi jednak deko brak
Zgłoś
Avatar
P12 2022-05-29, 16:55 23
Szkoda ze tak nikt nie negował wojny w Afryce prowadzonej przez Amerykanów…. A zapomniałem tam byli terroryści
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-05-29, 16:55 19
discoteq napisał/a:

Do takiego "debjyla" jak Ty to mi jednak deko brak



ale ja nie bede z tobą dyskutował, za bardzo jebiesz niepranymi onucami
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-05-29, 16:57 18
Halman napisał/a:

ale ja nie bede z tobą dyskutował, za bardzo jebiesz niepranymi onucami


Jak Ty jesteś ANTY czemuś, tak ja jestem ANTY pomocy, i mam do tego pełne prawo. Jestem tak samo anty-ukraiński, jak i anty-ruski. Pojmij wreszcie i skończ spamować.
Autorem filmiku nie jestem Ja (tak a propos).
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-05-29, 17:01 26
discoteq napisał/a:

Jak Ty jesteś ANTY czemuś, tak ja jestem ANTY pomocy, i mam do tego pełne prawo. Jestem tak samo anty-ukraiński, jak i anty-ruski. Pojmij wreszcie i skończ spamować.



nie oskarża się ludzi bez dowodów a ty to właśnie robisz, nakręcasz czarny pijar takimi filmikami , rzygam tymi prymitywnymi metodami, no jebiesz putinem i nic na to nie poradzisz
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-05-29, 17:08 12
Halman napisał/a:

nie oskarża się ludzi bez dowodów a ty to właśnie robisz, nakręcasz czarny pijar takimi filmikami , rzygam tymi prymitywnymi metodami, no jebiesz putinem i nic na to nie poradzisz


A Ty jak napisałem wcześniej "Debjylem", ale już wiem dzięki Twoim wypocinom jak można bez problemu nabijać licznik na koncie Pisaniem bez jakiegokolwiek sensu
Zrozum: dla mnie "Putler" czy "Zełenski" to jeden h**j (nienawidzę tak samo jednych jak i drugich), i mam na to wyj**ane, tak samo jak i na całą tą wojenkę, i jak na Ciebie
Ja już skończyłem z Tobą pisać.
Zgłoś
Avatar
Novik 2022-05-29, 17:11 5
Będzie walka w kiślu widzę
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-05-29, 17:20 14
Brawo Ukraińcy trzymamy za was kciuki i zawsze możecie liczyć na polską pomoc w zwalczaniu tej ruskiej zarazy. Okazuję się , że jesteśmy największym dostawcą broni dla nich zaraz po USA, Piękne jest też to jak pomagają inne państwa . Bałtowie zebrali ostatnio na nowego bayraktara i to prywatna zbiórka była. Niemiaszki tylko się ociągają chujki, chociaż Panzerfausty poszły i trochę onucowych gwałcicieli spaliły. Chwała Ukrainie
Zgłoś
Avatar
n................l 2022-05-29, 17:33 7
Dobra, ale gdzie jest informacja o tej zbiórce, skoro to firmuje urząd miasta Warszawy (wnioskując po grafice)?
Zgłoś
Avatar
Oooooo 2022-05-29, 17:37 2
Do widzenia Pan.

Gdyby nie cenzura to bym się wypowiedział,ale na razie dziękuję za tę wypowiedz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie