18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
matrixll 2014-06-28, 11:23 2
ulifont napisał/a:

matrixll
Jaki kurwa oryginalny komentarz, serio na wiejskiej? Politycy to złodzieje? Jeszcze napisz kurwa ten rudy chuj i będziesz miał najbardziej wyjebane w kosmos posty!



Zluzuj majtki człowieku to sadistic...
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-06-28, 11:35
matrixll
haha, no tak zapomniałem.
Zgłoś
Avatar
WydziałPolicji 2014-06-28, 13:53
obciąć włosy kurwie ;p
Zgłoś
Avatar
s................9 2014-06-28, 14:14
raz zajebałem słuchawki z reala za 30 zł. Dobrze, że było to w Polsce ;]
Zgłoś
Avatar
hubi96 2014-06-28, 14:17
w dyby i spodnie na kolana
Zgłoś
Avatar
legmarr1 2014-06-28, 14:46
nie ucinają ręki. pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Wrbb 2014-06-28, 14:55 2
ulifont napisał/a:

maksymilian45
Mi też gwałt chodził po głowie. Ukradłaś to zostaniesz potraktowana jak kobieta i odbędziesz stosunek z kilkoma chętnymi. Sam bym wymierzył sprawiedliwość .



Cytat:

zostaniesz potraktowana jak kobieta


Cytat:

gwałt



Czy to ten słynny forumowicz-debil?
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-06-28, 15:37
Też jak tylko zobaczyłem ją związaną i z tymi kartonikami pomyślałem że ruchałbym
Zgłoś
Avatar
Lithar 2014-06-28, 16:59
Gdyby kara była surowsza niż karalny czyn to możliwe, że złodziejstwo byłoby minimalne i tylko kompletny margines łamałby prawo, więc może i opcja wyboru wpierdol albo wypięcie dupy by coś pomogło. Z karą śmierci jest tak samo, jeśli za zaplanowane morderstwo jest świadomość stracenia życia to i takich sytuacji jest od razu mniej, bo więzienia się seryjny morderca popierdoleniec nie boi, tam ma więcej łatwych celów.
Zgłoś
Avatar
xerxes 2014-06-28, 17:23
Na ogół się nie wypowiadam na głupie tematy ale nasunęło mi się pytanie skąd takie pieczenie w dupie, że boli was (tych co pierdolą o wymierzaniu sprawiedliwości za kradzież) to jak ktoś kradnie "nie wasze"? Zdrowemu człowiekowi koło chuja lata to, że ktoś kradnie w sklepie, szczególnie jeśli byłby to nie market (gdzie właściciel mógłby być na miejscu), a super/hiper-market - oburzacie się i przyklaskujecie, że dobra metoda, a kradzież w takim np. realu nie zaszkodziłaby nikomu w promieniu setek kilometrów, bo to niemiecka sieć. Komu więc musiałaby ta osoba zadośćuczynić? Bo na pewno nie wam, zjebom... zjeby! Zaś ci co gadali o gwałcie, to uważam, że gwałt powinien być karany śmiercią (najlepiej z możliwością wykonania egzekucji przez rodzinę ofiary) także pozdrowienia i umrzyjcie z gwałtem chodzącym wam po głowie!
Zgłoś
Avatar
Wrbb 2014-06-28, 17:42 1
mateoszek napisał/a:

Na ogół się nie wypowiadam na głupie tematy ale nasunęło mi się pytanie skąd takie pieczenie w dupie, że boli was (tych co pierdolą o wymierzaniu sprawiedliwości za kradzież) to jak ktoś kradnie "nie wasze"? Zdrowemu człowiekowi koło chuja lata to, że ktoś kradnie w sklepie, szczególnie jeśli byłby to nie market (gdzie właściciel mógłby być na miejscu), a super/hiper-market - oburzacie się i przyklaskujecie, że dobra metoda, a kradzież w takim np. realu nie zaszkodziłaby nikomu w promieniu setek kilometrów, bo to niemiecka sieć. Komu więc musiałaby ta osoba zadośćuczynić? Bo na pewno nie wam, zjebom... zjeby! Zaś ci co gadali o gwałcie, to uważam, że gwałt powinien być karany śmiercią (najlepiej z możliwością wykonania egzekucji przez rodzinę ofiary) także pozdrowienia i umrzyjcie z gwałtem chodzącym wam po głowie!



Skąd wy się bierzecie? Serio... to jakiś Truman Show? Całe forum mnie trolluje i sprawdzają czy zarażę się debilizmem?

To że właściciel jest x kilometrów stąd wcale nie usprawiedliwia moralnie (ani tym bardziej karnie) złodzieja. A to, że ludzi obchodzi kradzież czyjejś własności wynika z czystej empatii (sprawdź na wiki jak nie wiesz co to znaczy).

Co do tych dwóch panów piszących o gwałcie to pewnie trolle, bo nie można być aż takim debilem.
Zgłoś
Avatar
Pankracy_Młot 2014-06-28, 17:44
Na wiosce w Zimbabwe chodzą słuchy że maksymilian45 to ofiara gwałtu dokonana przez tamtejszego rolnika ,ale poprzez wewnętrzne wyparcie i codzienne wmawianie sobie ,że to była miłość został zwolennikiem gwałtu na martwych płodach. Pomóżmy mu wysyłając sms'a o treści M45TOHOMOPEDA na nr 1234.
Zgłoś
Avatar
mazin 2014-06-28, 18:02
To są właśnie różnice kulturowe, które poznajemy dzięki edukacyjnej sile sadistica. U nas złodzieje zostają premierami i miinistrami, u żółtków dostają oklep.
Zgłoś
Avatar
H................R 2014-06-28, 18:08
Wrbb napisał/a:



Co do tych dwóch panów piszących o gwałcie to pewnie trolle, bo nie można być aż takim debilem.



Tak z ciekawości to co by wybrała ta złodziejka gang-bang pod sklepem czy ujebanie łapy?
Zgłoś
Avatar
2HardBlazin 2014-06-28, 18:26
w koszulce Ralpha a kradnie, dziwne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie