18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
usu 2012-10-11, 17:19
Prostowoczy napisał/a:

W samo sedno. Te ciule z KZK GOP to jedna pierdolona mafia! W zimę nie włączą ogrzewania bo paliwo, w lato nie włączą klimatyzacji bo paliwo (kutasy mają premia za oszczędność). Czekaj na ostatni autobus... a tu chuj, nie przyjechał bo tak! Idź na przystanek i dowiedz się, że chuj przyjechał 10 minut wcześniej bo akurat na wcześniejszych przystankach nie było ludzi to dał po piździe i już trochę nadrobił czasu żeby posiedzieć w kabince dłużej np: pod Hutą Katowice...



ikarusy nie są gaszone w zajezdni bo ich odpalenie trwa za długo [suchar]. ogrzewanie działa albo nie jednak jego brak jest winą rozjebanych okien, którymi większość motłochu jest rada trzaskać w te i na zad. co do klimatyzacji. jeśli jest obecna w autobusie, jest włączona, ale bydło które nie potrafi przeczytać prostego zdania: "nie otwierać kurwa okien podczas pracy klimatyzacji", robi dokładnie na odwrót więc syzyf w pełni. a jeśli jeszcze kolejna porcja wieprzowiny nie stosuję się do znaków, to jak szanowny szofer ma wyjechać z oznaczonej zatoki i zdążyć na czas ? może po prostu rozjechać bydło ? dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Åmmol 2012-10-11, 17:27 1
Dla ludzi podróżujących, posiadających słuchawki
Zgłoś
Avatar
3wojnaswiatowaProrok 2012-10-11, 17:32
Jebie tutaj janem pedalem drugim przez ta pieprzona malojlate i karaczan tez.
Zgłoś
Avatar
Jurny_Ziemniak 2012-10-12, 14:11
3wojnaswiatowaProrok napisał/a:

Jebie tutaj janem pedalem drugim przez ta pieprzona malojlate i karaczan tez.



Spokojnie dziadziusiu bo zawału jeszcze dostaniesz.

co spóźniania się busów to już przywykłem i nie przejmuję się tym.
Zgłoś
Avatar
Fisz_ 2012-10-12, 15:39
W momencie, gdy Estakada chorzowska tuż obok mojego domu jest w remoncie, i większość kursów ma zmienioną trasę, chyba żaden autobus na Powstańców (tymczasówka) nie dojechał wedle ustalonej pory.. ciągle kajś utykają.. Czasem się szybciej na Batory dojdzie piechotą.. :|

Też miewałem takie combo: awaria pierwszego autobusu - spóźniający się drugi autobus - awaria podczas jazdy - upierdliwy wykładowca, i to latanie do PKMu po świstek dot. niewykonania kursu, żeby się dupek na polibudzie miał czym podetrzeć..
Zgłoś