18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
nowynick 2019-06-26, 7:47 45
Profilaktyczny wpierdol w wieku 10 lat (przy pierwszych odchyłkach) zapobiega rozwojowi w takie coś. Niby dzieci bić nie można, ale każdy tu rodzic prędzej czy później sięgnie po pas dla dobra dzieciaka...
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2019-06-26, 7:47 8
W takiej sytuacji jak matka jest samotna, a nie ma przewagi fizycznej nad dzieckiem. Wpierdol w następnej kolejności winny wymierzyć osoby bliskie lub sąsiedzi tej nastoletniej kurwie.
Zgłoś
Avatar
Shanttyy 2019-06-26, 8:00 17
nowynick napisał/a:

Profilaktyczny wpierdol w wieku 10 lat (przy pierwszych odchyłkach) zapobiega rozwojowi w takie coś. Niby dzieci bić nie można, ale każdy tu rodzic prędzej czy później sięgnie po pas dla dobra dzieciaka...



Zgadza się Kiedyś był wpierdol jak dzieciak coś odjebał, a teraz są rozmowy, pouczenia (nawet w dramatycznych sytuacjach...), no i mamy te bezstresowo wychowane pokolenie. Nie mówię o biciu dzieci, tylko o zdrowym podejściu rodziców do wychowania czego ostatnimi czasy brakuje...

Aczkolwiek plus jest taki, że jak mają wyjebane na rodziców gadanie i nic nie jest straszne takim dzieciakom czy już młodzieży, to dostarczają i będą dostarczać nam materiał na sadistica + selekcja naturalna działa jak należy
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-06-26, 8:07 7
I takie dzieci mozna dawać do adopcji gejom.
Zgłoś
Avatar
Zcarg 2019-06-26, 8:15 1
Bo baba bez bolca dostaje pierdolca
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2019-06-26, 8:38 3
jak ja wychowała tak ma
Zgłoś
Avatar
woytasw 2019-06-26, 8:41 1
A pies? Dlaczego nie bronił Pańci ?
Zgłoś
Avatar
coziro 2019-06-26, 10:15 8
Wychodzi bezstresowe wychowanie w praktyce.
Mam 11 letniego syna i jak do tej pory nie musiałem go prostować w jakiś "ręczny" sposób ponieważ wystarcza rozmowa, aczkolwiek w tych rozmowach kilka razy wspomniałem że jeśli odpierdoli jakiś wybitny numer to gniew Boży ma gwarantowany
Ps. nie jestem zwolennikiem kar cielesnych.
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2019-06-26, 13:43
Na imprezę to chyba już jej od dawna nie zabrania... Chyba problem z kasą na imprezę był więc pobiła matkę.
Zgłoś
Avatar
Szparas 2019-06-26, 14:19
Moi rodzice tak mi psychikę skrzywdzili biciem, że gdyby nie świadectwo rodzeństwa to bym w życiu nie wiedział, że mnie kiedykolwiek uderzyli
Zgłoś
Avatar
Tulkas 2019-06-26, 14:27 4
wpierdol korekcyjny dostałem jak wywinąłem porządny numer, nie mam ani skrzywionej psychiki ani też nie cierpię z tego powodu bo dostawałem po dupie gdy nabroiłem i o tym wiedziałem i do głowy mi nie przyszło aby potem zachowywać się jak na załączonym filmie
Zgłoś
Avatar
TomBe 2019-06-26, 15:04 1
"Szanuj ojca swego i matkę swoją abyś długo żył i dobrze ci się powodziło"

W tym wypadku laska szybciutko wyląduje w rowie z kutasem w dupie.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2019-06-26, 15:08 1
Kilka "liści-otrzeźwiaczy" z męskiej ręki skutecznie leczy takie idiotki. Krzywdy nie zrobi, a potrafi czynić cuda.

W razie braku remisji, stosować: odcięcie od kasy, portali społecznościowych, izolacja i przegłodzenie. Stosować do skutku.
Zgłoś
Avatar
blackout3 2019-06-26, 15:14 1
Matka pewnie ją na rękach nosiła i karmiła własną piersią jako niemowlaka - to musi być strasznie ciężkie być pobitym przez własne dziecko, zwłaszcza dla matki...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie