18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
oblakany 2013-02-20, 18:53 8
Aż się łezka w oku kręci na myśl o tym jakim wspaniałym i kwiecistym językiem posługiwali się kiedyś dziennikarze... Te emocje, te wyszukane epitety, normalnie można się poczuć jak człowiek w tym tłumie gotujący się z oburzenia i wymierzający kolejne kopnięcie w drzwi sklepu...
Zgłoś
Avatar
Pan_Dawid 2013-02-20, 18:56 5
"zbrodniacze żydzisko" a nie jakaś tam poprawność polityczna i mowa nienawiści
Zgłoś
Avatar
taxus25 2013-02-20, 19:18
nie lubili i nie polubia tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-02-20, 19:21
Rozumiem, że mógł nie trafić z bliskiej odległości do 3 osób, ale żeby strzelać kilka razy do własnej głowy i jeszcze przeżyć...?
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-02-20, 19:30 4
hahaha a dzisiaj w tej gazecie było by że żyd został zaatakowany przez antysemitów, broniąc się zastrzelił 3 kobiety
Zgłoś
Avatar
b................n 2013-02-20, 19:39
Gazetka to chyba taki ówczesny brukowiec, sądząc po stylu pisania. Czytałem inne gazety z tamtego okresu i język był w nich lepszy. To tylko taka niezwiązana z żydziskiem dygresja.
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2013-02-20, 19:46
cerastes napisał/a:

Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności cały świat nie lubi i jest negatywnie nastawiona do pejsatych żydów..

oto statystyki według BBC o najbardziej znienawidzonych krajach na świecie..
.. izrael na pierwszym miejscu, o największej liczbie negatywnych opinii

zzpat.tripod.com/cvb/march_2007/poll_us_third_most_hated_country_on_earth.html

żydziory to wszy, nikt ich nie lubi..
sami sobie zarobili na takie traktowanie, więc nie dajmy sobie wmówić że jesteśmy antysemitami to wymysł propagandowy

źidków



W statach z linka Turcy oceniaja Francuzow w 9% pozytywnie w 69 zaś negatywnie, a jeszcze kilka postów wyżej Francja jako jedyny lub jeden z nieliczych krajów opowiadala sie za umożliwieniem tej dziczy dołączenie do UE. Jebane muzłumańskie brudasy już chcą ugryźć rękę ktora je karmi, nie no to są jakieś jaja
Zgłoś
Avatar
Szary_3goista 2013-02-20, 20:44 3
Metroid napisał/a:

Macie kurwa coś do żydów?
Jak nie to ja mam zapałki.



Ja nie mam nic do żydów... nawet szacunku
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-20, 21:15
Rozumiem, że można nienawidzieć syjonistów i ortodoksów, którzy oskarżają Polskę o zbrodnie nazistowskie, ale nienawidzieć całego narodu i wszystkich, którzy mają jakieś żydowskie korzenie to już jest równie głupie jak nienawiść do Polaków za złodziejstwo i kurestwo niektórych.
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-02-20, 21:25 1
To tylko teraz pierdolą się z nazywaniem żydami po ludzku, oby te kurwy się przypadkiem nie uraziły,że napiszesz o nich z małej litery, nazwiesz źle lub wymówisz ich chujowe imię czy nazwisko ze złym akcentem teraz to kurwa wszystko antysemityzm w ich oczach.Panoszą się po całym świecie jak muslimy,czarnuchy i cyganie i tylko ci ostatni nie pierdolą o nienawiści do nich ,bo kurwa to jest rzecz ludzka nienawidzić cyganów i oni o tym wiedzą pogodzili się z tym,że są syfem brudem i wszystkim najgorszym i chuj jakoś to przyjęli na klatę a allah akbary,smoluchy i chuje bez skóry tylko jęczą jacy to kurwa wszyscy dla nich źli są niech biorą przykład ze swoich ziomów cyganów i niech przyjmą ta nienawiść na klatę i niech spierdalają gdzie ich miejsce tak dopomóż cyklon b.

Tak tylko dla jasności,nie jestem rasistą,antysemitą, ksenofobem i w ogóle nic anty, pace and love kurwa jego mać miłość dla wszystkich prócz w/w.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-02-20, 21:40
Cytat:

Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności cały świat nie lubi i jest negatywnie nastawiona do pejsatych żydów..



Mało tego.. Izraelczykom od najmłodszych lat się wmawia, że cały świat ich nienawidzi. To daje im powód do dumy! Twierdzą, że świat im zazdrości!
Druga sprawa. Tym, że statystycznie naród żydowski jest najbardziej nienawidzony to nie ma się co cieszyć, bo dzięki temu organizacje antysemickie zyskują na sile. Przez to nie możesz powiedzieć nic żydowi, bo od razu zostaniesz okrzyknięty nazistą, faszystą, warchołem itp. itd. Trzecia sprawa to te całe BBC to jedna wielka szajka żydów.. Polecam Davida Duke'a
Zgłoś
Avatar
siwybis 2013-02-20, 21:42
Antysemityzm nie wziął się znikąd, tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
infernoth 2013-02-20, 22:14
W Talmudzie przecież jest napisane jasno, że żyd żyda okraść nie może, ale nie-żyda już można. Za to jak nie-żyd okradnie żyda to należy ukarać go śmiercią. Ot i cała tajemnica mentalności żyda-rewolwerowca.
Zgłoś
Avatar
bovski 2013-02-20, 22:16
ich nie lubi nikt a już zwłaszcza oni sami
Zgłoś
Avatar
antosia 2013-02-21, 9:28
Jaka jest różnica między żydem koszykarzem a zwykłym żydem ?!

U żyda koszykarza nogi wystają z pieca.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie