18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
zbynekmaslanka 2021-03-27, 16:57 1
Jesszcze niedługo a dożyjemy czasów gdzie tą babkę by wysłali do psychologa dlaczego sprowokowała napastnika. Może administrator nie skasuje ale podreklamuje tutaj ciekawą koncepcje odnosnie upadku społeczeństw ... zobaczcie sobie w youtube "Ostateczna ZAGŁADA Polski i Europy? Marek Matecki - jak do tego doszło?" . Tam omawiają pewną książkę i cykl upadku wielkich imperiów ... na bazie historii. Jako ciekawostka przed "upadkiem" następuje kult piosenkarzy, aktorów, degeneratów itd czyli jednym słowem kompletnych bezwartościowych debili ... czy to nie przypomina naszych czasów.
Zgłoś
Avatar
ruddie 2021-03-27, 19:00
mam nadzieję, że nie przeżył
Zgłoś
Avatar
kanalistakp 2021-03-27, 19:37 1
do takich ludzi niestety przemawia tylko argument siły. Jeżeli jasno nie odczują na własnej skórze że to co robią jest chujowe to nic w ich zachowaniu się nie zmieni. Tak jak jeszcze jestem w stanie zrozumieć kradzież, bo powody mogą być różne tak tutaj nie dość że dostał to czego chciał to jeszcze niepotrzebnie uderzył tę kobietę. Chuj i deska mu w dupę. Zimne piwo dla deskujących Panów.
Zgłoś
Avatar
buszujacy 2021-03-28, 5:03
pigmentu sie nie wybiera, to pigment wybiera ciebie
Zgłoś
Avatar
saikomiki 2021-03-28, 20:18
ujebać 2 palce przy pierwszej kradzieży. To jest super metoda, przy drugiej ujebać rękę.
Całe społeczeństwo korzysta, jak się nawróci, to git, ale każdy od razu rozpozna z kim ma doczynienia.
Zgłoś
Avatar
dominator76 2021-03-28, 22:04
połamać rece i nogi. zapamieta na długo
Zgłoś
Avatar
Kazhan 2021-03-29, 0:19
Miód na moje serce. Tak powinna wyglądać zawsze kara dl takich śmieci ludzkich
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2021-03-30, 0:59
Na pewno lepiej resocjalizuje niż kilka miesięcy grania w karty z kolegami z celi.
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2021-03-30, 4:47
jak oni tak mogą? przecież wiadomo, że deską na płask, bije się po pysku, a kantem po jajach.
Zgłoś