18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Zbiorowa halucynacja
S................z • 2010-06-12, 14:45
I gdzieniegdzie te młode kiełkujące cycuszki, czekające na pierwsze macanko..



Usta, usta tanćzą jego usta
Palec, palec tańczy jego palec
Zgłoś
Avatar
C................r 2010-06-14, 9:19 1
Mr Bean napisał/a:

Z czego się śmiejecie? Jesteście czarnymi owcami w naszym stadzie. Ta pieśń to modlitwa do Boga. W ten sposób się z nim rozmawia. Przyjmijcie Boga do swoich serc, a zrozumiecie o co chodzi tym ludziom na filmie.


W takim razie nie ulega wątpliwości, że bóg tych ludzi jest upośledzonym umysłowo dupkiem
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-06-14, 21:45
komornik1000 napisał/a:

Pora rozjebać ich marną imitacje ...tu mam oryginał .
Swoją drogą dleczego tego jeszcze tu nikt nie wrzucił



bo to jest jeszcze gorsze od tej jak nazwałeś imitacji

Chyba nie musze przedstawiac ...

Zgłoś
Avatar
Maupa 2010-07-01, 12:09 1
Mr Bean napisał/a:

Z czego się śmiejecie? Jesteście czarnymi owcami w naszym stadzie. Ta pieśń to modlitwa do Boga. W ten sposób się z nim rozmawia. Przyjmijcie Boga do swoich serc, a zrozumiecie o co chodzi tym ludziom na filmie.



Wytłumacz mi przyjacielu, co robisz kurwa na takim forum ? Nie boisz się, że Twój Bóg wyśle Cię do piekła za oglądanie takich złych rzeczy ? Wiesz przecież dobrze o tym że Bóg ma taki notes w którym zapisuje ile razy nie powiedziałeś sąsiadce dzien dobry, ile razy zwaliłeś konia i ile razy pierdnąłeś w towarzystwie bo takie są postulaty tej popierdolonej wiary, prawda ? Za wchodzenie na sadola dostaniesz od Twojego Boga bana i pójdziesz do piekła
Zgłoś
Avatar
paskuda 2010-07-01, 12:25
i jak to ujął kiedyś wujek Titi a acid drinkers "narkotyki są dla ludzi ale nie dla wszystkich
Zgłoś
Avatar
eLPi1990 2011-01-10, 3:04
Cycki, cycki... gdzie są kurwa cycki?!
Zgłoś